А вас примушують підписуватись на друковані видання?

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 лист. 2015 14:17 #103392 від
Згідні з паном Василем,ми не тільки не маємо содержати бездарних журналюг,а ще й потурати корупційним діям нової-старої влади,адже те,що всіх педагогів заставляють оформлювати підписку на Подільські Вісті,то є корупція.!!Використання службового становища(Те,що відбувалося при Антонюкові,поаторюється при Полодюкові(((Шкода(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 15:12 #103395 від Dj Os
Це називається не корупція, а перегиби на місцях. І ми досі не отримали жодного прізвища керівника, який змушує до підписки. Якщо люди навіть анонімно бояться повідомити імена, то як тоді з цим боротись то?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 лист. 2015 16:37 #103398 від

Островський О.В. пише: Це називається не корупція, а перегиби на місцях. І ми досі не отримали жодного прізвища керівника, який змушує до підписки. Якщо люди навіть анонімно бояться повідомити імена, то як тоді з цим боротись то?

Які прізвища ,як що лист з управління освіти,а написан відповідно до листа виконкома,підписують листи з рішенням виконкома хто?Мер!Будь ласка прізвище -полодюк! Островський, знайди рішення виконкому за 6.11.2015 + листи ,що пішли на школи та садочки....Зроби гарне розслідування. А все ж таки то є корупція,адже за рахунок грошей бюджетників тримается газета,а заставляє це все робити,принижуючи бюджеників,мешканців міста,виборців - влада! Поясніть чому перед Революцією такі дії були погані,а зараз вже норм??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 18:47 #103400 від Dj Os
Так так...в рішенні так і вказано, хто і скільки екземплярів має підписати. :) Давайте не будем плутати рекомендації з примусом. Ну і взагалі пане "бюджетник", вуха ображеного наркоконтролю видно здалеку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2015 19:54 #103402 від Anykey

Островський О.В. пише: Так так...в рішенні так і вказано, хто і скільки екземплярів має підписати. :) Давайте не будем плутати рекомендації з примусом.

Якщо ти маєш це рішення, вистав його на форум. Люди не дурніші за тебе, розберуться, що це - рекомендації чи примус. А інакше як ти можеш коментувати те, що ніхто крім тебе не бачив ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 20:03 #103403 від Dj Os
Так в тому то і справа, що його у мене немає на відміну від колишніх "апазіціонерів". Єдине що знаю, що там просто рекомендувалось оформити підписку на локальні видання. Особисто я так само не розумію, для чого взагалі було це рішення, але головне питання не в тому. Головне питання в тому, хто це займається самодіяльністю і змушує виписувати непотрібні видання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2015 20:07 #103405 від Anykey
Ну ти ж не вчорашній, маєш розуміти, що перегиби на місцях мають місце лише після "рекомендацій" з міськвиконкому. Так що не з тої сторони винних шукаєш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 20:09 #103407 від Dj Os

Anykey пише: Ну ти ж не вчорашній, маєш розуміти, що перегиби на місцях мають місце лише після "рекомендацій" з міськвиконкому. Так що не з тої сторони винних шукаєш.

Якраз з тої, задай собі одне невеличке питання - набіса то Полодюку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2015 20:17 - 19 лист. 2015 20:18 #103409 від nksh

Островський О.В. пише: Так в тому то і справа, що його у мене немає на відміну від колишніх "апазіціонерів". Єдине що знаю, що там просто рекомендувалось оформити підписку на локальні видання. Особисто я так само не розумію, для чого взагалі було це рішення, але головне питання не в тому. Головне питання в тому, хто це займається самодіяльністю і змушує виписувати непотрібні видання.

в тебе температура підвищилась чи манія переслідування прогресує? Рішення у мами попроси, у неї є підписка
Останнє редагування: 19 лист. 2015 20:18 ким nksh.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2015 20:28 #103411 від Anykey

Островський О.В. пише:

Anykey пише: Ну ти ж не вчорашній, маєш розуміти, що перегиби на місцях мають місце лише після "рекомендацій" з міськвиконкому. Так що не з тої сторони винних шукаєш.

Якраз з тої, задай собі одне невеличке питання - набіса то Полодюку?

Тут все дуже просто - він такий же виконавець "рекомендацій" області, як і директори шкіл виконавці його "рекомендацій". В цьому сенсі нічого не змінилося ще з радянських часів. Втім, я можу помилятися, і хороше журналістське розслідування поставило б все на місце. Але де їх взяти, тих хороших журналістів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів