Open Air Summer Dream 2016

Більше
25 черв. 2016 19:04 #107221 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Open Air Summer Dream 2016
Тобто, за думкою Островського, ті, кому 250 грн за три дні це дорого - бидло? Круті в тебе показники для визначення інтеллекту))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 черв. 2016 19:17 #107222 від Dred
Відповідь від Dred у темі Open Air Summer Dream 2016
а як там з народом було?

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 черв. 2016 19:21 - 25 черв. 2016 19:37 #107223 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Open Air Summer Dream 2016

Dred пише: а як там з народом було?

Судячи по відео - небагато.

Островський О.В. пише: тисячі гостей з інших міст

в камеру чогось не попали((((
Останнє редагування: 25 черв. 2016 19:37 ким Sasha-Ukraina-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
25 черв. 2016 23:06 #107225 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Open Air Summer Dream 2016
Ви тут такий срач розвели, ніби на фесті накуритись і напитись - то обов)язкова умова :S
Можу от заприсягтися, що у вівторок нетверезих тєл в нашому парку побільше буде.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 черв. 2016 13:08 #107231 від
Відповідь від у темі Open Air Summer Dream 2016
Ходили ми 2-й день, людей було мало чоловік 250 +-50, для феста це нічого, про покупку "тисячі квитків" це брехня.
Видно що з фінансової сторони все було на найвищому рівні. А зі сторони проведення були певні мінуси.Ну це таке не може все бути ідеально для всіх:)
Кальян був доречі супер!
Саме більше що обурили мене і моїх друзів, що то була за фігня з вогнегасниками? Для чого було їх активовувати з сцени на людей, після них вгазалі танцювати не можна було, весь порошок чи що то було на голові та в роті фууу...
Ще був такий нєжданчік коли завісла апаратура, на пару хвилин(різне буває, тут нічого страшного не має).
Висновок, людей не має, ціни космос 3 дні там не має що робити.Но було весело, все залежить від компанії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 черв. 2016 14:13 #107232 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016

Якщо ти вже опускаєся до особистостей, то аргументів в тебе нема

Ти сам опускаєшся до відрветого гівноїдства. Ти був на цьому заході? Чи може ти розбираєшся в EDM культурі? Ні! Чому не можна просто порадуватись за інших і не писати отієї всієї дурні? Ну не подобається, просто не йдеш та все. Для чого гидити людям в душу? Організатори принесли в наше місто свято, якби не вони то альтернативи парку взагалі б не було

А якщо ти вважаєш за бидло людей людей, які не бачать сенсу викидати на на це "культурне" дійство 250 грн і не бачиш іншої альтернативи, як напитися, то мені тебе шкода.

Давай без перекручування ок? 250 грн за 3 дні з таким лайн-апом це геть не дорого. А кричать дорого ті, хто вважає, що такі заходи лише для побухать.
Взагалі якщо підсумувати, то чомусь від тих хто не був на заході - один негатив! Заздрість чи що?
Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 черв. 2016 15:29 #107234 від
Відповідь від у темі Open Air Summer Dream 2016
Островський, а з якого це часу оргінізація фестевалю стала благодійністю?а не заробітком коштів?
Я був на цьому на цьому заході свій відгук залишив. І ще я взагалі не розуміюсь в культурі EDM, ще більше я взагалі не знаю що це.
Заздрість? До чого тут заздрість? Щохтось побував на фесті? За 250 грн це вже людина чогось досягнула?
Островський, ти дуже високомірної думки про себе. Якщо ти такий "крутий" адмін, і якщо тебе один раз показали по телевізору, то це ще нічого взагалі нічого не значить. Завжди потрібно залишатись людиною, справедливою та чесною людиною. А ти переходиш на образи особистостей. Не позорь себе, твій сайт читає ж декілька тисяч людей як ти говориш. Хоча на справді на цьому сайті спілкується чоловік з 15 і все.
Згідний якщо людина любить такі фести розуміється в цьому то 250 грн для цього дуже-дуже дешево. Но для звичайної людини з мінімальною зарплатою це дуже дорого. 250 тільки вхід+таксі+випивка(це за бажанням)+харчування, за весь вечір все одно їсти захочеш. А дивитись комусь "до рота" та шкодувати собі гроші на бургер за 30-35 грн не кожен хоче.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 черв. 2016 17:14 #107235 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016

Я був на цьому на цьому заході свій відгук залишив.

