Складаємо список "дирехторів" Хелікса

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 17:30 #104960 від Dj Os
Для сліпих повторю

Ви тут далі заливаєте, що всі все виплачують і шо всьо норм, хлопці те що зараз виплачують ніхто і не заперечував, питання скільки ви ще протягнете.
Це питання із розряду пиляння гілки на якій сидиш, зараз здається пилиться, але ж всі прекрасно знають чим то все завершиться. :)

Можете мене зараз скільки хочеш називати брехуном чи хамом, я якось переживу, але всі ми прекрасно знаємо, хто залишиться мудаком в підсумку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 17:32 #104961 від Dj Os
Поки що можу констатувати одне, ви настільки не впевнені за свої слова, що навіть духу своє ім'я назвати не вистачає :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 17:36 #104962 від
Ні!Ти сказав що кидали!Давай наводь докази!Відповідай за слова!
Яке ти маєш право обзивати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 17:39 #104963 від ОстровськийХАМ
Зверніть увагу наш модераторХАМ просто уникає факту що він самий звичайний ХАМ)) Перестав зразу писати як гопник)) Адеж обзивання? То що докази будуть чи усі далі будуть вражені що наш модератоХАМ самий звичайнісінький представник жовтої преси?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 січ. 2016 17:44 #104964 від
А чому мій коментар не виставляють?)Ти ж чесний такий)
Ти не уходь від відповіді!
Давай списки людей яких кинули!Ти ж сказав,що кидали!Відповідай за слова!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 січ. 2016 17:45 #104965 від Dj Os
Клоуни, ви ще досі не зрозуімли, що мені абсолютно пофігу, що про мене думають такі мудаки-сцикуни як ви? :lol: Можете зафлудити хоч всю тему, я дозволяю, але інформацію про дирехторів ми зберем усю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 17:55 #104966 від ОстровськийХАМ
І знову модераторХАМ пише як гопник)))Флудити? Ти що правда живеш у своєму світі? Тобі люди пишуть що ти хам!!! Тебе питають чому ти знайшов статтю якій 1,5р і викинувши її не написав що вона писалася на замовлення? Чому викинувши матеріал жовтої преси ти не сказав проце людям? Чому ти уникаєш теми своєї заангажованості? І до речі де докази? А людям які розвивають Хелікс я Дякую що ви є!! Чуєш ХАМ? Людям!! А не клоунам, брехунам і всім тим обзиванням які так вміло пишеш!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 17:57 #104967 від Старик Хотабыч
А давайте тимчасово закриємо тему і повернемося до неї через рік. От і подивимось, хто був неправий. Хто за?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 січ. 2016 18:02 #104968 від ОстровськийХАМ
Ні-ні так не треба. МодераторХАМ викинув фото людей, обізвав їх. При цьому не надавши жодного, я наголошую жодного доказу. А ще ХАМ пише що Хеліксу залишилося буквально місяць!! А ти хочеш його спасти! Хай точно скаже скільки часу а то тільки й пише що ось-ось))) і от коли час пройде я вимагаю привселюдного вибачення!! І удалиться фотки. Або хай надасть докази чи хочаб приведе одного партнера компанії якого заставили! І для ХАМа персонально уточнення що Хеліксу скоро не 1,5 р а в березні два роки. А то бреше людям!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 січ. 2016 18:26 #104969 від kredit
Обороти в 100 тис. дол. це де в Шепетівці ? Не хіло брильянтово-сапфірові :cheer: :cheer: :cheer:
Всіх знаю, працюють або працювати торговими на бакалії

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.222 секунд
0
репостів
0
репостів