Доля кінотеатру імені Островського

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 жовт. 2016 16:30 - 05 жовт. 2016 16:30 #108985 від Dentist
Вибачення приймаються
А хто вже пукнув, що я Пісарцов?
Останнє редагування: 05 жовт. 2016 16:30 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 жовт. 2016 23:52 #109035 від
Спочатку тема кінотеатру повинна пройти розгляд в колуарах міськвиконкому! Хто там де пирдів то маловажно! Де там Пісарцов, тим більше! Дай Бог йому здоров'я! Роботу треба робити а не дивитися на неї та думати як звідти спи- ть. Шановна адміністрація міста робіть щось ! А то закрадається думка, що я в цій Шепетівці роблю! Ні куди вийти ,нема чим зайнятись! Сьогодні йшов по проспекту миру напроти 16 дома будівництво дивлюсь КАФЕ. Короче ГЕНДЕЛЬ. Двоповерховий! Та вашу маму!!!!!! Невже не можна робить щось крім генделів в цьому місті! Вже кричу БАСЕЙН_ КІНОТЕАТР! Навіть якийсь хороший нічний КЛУБ. Зразка Хмельницького! А не сараї типу Юнность, Юбілейний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2016 16:47 #109233 від myron
І все одно цікаво там на сайті описувалось, що ми можем будувати от і добре а хто стоїть на чолі будівництва в місті? Тобто реконструкцією кінотеатра, басейну вже є кому зайнятись! Ну будем чекати коли прийде на нашу вулицю свято!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 лист. 2016 09:48 #109435 від
А на кінотеатр планів нажаль нема! Тому ніхто не хоче піднімати питання про його попередніх орендарів! Які розбарахолили все! Зі слів мера міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 груд. 2016 13:30 - 19 груд. 2016 13:39 #110083 від myron
зі всіх опитаних моїх знайомих багато ходили на сеанси якби він працював! То виходить що краще хай розвалиться Нема будівлі нема проблем! Та ні молодь ХОЧЕ КІНОТЕАТР .Тому що в Славуті працює, Старкон був розвалений відбудували - працює, в Хмельницькому працює, а в нас Все є і не робить! Керівник відділу культури якщо я не помиляюся ДЖУС треба в неї питати! Що вона робить крім всіх цих бельканто і тд. вечорів в бібліотеці. Пора відновлювати те що було втрачене !
Мені відому що в Хмельницькому проводитиметься реконструкцію кінотеатра ! А в нас лише площі які нікому не потрібні?
Долучення:
Останнє редагування: 19 груд. 2016 13:39 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 січ. 2017 22:41 #110343 від Іван
колись теж один мер регіонал провів реконструкцію площі кінотеатра , то пропав з тієї площі літак, а сам до цих пір спокійно собі катається на мітсубіші і пару ділянок має:evil:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • wentel
  • wentel аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 січ. 2017 22:19 #110578 від wentel
Тут на нашому сайті проскакувала реклама подивитись хочу нема де !
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 січ. 2017 10:05 #110678 від Dentist

Іван пише: колись теж один мер регіонал провів реконструкцію площі кінотеатра , то пропав з тієї площі літак, а сам до цих пір спокійно собі катається на мітсубіші і пару ділянок має:evil:

То вже питання до міліції

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2017 18:59 #110687 від Іван
Ага, ще б хтось цим займався б, а чому не займаються, бо всі ціі самі були й тоді при дєлах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 січ. 2017 22:39 #110695 від myron
Це все називається кругова порука ! Або в народі рука руку тре. ІВАН там по документам літак створював загрозу для кінотеатру та людей які його відвідували, шаси давно згнило від піддтоплення грунтовими водами які течуть в невідомому напрямку до цих пір! А кінці в воду!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.239 секунд
0
репостів
0
репостів