Summer Dream - Мрії збуваються ;-)

Більше
04 лип. 2011 11:22 #68051 від armfighter51
На open air в Острозі цього ж літа не буо жодної серйозної бійки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лип. 2011 11:51 #68053 від Filini
Знайомий таксист розповідав що забирав звідти лише мокрих та брудних з голови до п'ят дівчат, бухе бидло та побитих невдах. Рейсів було туди не мало, адже дістатись туди більше нічим, я так зрозумів транспорт організатори не передбачали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лип. 2011 11:54 #68054 від Alois

Dentist;68050 пише: игга, а ты видел где-то у нас в стране масс мероприятие без драки?)))утренники в дет. садах не в счет)

А де це у вас "в странє"?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лип. 2011 21:35 #68074 від makedon

Dentist;68050 пише: игга, а ты видел где-то у нас в стране масс мероприятие без драки?)))утренники в дет. садах не в счет)

Я гадки не маю про яку країну Ви говорите, але особисто я постійно живу в Киеві і там на подібних заходах організатори забезпечують охороною в достатній кількості, але головне, що люди йдуть туди не з метою напитись и побитись, а відпочити. Якщо чесно, то я вже добре забув, що таке бійка на велико-маштабних подіях та навіть у звичайних клубах(хоча бидло є в усіх суспільствах, і спеціально для нього організатори створюють "бар'єр" у вигляді плати за вхід).

igga;68048 пише: А-ха-ха-ха-ха! От бидлота. Раз на рік в місті зробили якийсь нормальний масовий захід, а вони культурно, без бійок, навіть відпочити не можуть. Село - воно і є село!

Так зрадів, що у Вашому місті відбудеться щось подібне мабуть за останні років 10(якщо не більше), але переконався, що окрім підприємницької мети, більше таких заходів проводити не має сенсу:bh: Алкогольна залежність та деградація:bm: більшої частини молоді може слугувати лише задля "заробляння" грошей((

armfighter51;68045 пише: Пане розумнику!Не варто критикувати речі, які не входять в межі вашої компетенції! Я працював охоронцем на open air 2.07.11. І спробую внести ясність у Ваш зарозумілий мозок. На всій території табору працювало 15 охоронців, чого було явно недостатньо для такої великої території. Адміністрація проявила себе зі жлобської сторони. Зрозуміло, що ми були не в змозі повністю все контролювати і в деяких ситуаціях діяли з затримкою. Не встигнувши перевести дух після останнього розгону найменш проблематичним виходом з ситуації було проконтролювати, щоб до бійки двох бухих осіб не вмішувалась решта! вам просто не зрозуміти всі тонкості цієї небезпечної професії. З іншої сторони, до числа "відпочваючих" входили нетверезі УБОЗ-івці з Києва, які розмаховали своїми ПМ-ами тільки їм взбреде в голову. Хотів би я подивитись у Ваші беззахисні очі, якби ви були на місці охоронців, яких стримувала та ж адміністрація. А щодо навиків охорони - до її складу входили чемпіони України та Європи, кандидати в майстри спорту та майстри спорту з різних видів карате, муай-тай, боксу, фріфайту і т.п., які регулярно доказували свої навики наведення порядку в НК "Партизан"(м.Славута) та на open air поблизу Нетішина, Славути та Острога. Не варто вважати нас просто "пацанчиками". Те, що цей розважальний захід відвідала така кількість бидлоти (переважно з Вашої ж Шепетівки) є проблемою виховання, а не непрофесіоналізму охоронців. Ми ризикували власним здоров'ям заради Вашої безпеки і Вам варто цінувати це.

Особисто я на заході не був, але спілкувався з товаришом, який розповідав як він "відпочив" там. Все було чудово і намірів(та навіть думок) влізати в бійку у них(моїх знайомих) не було. І ось якись хлопчина безрозмов вдарив в обличчя мого знайомого і з криком:" зараз покажемо цим шепетівчанам хто тут головний"(хлопці, як потім зясувалось, приїхали з Нетішіну) почали бити решту компанії. Звичайно почалось традиційні для Ваших країв збирання натовпу знайомих з обох ворогуючих таборів. І потім розпачалась бійка приблизно 20х20. На моє запитання:" а що робила охорона?" Знайомий відповів що допамагала їм, адже вони теж були з Нетішіну і знайомі. Особисто до Вас пане, як до охоронця, претензій не має, адже чудово розумію, що таке бути охоронцем на подібних заходах, але потрібно людей, які бються, не важливо хто почав чи підтримав, виводити з заходу без права повернення на вечірку і без повернення коштів! А також, щодо людей з ПМ-мами, то їх потрібно відбирати ще до того, як Ви їм дозволяєте увійти, а на виході повернути.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лип. 2011 22:09 #68079 від armfighter51
Makedon, охоронці були з Нетішина і Славути. На моїх очах і з моєю частю друзі нетішинських охоронців, які реально достали провокаціями були знешкоджені і вивдені за територію. Ваш товариш, очевидно, чогось не догледів, що цілком природньо в умовах, в яких нам доводилось працювати - ліхтарі нічого не освітлювали, зате чудово сліпили в очі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лип. 2011 22:17 #68081 від T-S

makedon;68074 пише: ...А також, щодо людей з ПМ-мами, то їх потрібно відбирати ще до того, як Ви їм дозволяєте увійти, а на виході повернути.

Забрати табельну зброю у УБОЗ-івців? :bi:Ти хоч сам віриш що таке можливо в нашій країні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 лип. 2011 22:47 #68084 від Dentist

Alois;68054 пише: А де це у вас "в странє"?

Там где и у тебя "в краънэ"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лип. 2011 23:16 #68086 від armfighter51

T-S;68081 пише: Забрати табельну зброю у УБОЗ-івців? :bi:Ти хоч сам віриш що таке можливо в нашій країні?

тим більше, що приїхали вони на чолі з заступником начальника київського УБОЗ-у))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лип. 2011 23:33 #68088 від Filini
Можу припустити, що після бійок нікого за територію не виводили, адже людей і так було зовсім мало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лип. 2011 00:09 #68090 від makedon

T-S;68081 пише: Забрати табельну зброю у УБОЗ-івців? :bi:Ти хоч сам віриш що таке можливо в нашій країні?

Я не знаю як у Вас це відбувається, але в столичний клуб або захід масового скупчення людей ну УБОЗівців, ні ФБРівців, ні тому подібних людей не впускають зі зброєю(пістолети, ножі, балончики зі сльозоточивим газом і т.п.), якщо ті починають нахабніти, до них застосовують силу і виводять з приміщення. В охоронців є і дубинки, і шокери і пістолети і в деяких навіть бронижилети(очевидно, що бували випадки лихі, до яких краще бути готовим). І можу Вас запевнити, що намагать правоохоронних органів пройти за допомогою усіляких документів та перепусток(за винятков спеціалізованих операцій з відповідними документами на їх проведення) не допомагають. І неодноразово у СМІ повідомлялось про випадки пьяних виходок службовців різного рангу у клубах, після яких цим службовцям загрожувало звільнення(але як воно закінчувалось історія замовчує).Але головним тут є сама психологія цих службовців. В столиці вони ідуть до клубів з наміром відпочити і познайомитись з дівчатами, а у Вас очевидно з іншими намірами. І те що ці службовці безостраху розмахували зброєю є свідченням свавілля і впевненості у власній безкарності, а отже і корупції у правоохоронних органів.
Додано о 00:09
Попереднє повідомлення було написане Вчора в 23:47

armfighter51;68086 пише: тим більше, що приїхали вони на чолі з заступником начальника київського УБОЗ-у))

просто дивуюсь таким людям. Невже заступнику начальника київського УБОЗ-у та його колегам на "старості" років(ну я думаю їм не по 25 років) немає чим більше зайнятись, як лякати дітей пістолетами???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів