А вас примушують підписуватись на друковані видання?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 20:33 #103412 від Dj Os

в тебе температура підвищилась чи манія переслідування прогресує? Рішення у мами попроси, у неї є підписка

Ну от нарешті, а то все за анонімами ховаєтесь :P

Тут все дуже просто - він такий же виконавець "рекомендацій" області, як і директори шкіл виконавці його "рекомендацій". В цьому сенсі нічого не змінилося ще з радянських часів. Втім, я можу помилятися, і хороше журналістське розслідування поставило б все на місце. Але де їх взяти, тих хороших журналістів?

От вколов так вколов :cheer: Ну насправді звання "виконавець "рекомендацій" області" важко приліпити до Полодюка, у області у нас поки що безроздільно володарює БПП.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2015 20:59 - 19 лист. 2015 21:00 #103414 від Anykey

От вколов так вколов :cheer: Ну насправді звання "виконавець "рекомендацій" області" важко приліпити до Полодюка, у області у нас поки що безроздільно володарює БПП.

Ти мене напевно не зрозумів. В мене немає бажання когось вколоти. Мені (і напевно не лише мені) хотілося просто дійти до істини, маючи для аналізу документи, які тобі, як журналісту, більше доступні, ніж пересічним громадянам. Дай людям повну інформацію - вони самі розберуться хто є хто. І не потрібно нав"язувати свою думку - це не є функція журналіста.
Останнє редагування: 19 лист. 2015 21:00 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 21:47 #103416 від Dj Os
В даному випадку я хочу розібратись хто конкретно змушує підписуватись на видання, прикриваючись цим рішенням виконкому. Думку я нікому не нав'язую, тут просто вже як ти бачиш, є ображені колишні депутати, які під анонімами намагаються пошуки направити в інше русло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2015 21:59 #103419 від Anykey
Все одно не розумію. Якщо рішення міськвиконкому таке криштально чисте, що тобі мішає його тут засвітити? Це ж не секретна інформація ? Ну це ж логічно, треба лікувати хворобу, а не усувати симптоми.
Ці користувачі подякували: Helga

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 22:01 #103420 від Dj Os
Та немає його у мене, більше слухай наркоконтроль.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2015 22:35 #103421 від Anykey
Та причому тут наркоконтроль. В тебе, як журналіста, є набагато більше можливостей отримати потрібну інформацію. Що заважає?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2015 23:31 #103423 від nksh

Anykey пише: Та причому тут наркоконтроль.

Н. Контроль - це складова параної у Островського , наразі немає нажаль специфічних і ефективних засобів лікування. І ще у нього є робота, хочеш чи ні , він має відпрацьовувати для тих з чиїх рук кормиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2015 23:33 #103424 від Dj Os
Та при тому що їм кругом Полодюк із Свободою ввижається. А можливість отримати інформацію у нас у всіх рівна. Для мене зараз не так суттєве саме це рішення, там немає примусу чи наказу, хоча ще раз підкреслюю - абсолютно не розумію для чого воно взагалі. Повір при нагоді спитаю про нього.
Для мене зараз суттєво - це конкретні випадки з конкретними іменами. Це чиста самодіяльність на місцях. І щоб на неї зреагувала та сама міська влада, потрібна інформація.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2015 08:43 #103428 від Anykey
Складається враження, що тема чисто популістська і створена лише для окозамилювання. Йдуть пошуки якогось стрілочника, на якого збираються повісити всі проблеми. А стрілочник - лише ревносний виконавець "рекомендацій" вищестоящого начальства. І дослідити повний ланцюжок цієї проблеми, схоже, ніхто не зацікавлений.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2015 09:53 #103431 від Dentist
Ок, а що буде, якщо хтось з бюджетників не виконає рекомендацію зверху?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.222 секунд
0
репостів
0
репостів