Що об'єднує та роз'єднує українців

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 лют. 2015 05:55 - 03 лют. 2015 15:39 #95821 від pavlok
Цікаві результати соціологічного опитування, проведеного нещодавно, серед жителів України.
Повну статтю з описом результатів можна прочитати тут
Загалом результати очікувані.
Проте цікаво дізнатись думку жителів Шепетівки. Можливо, хтось також брав участь в цьому дослідженні.
Що може роз’єднати і що може об’єднати Україну?
Перш за все треба думати про те, що може об'єднати і працювати над його розвитком. Мені сподобалась ініціатива Франківчан "Різдво у Карпатах" - люди з різних регіонів відкрили для себе цей мальовничий регіон. У нас розвиток бренду кульгає, думаю, що варто робити акцент на розвитку зеленого туризму та його популяризації. Якщо серед нас є люди задіяні в цій діяльності - діліться інформацією!
Існування програм, спрямованих на об’єднання України
Більшість населення (56%) про такі програми не знає. Я також не знаю. Поділіться, що можна віднести до цієї категорії :)

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 03 лют. 2015 15:39 ким pavlok.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 лют. 2015 12:02 #95826 від Dj Os

Ідентифікація
Думаю, що у нас розуміння та рівень ідентифікації себе з Україною дещо нижчий, ніж в тій же Славуті, інших західних регіонах, так як історично ми знаходимось на кордоні між радянською Україною та Україною у складі Польщі. Думаю, що подвійної культури немає, але з виокремленням та ідентифікацією однієї - це питання.

Та ну....чого б це?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лют. 2015 15:04 #95830 від Включити розум
Кілька років не був в Шепетівці, а в суботу пройшовся містом. Місто майже не змінилося, а от жителі взагалі перестали посміхатися, усі якісь залякані. Знайомі продавці кажуть: ніхто нічого не купує. Ці зміни відбувалися поступово, чи після якоїсь події?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 лют. 2015 15:07 #95831 від Dj Os
А де ви були кілька років, якщо не секрет?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лют. 2015 15:16 #95832 від Включити розум
Це правильно. Секрети міста потрібно комусь охороняти. :)
А то зявився тут хтось і починає випитувати що і коли. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 лют. 2015 15:37 #95833 від Dj Os
Це типу була перевірка чи що? :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 лют. 2015 15:41 #95834 від pavlok
дійсно, обдумав ще раз те, що написав, з ідентифікацією у нас питань нема.
Але відчуття чи то патріотичності, чи інших рис не вистачає.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 лют. 2015 15:48 #95837 від

Включити розум пише: Це правильно. Секрети міста потрібно комусь охороняти. :)
А то зявився тут хтось і починає випитувати що і коли. :lol:

Взагалі-то Ос задав Вам правильне питання. Просто цікаво, де могла бути людина, яка не в курсі того, що відбувається в нашій країні.

ЗІ: А от те що в Шепетівці ніхто не посміхається і всі залякані - вибачте, брехня B) .

Думаю, що у нас розуміння та рівень ідентифікації себе з Україною дещо нижчий, ніж в тій же Славуті, інших західних регіонах, так як історично ми знаходимось на кордоні між радянською Україною та Україною у складі Польщі. Думаю, що подвійної культури немає, але з виокремленням та ідентифікацією однієї - це питання.

Знову ж таки, погоджусь з Ос-ом (аж самому дивно)))) : чого б це? По-перше, Славута знаходилась на такому самому кордоні, а по-друге, маже ніхто вже про це не знає, спитайте в людей на вулиці...
Хочу трохи розвинути цей пункт: про ідентифікацію з якою Україною йде мова? З Українською РСР, коли наші землі дійсно приєднувались від різних країн? Чи з нинішньою державою Україною, до якої ці територіальні заморотки не мають ніякого відношення?
Так вже склалося, що Україна межує з багатьма країнами. І на прикордонні області вплив сусідів є і буде. Чи правильно говорити, що вони не ідентифікують себе з Україною? І що значить "подвійна культура"? Культура одна, а те що вона розвинулась під вплливом багатьох чинників, різних в різних регіонах - це нормально, ми ж все-таки не сама маленька держава в Європі, інакше було б дивно. Не відокремлювати культуру треба, а національні корені в ній зберігати.

Блін, щось я якось незрозуміло сказав((((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 лют. 2015 15:49 #95838 від
Поки писав, питання розрішилось саме собою)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лют. 2015 17:40 #95858 від Включити розум
Пересічним шепетівчанам видніше частіше вони стали посміхатися чи рідше. Інша справа що це відбувалось поступово і непомітно, обманути можливо когось, але обманювати самих себе нема сенсу.
А питання можливо варто розширити. Що і ХТО об'єднує та роз'єднує українців...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів