Доля кінотеатру імені Островського

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 жовт. 2016 20:56 #108929 від Anykey
А хіба на Шепетівці світ клином зійшовся? Крім того, наскільки я розумію, всі нові проекти і новобудови в Шепетівці фінансуються не шепетівськими бізнесменами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 жовт. 2016 21:18 #108932 від T-S

Можливо варто оголосити відкритий конкурс на відновлення кінотеатру, прописати умови, опублікувати в ЗМІ ? Не кожен же потенційний інвестор знає, що в центрі Шепетівки пустує бувший кінотеатр.

Якби у цього проекту був би якийсь потенціал і він міг би бути більш-менш рентабельним, були б не тільки потенційні інвестори.
Свято место пусто не бывает.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
02 жовт. 2016 10:11 - 02 жовт. 2016 10:12 #108946 від 281040

О В Островський пише: Ну от і прорвало, тепер ясно для чого ця тема. Он навіть Дента в депутати записали :-)


А Дентіст і Пісарцов це хіба не одна й та сама людина?
Останнє редагування: 02 жовт. 2016 10:12 ким 281040.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2016 13:39 #108948 від Dj Os
Ні, а от хто ти я вже здогадуюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
02 жовт. 2016 19:04 #108952 від 281040

О В Островський пише: Ні, а от хто ти я вже здогадуюсь.


Тоді велике Sorry.Під...бали "редіскі".Ваше право мати певні сумніви та здогадки,та "тикати" незнайомим людям,по крайній мірі,неввічливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2016 22:01 #108953 від Dj Os

Anykey пише: А хіба на Шепетівці світ клином зійшовся? Крім того, наскільки я розумію, всі нові проекти і новобудови в Шепетівці фінансуються не шепетівськими бізнесменами.

Та це зрозуміло, я тому і питаю в яких публікувати то? Які це ЗМІ можуть нам інвестора привести?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 жовт. 2016 22:15 - 02 жовт. 2016 22:15 #108954 від Anykey

О В Островський пише:

Anykey пише: А хіба на Шепетівці світ клином зійшовся? Крім того, наскільки я розумію, всі нові проекти і новобудови в Шепетівці фінансуються не шепетівськими бізнесменами.

Та це зрозуміло, я тому і питаю в яких публікувати то? Які це ЗМІ можуть нам інвестора привести?

Я не спеціаліст з інвестицій. Запитай в міськвиконкомі, можливо, там знають, як привести інвестора ?
Останнє редагування: 02 жовт. 2016 22:15 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 жовт. 2016 00:09 #108958 від
Я знову пишу - щоб взяти в оренду ! Спочатку розіграють тендер. Далі оцінка нерухомості, явно не на вашу користь! Коли моральний знос будівлі 60% вам поставлять 10%! Від цієї оцінки залежить сума оренди! Після цього двохстороння угода! Далі перед початком опалювального сезону випливе опалення в двосторонній угоді умови не прописані. А сума не маленька два зали 600 квадратів, а підсобні приміщення? Навіть коли продати нирку, заплатить не вистачить! А ще до вас прийдуть : пожежники, санстанція, комунальники – Всі хочуть їсти! Яку суму коштів потрібно вкласти в ремонт будівлі? Обладнання розікрали швидше всього Орендарі! Про звукоізоляцію відомо точно, що винесли! Який орендар погодиться повісити на себе ярмо відновити! В першу чергу про відновлення повинна думати міська влада яка допустила його закриття – (розкрадання)! Обладнання повинно бути законсервоване! Якщо його розікрали ???? Хто несе за це відповідальність! Звісно якщо б кінотеатр був в кращому стані! Його давно забрав би якийсь інвестор! А наші хлопці з дівчатами з міськвиконкому, бажають прикрити свою халатність чужими руками ! Но ще не все втрачено для початку потрібно хоча б зробити аналіз стану на сьогоднішній день, а далі відновлювати, поетапно по мірі можливості! Це щоб інвестор взяв його в оренду то, ще міськвиконком повинен йому платити за те, що він його взяв, та частину його витрат хоча б комунальних взяти на себе !!! Але не дочекаєтесь! Хай валиться ! Бо з нього вже в свій час кишені понапихали!! Те саме стосується і БАСЕЙНУ ! Тут гроші за кіно, а там за трубу яка йде через новий базар! Якщо ми мешканці Шепетівки не підніматимемо проблемних питань розвитку нашої молоді - ми місто без майбутнього!! З десятками генделів!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 жовт. 2016 19:26 #108967 від Dentist

281040 пише:

Dentist пише: Народ, візьміть собі в оренду той Кінотеатр і зробіть з нього лялечку, яка б ще й дохід приносила.


І це відповідь депутата?!!!Браво!!!Гідний обранець народу.

я депутат?))) ну дякую, я геть сам цього не знав)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 жовт. 2016 09:02 #108973 від 281040

Dentist пише:

281040 пише:

Dentist пише: Народ, візьміть собі в оренду той Кінотеатр і зробіть з нього лялечку, яка б ще й дохід приносила.


І це відповідь депутата?!!!Браво!!!Гідний обранець народу.

я депутат?))) ну дякую, я геть сам цього не знав)


Пшепроше пана,але я вже вибачився за недостовірну інформацію стосовно Вас.Знаєте як воно буває:в себе в дворі пукнув,а на другому кінці вулиці сказали-лопнув.Ще раз вибачаюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів