Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2016 01:19 #105025 від Symbioz

Анонімність пише: Шановний,Symbioz,ми вже всі зрозуміли що ти такий самий хам,як і Островський.Але я не дивуюсь)Може хоч ти наведеш реальні факти обману?

Доречі...походу в тебе немає особистого життя,що ти вивчаєш сторінки людей в соціальній.мережі)Мені тебе шкода(


Факти я вже декілька разів наводив і в першій темі по хуєліксу тут на форумі, і в статтях. проте хеліксоїди їх вперто на помічають. Просто через те, що апелювати немає чим)))

Я не вивчаю сторінки, я просто іноді полюбляю читати висловлювання/роздуми розумних людей - хеліксоїдів це не стосується, я ж написав, що їхні роздуті смайликами висери - пропускаю)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 01:33 #105026 від

ну и где ты тут кидалово видишь баламут?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 09:01 #105027 від
Symbioz,може я щось не розумію,але у 2-х статтях реальних фактів(як ви любите казати)"кидалова" немає.От ви Обзиваєте людей з своїм дружком,а мого прохання не чуєте!
Виставіть списки людей кого кинули!
Але ви цього не зробите!
Чому?
Бо таких людей немає!!!!!!!


Все,що ви можите робити-це обзивати людей!
Чому Островський не виставляє своє фото,разом з вами?????
Ховаєтьсь?
Ви ж безстрашність!Покажіть себе!Розуму хватило фото людей покопіювати.
Ви ж герої,кому Шепетівка буде дякувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 січ. 2016 10:53 - 31 січ. 2016 10:54 #105031 від ОстровськийХАМ
Дивіться люди яка цікава ситуація☝️ МодераторХАМ стверджує що всі хто не підтримує його статті з жовтої преси то значить пишуть від Хелікса. Цю ж думку підтримує головний посіпака модератораХАМА, який повністю все що пише,витягує з Інтернету( жовта преса) мабуть хлопчики вважають що усі тупі, а вони розумні. Я думаю хто хоч трішки вміє користуватися інтернетом досить легко знайде,що матеріали які надали генії писанини є звичайнісінькою заказухою і досить легко знайти,що писалися ці матеріали на замовлення. Ганьба таким модераторам!! Досить людей брудом обливати!!
Останнє редагування: 31 січ. 2016 10:54 ким ОстровськийХАМ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 січ. 2016 11:28 #105032 від Ilarion
Я нерозумію про що ви тут спорите? ІТАК ВСЕ ПОНЯТНО хеликс звичайна шахрайська піраміда така як івсі інші, правда вній дуже все гарно (ювілірно) замасковано та скрито!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 12:07 #105034 від
Дорогий ,Іларіон,що ж тобі понятно?
Обгрунтуй свої слова.В чому заключається шахрайство?
Шахрайство-це те,що при зарплаті 2000 грн люди платять за комунальні 1500 грн,а на 500 грн, ті що залишились, має прожити !!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 січ. 2016 12:35 #105035 від ОстровськийХАМ
Так звісно, чого ми не запитали іларіона;)) Адже всі люди тупі а він один, ой не один ще модераторХАМ та його посіпаки є дуже розумні. Провідні юристи, потужні бізнесмени, та просто люди то всі тупі тому що співпрацюють з Хелікс а наші псевдо-генії є розумними. А що багато розуму треба щоб принизити людей? Особливо тим людям що живуть інтернетом і мають свій світ уявний, то для них всі інші то 'чужі":) Надіюсь хтось модератору на живо пояснить що обливати брудом людей без фактів не можна!! Ганьба ХАМам!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 січ. 2016 12:56 #105036 від
Дорогі відвідувачі сайту!

Вас свідомо вводить в оману Островський !
Не ведіться на його ДИБІЛЬНУ СТАТЕЙКУ!
Він показав вам не витяги з реєстрів а звичайні папірці перепроблені ним ніяк не підтверджені ні однією офіційною установою України!
Компанія HELIX має всі відповідні установчі документи і є єдиною повторюю-Єдиною Ліцезованою в Україні Офіційно Інвестиційно-фнансовою компанією .Всі виплати гаратовано проводяться через платіжну систему Heixmoney ,яка співпрацює з усіма банками України та світу !
У своїх статтях Островський порушує декілька статей закону України Про захист економічної конкуренції , тому ,компанія готує зверненя до суду та до Антимонопольного комітету на підставі
вмотивованого клопотання в інтересах розслідування справи про
порушення законодавства про захист економічної конкуренції , та про порушеня прав суб"єктів підприємницьої діяльності -зокрема компанію партнерів компанії про дачу завідома неправдивої та непідтвердженої інформації ,щодо ТМ HELIX та її партнерів а саме - в засобах масової інформації.
Компанія HELIX була й буде працювати та процвітати,робити тисячі українців щасливими та впевненими в завтрашньому дні, назло різним там "конкурентам" та "жовторотій пресі"а от пану Островському прийдеться відповісти суду про реальні підстави та мотиви свого злочину !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 січ. 2016 13:28 #105039 від Dj Os
Ви гірше дітей, чесн слово. З нетерпінням чекатиму суду дебілятки:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
31 січ. 2016 13:43 - 31 січ. 2016 13:45 #105040 від GoBLin

Анонімність пише: Всі виплати гаратовано проводяться через платіжну систему Heixmoney ,яка співпрацює з усіма банками України та світу !


А подскажите, как напрямую вывести на счет любого банка деньги с Хеликсмани, если сотрудничает со всеми банками (без посредников)? Вопрос реально интересует на основе вышесказанного.
Останнє редагування: 31 січ. 2016 13:45 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.279 секунд
0
репостів
0
репостів