А вас примушують підписуватись на друковані видання?

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 лист. 2015 21:19 #103479 від maroshka
Впевнена, що рекомендації надіслалися в усі бюджетні установи та це й неважко перевірити при бажанні.........

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лист. 2015 12:50 - 22 лист. 2015 12:51 #103492 від 259051213422@odnoklassniki.com

Так у бібліотеках підписуються не працівники, а самі бібліотеки я так зрозумів.

Не зовсім поняв... Ну - ні працівників, ні відвідувачів ні чого не змушують підписувати (в плані - на якесь там видання). Самі бібіліотеки, як установи теж цього не роблять, і їх не можуть до цього змусити, бо вся періодика туди постачається автоматично, без всяких підписувань - можна зайти і свіженьке почитати безкоштовно :)
А от організації типу райрад, податкової і т.п. - раніше точно добровільно-примусово "підписували" на свої "вісники". Йдеш звіт здавати - мусиш купити файлік, ще там шось, і підписку на їхню газету. Шо було, то було. І навряд щось змінилось. В поліклініці он - беруть "добровільний" внесок 5 грн. Я їм би і 50 дав, бо шкода їх - без опалення уже скільки сидять (чомусь ніхто і не заікнеться про це). Але просто ріже саме слово "добровільно".

рекомендації надіслалися в усі бюджетні установи

Я вам скажу яка рекомендація зараз надіслана - "самі виживайте як можете". От і мусять.
Останнє редагування: 22 лист. 2015 12:51 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лист. 2015 22:42 #103502 від Morkovka
Про бібліотеки... вперше чую, що вони автоматично отримують постачання періодики))) Кожних півроку бібліотеки міста організовують процес оформлення підписки, з неба так просто нічого не падає. На скільки мені відомо, Подільські вісті підписують тому, що це офіційний вісник Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації. В принципі і без рекомендацій бібліотеки його виписують

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лист. 2015 23:12 #103503 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я з точки зору юзера. Так вони мусять підписувати, в архів же має все йти, тим більш офіційні видання. На те вони й бібліотеки. :) Але тут проблеми нема - "П.В." з бюджету фінансується, і бібліотеки з того ж бюджету. Тут ніяких "чоних схем" нема :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2015 09:44 #103509 від Sposterigach
...Подільські вісті підписують тому, що це офіційний вісник

Яке його значення? Колись - було, а тепер можна знайти офіційний сайт ОДА і все там переглянути.
Щодо бібліотек - не думаю, щоб рядові бібліотекарі на 100% самі вирішували. яку періодику їм передплачувати. А централізовано цього вже давно ніхто не робить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2015 16:01 #103524 від Mihail-Voronchuk-vkontakte

Спостерігач пише: ...Подільські вісті підписують тому, що це офіційний вісник

Яке його значення? Колись - було, а тепер можна знайти офіційний сайт ОДА і все там переглянути.
Щодо бібліотек - не думаю, щоб рядові бібліотекарі на 100% самі вирішували. яку періодику їм передплачувати. А централізовано цього вже давно ніхто не робить.

Ой, слухай! Я вже поняв хто ти такий - це ж ти цей такий, Юра чи як - довговязий так? З сумочкою маленькю ходиш, мікробів дуже боїшся? Ти, нє?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів