Open Air Summer Dream 2016

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 черв. 2016 16:02 #107191 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016

В нас же молодь підсаджують на кальян, вбиваючи їм в голови, що кальян це неодмінний атрибут "клаберського" життя.

Тут ти трішки помиляєшся :-) У хороших нічних клубах кальянів немає взагалі, бо туди приходять потанцювати і послухати музику, ну ще на барі цікавих коктейлів спробувати. Оці всі кальяни з'явились в 2008 році, коли бахнула криза і багато нічних клубів позакривались. Лишились псевдо-гламурні забігаловки в яких кальяни і стали обов'язковим атрибутом . Так воно і пішло по селі...Саме смішне, що курять вони відверту фігню: дешевий табак, китайський кальян і ще і на різній фігні типу вина чи навіть коньяку.

На опен зі своїми кальянами приїжають професійні кальянщики з Києва, з хорошим тютюном із мінімумом хімічних домішок та єгипетськими кальянами. Це як небо і земля, порівняно з тим, що у нас у "клюбах" місцевих

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2016 16:14 #107192 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Open Air Summer Dream 2016
Ну так я ж це саме кажу - круті київські "профі" приїжджають на нашу периферію робити бабло. І хто ж перевіряти буде, де ті кізяки робили - в Єгипті, чи на малій Артаутській ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 черв. 2016 16:17 #107193 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016
Тобі все не те і все не так. :) Нема проблем, сиди вдома :-) Є одне російське дуже вдало слово, яке ілюструє таких як ти, але не буду писати щоб не ображати :P
А кальянщики дійсно приїдуть круті, я особисто спробую обовязково їх димку. У нас в місті таких немає, а купувати дорого то все приладдя.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2016 16:20 #107194 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Open Air Summer Dream 2016

я особисто спробую обовязково їх димку

та травись на здоров"я, а я пас ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 черв. 2016 16:21 #107195 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016
У нас в деяких продуктах більше отрути ніж в тютюні :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 черв. 2016 19:39 #107203 від
Відповідь від у темі Open Air Summer Dream 2016
Що тут не зрозуміло? Навіть якщо там був кальян, табак і тд. Виготовник пан Іван з підвала, то для любого адміністратора він був би найкращий, він ж має пару копійок з цього заходу за рекламу от і піарить їх.
Все просто любі друзі...
І доречі 250 грн За вхід це дуже дорого, зараз підуть коментарі від адміністраторів що для фестевалю і тд. Не догорого там буде мега круто... Ну викидати такі гроші на вітер "пропити", то краще піти в магазин, кафе поїсти морозива з дівчиною, дитиною чи друзями, на мою думку(повторюю на мою думку), в декілька раз крутіше та комфортніше, ніж "відпочивати" з горами алкоголю, кальянами та нарваними людьми напідпитку, яким тільки на таких заходах і потрібно алкоголь та бійки.
В мене все:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 черв. 2016 15:58 #107216 від
Відповідь від у темі Open Air Summer Dream 2016
Сьогодні купував квиток на один день(2-й день), заплатив 100грн.
На рахунок території то дійсно там все продумано і перше враження приємне.
Подивимось що буде вечером.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 черв. 2016 16:00 #107217 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016
Відповідач, тобі як і Anykey можу порадити лише одне - не йди, таких як ви там точно не потрібно. Сидіть вдома, жуйте морозиво, пишіть свої гнівні пости :-) Вчора було круто і надзвичайно позитивно, не було жодної! бійки, жодних! конфліктів. Не було обдовбаних чи бухих, за виключенням перебравших 2 чоловік, які нікому не заважали. Добре що ціна квитка відфільтровує бидло, якому 250 грн на 3 дні це дорого, і які ліпше тупо пробухають його на лавочці в парку. Якщо ви не вмієте культурно та цікаво проводити свій час, якщо ви не знаєте хто ці всі діджеї - вам там робити нічого. Так що сидіть вдома і не псуйте настрій ні собі, ні іншим :-) Без вас добре!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 черв. 2016 16:23 #107218 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Open Air Summer Dream 2016
До речі є вже фотки shepetivka.com.ua/fotohalereia/album.html?albumid=2892
А також відео скоро буде готове

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 черв. 2016 18:57 #107220 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Open Air Summer Dream 2016

Островський О.В. пише: Відповідач, тобі як і Anykey можу порадити лише одне - не йди, таких як ви там точно не потрібно. Сидіть вдома, жуйте морозиво, пишіть свої гнівні пости :-) Вчора було круто і надзвичайно позитивно, не було жодної! бійки, жодних! конфліктів. Не було обдовбаних чи бухих, за виключенням перебравших 2 чоловік, які нікому не заважали. Добре що ціна квитка відфільтровує бидло, якому 250 грн на 3 дні це дорого, і які ліпше тупо пробухають його на лавочці в парку. Якщо ви не вмієте культурно та цікаво проводити свій час, якщо ви не знаєте хто ці всі діджеї - вам там робити нічого. Так що сидіть вдома і не псуйте настрій ні собі, ні іншим :-) Без вас добре!

Якщо ти вже опускаєся до особистостей, то аргументів в тебе нема. А якщо ти вважаєш за бидло людей людей, які не бачать сенсу викидати на на це "культурне" дійство 250 грн і не бачиш іншої альтернативи, як напитися, то мені тебе шкода.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів