КТС - Мережа якості?

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
17 лист. 2013 04:39 #88204 від muko
Відповідь від muko у темі КТС - Мережа якості?
Чувак з боку я тобі скажу це виглядає як маня велічія...а твої 2 випадки якісь не переконливі...одна взагалі набрехала шо на голову не налазить...а інше судячи з поста морковки якій я вірю було трохи не так як описав твій знайомий. Якщо чесно то обидва твоїх знайомих мені здається просто хтіли показати шо вони шось знають більше за інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лист. 2013 11:05 #88206 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?

muko пише: Чувак з боку я тобі скажу це виглядає як маня велічія...а твої 2 випадки якісь не переконливі...одна взагалі набрехала шо на голову не налазить...а інше судячи з поста морковки якій я вірю було трохи не так як описав твій знайомий. Якщо чесно то обидва твоїх знайомих мені здається просто хтіли показати шо вони шось знають більше за інших.

А це вже не важливо. Важливо як на це відреагували представники іншої сторони. А рекація була трішки неадекватна. От і все. Заголовок теми уважно прочитайте - там знак запитання стоїть. Потрібно було розібратись. Ми розібрались. Все. Причому тут, як ви виразились, "маня велічія", то взагалі не зрозуміло.
ps. Те що на "голову не налазять" - ну це вже в кого яка голова. Не моя вина ж, що стались такі випадкі які "не налазять" на ВАШУ голову. Яких вам треба?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.083 секунд
0
репостів
0
репостів