Біля паркану постояв?

І ще я взагалі не розуміюсь в культурі EDM, ще більше я взагалі не знаю що це.

То чому взагалі така цікавість до фесту?

Заздрість? До чого тут заздрість? Щохтось побував на фесті? За 250 грн це вже людина чогось досягнула?

Та до того що хтось може справді отримувати задоволення від життя. Якби було не так, то не було би цих жовчних постів.

Островський, ти дуже високомірної думки про себе. Якщо ти такий "крутий" адмін, і якщо тебе один раз показали по телевізору, то це ще нічого взагалі нічого не значить. Завжди потрібно залишатись людиною, справедливою та чесною людиною. А ти переходиш на образи особистостей.

А ну да, простіше виставити мене високомірним покидьком, а не поглянути на себе зі сторони і зрозуміти, що я просто кажу правду в очі. :) Ви самі собі створюєте мордор у місті, бо у вас все сприймається через негатив. Ви шукаєте його кругом, де треба і не треба.
І так для розуміння, мене далеко не вперше показують по телевізору, я вже давно співпрацюю з різними телеканалами хоч і не в кадрі. Я цим ніде ніколи не хвалився, а тут мене раптом побачили по телевізору і почались хвилі заздрощів та хейтерства.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 черв. 2016 17:43 #107236 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Open Air Summer Dream 2016

Островський О.В. пише:

Якщо ти вже опускаєся до особистостей, то аргументів в тебе нема

Ти сам опускаєшся до відрветого гівноїдства. Ти був на цьому заході? Чи може ти розбираєшся в EDM культурі? Ні! Чому не можна просто порадуватись за інших і не писати отієї всієї дурні? Ну не подобається, просто не йдеш та все. Для чого гидити людям в душу? Організатори принесли в наше місто свято, якби не вони то альтернативи парку взагалі б не було

А якщо ти вважаєш за бидло людей людей, які не бачать сенсу викидати на на це "культурне" дійство 250 грн і не бачиш іншої альтернативи, як напитися, то мені тебе шкода.

Давай без перекручування ок? 250 грн за 3 дні з таким лайн-апом це геть не дорого. А кричать дорого ті, хто вважає, що такі заходи лише для побухать.
Взагалі якщо підсумувати, то чомусь від тих хто не був на заході - один негатив! Заздрість чи що?

Розумієш, Сашко, я на відміну від тебе, батько, і в мене є діти, майбутнє яких мені не байдуже. І я, і ти маємо право на свою думку. Але якщо ти, на сторінках сайту під маскою культури рекламуєш чисто комерційне підприємство з пропагандою паління, алкоголю, "інтелектуальними" жартами ведучого і напівголими дівками на сцені - то гівноїдством займаюся явно не я. І нічого "професіонали" організатри сюди не принесли. Вони продають на нашій периферії псевдокультуру, попутно засираючи мізки ще не сформованій молоді.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 черв. 2016 18:13 #107237 від
Відповідь від у темі Open Air Summer Dream 2016
Anykey, аплодую тобі стоячи. Таких батьків по-більше!!!
Островський, ні не біля паркану. Коштів в мене достатньо не тільки на вхід.
Шкода мені тебе.моя дискусія на рахунок цього закінчена. Я висловив свою думку. Я не сказав що там було жахливо. Сказав як є, у відповідь почув тільки негатив у свою сторону.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів