Що об'єднує та роз'єднує українців

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лют. 2015 17:50 #95860 від Dj Os
На мою думку минуле роз'єднує українців. Щодо теперішнього та майбутнього думки у всіх приблизно однакові.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лют. 2015 18:22 #95864 від Включити розум
На жаль, не у всіх. Залишилися люди, які постійно намагаються розєднати, розколоти, увірвати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лют. 2015 13:53 - 07 лют. 2015 13:53 #95932 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Як об'єднувати українців?
Мені сподобалась програма "Подорожуй Першим!", яку Перший національний представив восени минулого року. Проект показує, куди можна подорожувати в Україні, які цікавинки є для різних людей.
Запрошую всіх до перегляду відео архіву програми .
У нас також є що подивитись і ті ж велопрогулянки по району та сусідніх містах, про які писали користувачі тут - одна з бізнес ніш, яку можна було б розвивати і метод об'єднання, підняття патріотичності до рідного краю.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 07 лют. 2015 13:53 ким pavlok.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2015 20:53 #95940 від Sposterigach

Dj Os пише: На мою думку минуле роз'єднує українців. Щодо теперішнього та майбутнього думки у всіх приблизно однакові.


Давно не читав такої дурні :silly:

Біда в тому, що сучасне молоде покоління не те що не знає своєї історії. В нього в голові її сурогат. Дбайливо вкладений туди вчительками-совками. Це покоління через отих вчительок, які розповідали про Грушевського і Мазепу 5 хвилин у перерві між 30-хвилинними спічами про "штори, на які тре здати гроші" та "завтра будуть збори, скажіть батькам", навіть не відчуває потреби дізнаватися про забуті сторінки минулого.

Але якби молодь почитувала нові книги, нові збірники закритих раніше в "спецхранах" історичних документів, що постійно виходять нині, вона б інакше оцінювала навіть теперішнє, не кажучи вже про прогнозування майбутнього. Бо Україну вже не раз ділили на шматки.

До речі, мій сусід зараз каже, що "ця влада допригається". Це його слова в звязку з курсом долара. Ще він каже, що половина підприємців так кажуть. А інший сусід говорить, що "нашому і їхньому президентам війна вигідна, а народ опускають, щоб загнати в стойло, так ним легше управляти". Зауважу, що я дещо іншої думки. То де тут - "думають приблизно однаково"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лют. 2015 01:54 #95945 від Dj Os
Ти не зовсім мене зрозумів. Я мав на увазі, що країну весь час намагались ділити, бо ніби так склалось історично. Через це на Заході своя історія та кумири, а на Сході свої.
Згадай через що Крим віджали та почали війну на Сході? - Страшилками про бандерівців. А звідкілля вони пішли? - з минулого. Росія нав'язувала свою "Історчну правду" віками.
Якщо ж відкинути минуле, пофіг яке в кого в голові, то все одно люди хочуть одного і того ж майбутнього і сьогодення - добробуту, гідності та стабільності...
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.103 секунд
0
репостів
0
репостів