Summer Dream - Мрії збуваються ;-)

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лип. 2011 00:13 #68092 від T-S

makedon;68090 пише: Я не знаю як у Вас це відбувається, але в столичний клуб або захід масового скупчення людей ну УБОЗівців, ні ФБРівців, ні тому подібних людей не впускають зі зброєю(пістолети, ножі, балончики зі сльозоточивим газом і т.п.), якщо ті починають нахабніти, до них застосовують силу і виводять з приміщення.

То столиця, а тут Шепетівка...:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лип. 2011 22:28 #68176 від partyzan
20*20..ти уявляєш собі це???
Додано о 22:28
Попереднє повідомлення було написане в 22:21
makedon !!ти пишеш про те в цому зовсім не маєш досвіду!!Взагалі я вважаю,що ти боягуз!!раз таке розповідаєш про своїх друзів!!......І головне:все робилося силами організаторів,охорони,і інншого персоналу_ДЛЯ ВАС,МОЛОДЬ!!! А ВЖЕ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВАШОГО ВІДПОЧИНКУ..судити не нам і не вам!!!Всі інші звходи знову відбуватимуться в м.Славута!!!!!Приєднуйтесь!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
08 лип. 2011 09:22 #68198 від HaNeS
Черговий раз переконуюсь, що Шепетівка не готова приймати подібного роду заходи… Бійка, УБОЗ з ПМами і купа п'яної бикоти, яка хоче щось довести…:be:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лип. 2011 13:45 #68209 від ARTIST

до числа "відпочваючих" входили нетверезі УБОЗ-івці з Києва, які розмаховали своїми ПМ-ами

Щось мало віриться, щоб вони приїхали відпочивати на такий захід, та щей в Шепетівку. Звідки така інфа, що то убозівці, і що саме з Києва?? Чи просто в страху очі великі? Мо хтось і засвітив ПМ, а поки дошло до форума, то вже обросло такими чутками?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2011 20:31 #68242 від armfighter51
Шановний, вам варто почати роззувати очі! Перечитайте і, можливо, ви помітите, що цю інфу писав охоронець заходу. Засуньте свої афоризми і зарозумілість подалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 лип. 2011 22:02 #68247 від Dj Os
Народ якого *** ви сваритесь? Провина за зірваний опен може бути лише на плечах організаторів, адже навіть ті самі охоронці не діють самовільно, а виконують інструкції організаторів, звичайно якщо вони їх давали. Чому після бійок людей не виводили з території взагалі? І взагалі попрошу організаторів, а саме клуб Партизан не обсирати шепетівчан і казати що їх захід зірвався бо шепетівчани - бидло. Бидла вистачає як в Шепетівці, так і в Славуті та Нетішині. Навіть на тому ж глобалі концентрація бидлоти ще навіть більша, але ж кожна бійка там відразу завершується в кращому випадку пакуванням охороною і виводом за межі фесту, а в гіршому випадку взагалі без питань здають в руки правоохоронцям.А взагалі якщо не брати навіть в увагу бійки, то все одно виникає масса запитань. Чому не було організовано жодного транспорту до місця подій? Чому не було альтернативного плану у випадку поганих погодних умов? Зовсім близько біля місця де стояла сцена знаходиться критий басейн, якщо не помиляюсь. Шо завадило там провести захід?Цікаво чи повернули гроші тим хто заплатив за 2 дні фесту, хоча був лише один день?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2011 22:25 #68248 від Шепетівчанин

Dj Os;68247 пише: Цікаво чи повернули гроші тим хто заплатив за 2 дні фесту, хоча був лише один день?

Коли почали попередньо продавати білети, тоді вже було відомо шо оупен буде один день.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2011 10:16 #68868 від Summer
Басейн не критий!І саме в цьому басейні і був танцпол!З приводу охорони ми врегулювали питання,з приводу транспорту також.До зустрічі на Open air "Summer dream2"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2011 12:45 #68892 від Dj Os
Я про відкритий басейн я знаю, але поцікавтесь там на території біля трансформаторної будки є будівля. Мені сказали що там критий басейн. Можливо і помилились, але запитайте у власника.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лип. 2011 13:58 #68899 від jaruto
басейн в трансформаторні будкіоце брутально =)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів