25 вересня Шепетівка відзначатиме День міста

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 вер. 2011 15:08 #70465 від muko
чув я про Річі Хоутіна, мав їать даже на глобал, не вишло((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2011 15:27 #70466 від T-S
Ну опен в межах міста не зробиш, за містом на день міста - тупо. Погода також судячи по прогнозам не порадує.P.S. Axel-V, якби ви ще звук свій їм безкоштовно запропонували, то погодились-би 100%.P.S.S. Як варіант спонсорів шукати, але таких напевно не знайдеться...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 вер. 2011 15:39 #70467 від Dj Os

Я з нашої влади взагалі в шоці!!!!!Коли для них пропонували безкоштовно щоб виступив наш земляк, Dj AxeL-V, і спочатку вони з радістю погодились, а потім сказали вибачте ми запросили групу Пара нормальних.......Ви вважаєте це нормально????

А я то думаю для чого то ви в мене за апаратуру питались))))Ну опен не опен, але сцену поставити і дати змогу виступити місцевим гуртам, співакам, музикантам, танцювальним колективам і діджеям було би значно краще аніж відвалювати бабло якимсь поп "зіркам". Я особисто не знаю жодної пісні ні цих ненормальних ні цієї Валевської. Але за той гонорар, що їм забашляли сцену і апаратуру могли би без проблем арендувати, ще б і на банкет для артистів лишилось би. Але тут дивуватись нічому, якщо в культурі сидять бабусі в передпенсійному віці, то не чекайте що вони окрім відкриття дошки пошани і виступа народного колектива в БК ще щось запропонують.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2011 15:43 #70468 від jaruto
просто Валевській як об'єкт через яку гроші краще відмивати)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 вер. 2011 15:43 #70469 від AxeL-V
то хтось з моїх активісств на тебе вийшов ) але на день незалежності тянули тянули і не дали гроші.хоча потрібно було в 3 рази меньше чим платили валевській торік.Спонсори ? коли йшли переговори за день незалежності , 6-13 серпня, знайшовся лише один підприємиць який згодився дати 1к грн і все.

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2011 17:45 #70471 від Dentist
можна його прізвище?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2011 21:16 #70474 від Lego

T-S;70466 пише: ...P.S. Axel-V, якби ви ще звук свій їм безкоштовно запропонували, то погодились-би 100%...

Не факт :ag:

Dentist;70471 пише: можна його прізвище?

На доску почета хочешь записать?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2011 22:30 #70481 від Dentist
та чого б і ні, якщо із всіх підприємців (а їх в нас дуже багато) відгукнувся лише він... а де ж усі інші?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 вер. 2011 13:33 - 16 вер. 2011 17:40 #70491 від AxeL-V
незнаю хто, а всі інші поморозились, а на сік я знаю були у всіх пристойних магазинах, в інтерлінку і ще вони по якихось свої каналах пробивали

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 вер. 2011 16:32 #70501 від Lego

Dentist;70481 пише: та чого б і ні, якщо із всіх підприємців (а їх в нас дуже багато) відгукнувся лише він...

Согласен!Поражает, что КАЖДЫЙ БОЖИЙ ГОД одно и то же!По скрипту)))Ну сколько можно то? Едрён-батон!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів