А вас примушують підписуватись на друковані видання?

Більше
20 лист. 2015 12:54 #103435 від НЕкремлебот
Господи боже мій, дитячий садок...
Ось тобі конкретна інформація: вчителів в першій школі примушують підписуватись на "Подільскі Вісті", посилаючись на рішення виконкому. Як і в інших школах. Які потрібні конкретні прізвища для журналістського "розслідування" (я так зрозумів, топікпастери їх не знають)? Директорів шкіл? Керуючого РАЙВО? Замісника мера? Самого мера? Чи все зведеться до "викриття" педагога-організатора, якого запрягли для цієї роботи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 13:14 #103436 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: В даному випадку я хочу розібратись хто конкретно змушує підписуватись на видання, прикриваючись цим рішенням виконкому. Думку я нікому не нав'язую, тут просто вже як ти бачиш, є ображені колишні депутати, які під анонімами намагаються пошуки направити в інше русло.

Якщо потрібні конкретні прізвища, прийдеться балакати не на форумі, а з конкретними людьми, інакше все зведеться до базарних пліток.
Ну напише тобі тут якийсь анонім: "Бібліотекар такої-то школи примусив Івана пупенка підписатись на ПВ". І що? Прийдеш до бібліотекаря? Він відповість "Не примушував, рекомендував, хто таке сказав?" "ну... на форумі хтось". "А... ну да, ну да... Так все-таки, хто з працівників установи сказав що його примусили?" І на цьому "розслідування" закінчиться.

Але припустимо, всіх проб"є на правду. Направить тебе бібліотекар до директора, той до РАЙВО, ті до мера (бо добровільно абсолютно нікому з нижніх ланок цей гемор з підпискою на болт не впав). Знову-ж таки: і що? До Полодюка ти не підеш, зразу напишеш тут що він нікого не примушував, а тільки рекомендував. Ну, Василь ще раз з"явиться зі своїми геніальними дописами про курв та регіоновських гнид.... І все)))

Ще раз скажу: щоб здійснити справжнєжурналістське розслідування (раз вже самі підняли цю тему) журналісту треба самому встати з-за монітора та самому піти і говорити з бюджетниками. Тоді навіть міфічний народний контроль не зможе збити на іншу тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2015 13:44 #103437 від Dj Os
Та що завелися з тими журналістськими розслідуваннями? Тут немає що розслідувати, а з людьми я вже давно поговорив, включаючи тих хто перші надсилали нам скарги. Але коли просиш їх назвати хто і коли конкретно змушував, то вони кажуть нафіг мені проблеми, мені простіше підписатись. Точніше імена вони називають, але свідчити бояться. А як ти вже сказав, просто прийти до їх керівництва не варіант, будуть морозитись.
Зараз ми збираємо побільше свідчень та імен, ну і можливо нарешті знайдуться сміливі, які будуть свідчити.
І давайте якщо у вас немає подібної інформації, то поки що ліпше помовчіть, ця тема не для криків про злочинну владу і "зраду". Згодом ви зрозумієте, що питання тут не в тому як повісити підписку на якогось рядового керівника, а в тому що дехто для себе в цьому знайшов вигоду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 14:12 #103439 від НЕкремлебот

І давайте якщо у вас немає подібної інформації, то поки що ліпше помовчіть, ця тема не для криків про злочинну владу і "зраду".

Сашко, а я хоч слово про це сказав? Я говорив про те що збирати подібну інформацію від анонімів на форумі немає сенсу.
Полодюку (ми ж про нього в основному говоримо) цей гемор потрібен так само як і якомусь директору школи. Як вже тут казали, він так само виконує "рекомендації зверху". Обов"язково - не обов"язково, але всім зрозуміло: виконав рекомендацію - отримав плюсик. Не виконав - можливо мінуса й не буде, але й плюсика теж. А на будь-якому рівні відносин краще ставляться до тих у кого ці плюсики є... А якщо ці плюсики отримуєш ще й не за свій рахунок, а за рахунок тих же бюджетників - взагалі казка)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2015 14:18 #103440 від Dj Os

Сашко, а я хоч слово про це сказав? Я говорив про те що збирати подібну інформацію від анонімів на форумі немає сенсу

Заспокойся, ця репліка адресувалась не тобі :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 14:45 #103441 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише:

Сашко, а я хоч слово про це сказав? Я говорив про те що збирати подібну інформацію від анонімів на форумі немає сенсу

Заспокойся, ця репліка адресувалась не тобі :)

А що, схоже що я сильно нервуюсь?)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 18:01 #103448 від Helga

Dentist пише: Ок, а що буде, якщо хтось з бюджетників не виконає рекомендацію зверху?


Бюджетникам теж цікаво, але бояться ризикувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 21:42 #103451 від Старик Хотабыч
Цікаво, а як саме примушують, під дулом автоматів чи як, цікавий сам процес, ведуть на пошту передплачувати, чи знімають з зарплати, як саме?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 21:56 #103452 від 259051213422@odnoklassniki.com
Подам лиш голос за бібліотеки (не шкільні, як там не знаю) - а у міських і сільських нікого ні до чого не примушують. Хіба що можуть запропонувати записатись у бібліотеку, але це абсолютно безкоштовно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2015 22:26 #103458 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише: Подам лиш голос за бібліотеки (не шкільні, як там не знаю) - а у міських і сільських нікого ні до чого не примушують. Хіба що можуть запропонувати записатись у бібліотеку, але це абсолютно безкоштовно.

Так у бібліотеках підписуються не працівники, а самі бібліотеки я так зрозумів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів