КТС - Мережа якості?

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 09:05 #87943 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?
Хоче дійсно треба завязувати - учора після останнього посту у мене наглухо пропав інтернет. А сьогодні я не міг зайти на сайт! Вперше за декілька місяців! Скажите збіг? Це вже 2 знаки. Видно рука Всемогутнього (я маю на увазі КТС в обличчі Директорктсмшепетівка) до мене таки добралась. :dry: Позарився на Святину, свиня - от і отримав. Каюсь, але мабуть уже пізно. Не довго, боюсь, мені залишилось... Прощайте, дівчата. :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2013 09:39 #87949 від priest8712
Відповідь від priest8712 у темі КТС - Мережа якості?

odin пише: А боже, ну попутав продавець сімку з есдешкою. І не таке буває.
В продавці набирають молодь без досвіду і іноді без освіти. Про знання комп техніки за місяць стажування можна і не сподіватись. Все прийде згодом.
І відкриваючи ножицями коробку поцарапати екран монітора, і продати дорожчий системник по ціні дешевшого, і встановлюючи сканер повернути його на сервіс, як не робочий (забувши задвижку фіксатор зняти) ... Інвентаризації, пересорти, злі клієнти -- все ще попереду.
І тепер невеличка ложечка дьогтю:
В того планшета, що виграли на розіграші майже не працює вай-фай. Якщо є на місті керуючий магазином, дайте відповідь на такі запитання:
Заміна чи ремонт?
Якщо ремонт - 14 днів чи довше?
Якщо ремонт - на період ремонту отримую аналогічну заміну?
Планшет подарований - відповідно чеку немає -- не не проблема?


Доброго дня.
Беріть планшет та приходьте до нас на магазин.
Вирішимо питання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2013 09:55 #87952 від priest8712
Відповідь від priest8712 у темі КТС - Мережа якості?
Шановний lamer.
Ніхто Ваш бізнес забирати не збирається.
Про курку і яйця написали особисто Ви. Усі наші покупці які будуь мати проблеми з купленим у нас товаром, ми вирішимо самі.

Зараз пишу Вам не як керівник, а як гість цього форуму.
З приводу чи надовго я чи не надовго на цій посаді, не Вам вирішувати. Ви мене на роботу не брали.
Особисто Ваше спілкування починає переходити межі, та на особисті образи по відношенню до мене. Такого права я Вам не давав, і ніколи не дам.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 15:26 #87955 від Lego
Відповідь від Lego у темі КТС - Мережа якості?
Так уже повелось, что здесь (на форуме) никто никому границы не устанавливает. Только правила форума :whistle:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лист. 2013 19:25 #87958 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі КТС - Мережа якості?

Пускати слюні на КТС ніхто не буде, бо там твої друзі чи родичі працюють (це вже занадто очевидно, друже Ос).

Друже Ламер, вже занадто очевидна твоя істерика з приводу відкриття цього магазину у зв'язку з твоїм бізнесом. :lol: Якщо не вмієш конкурувати ділом, то нема чого тут обсирати безпідставно словом. Як гадаєш захочуть люди нести техніку в твій сервіс, коли ти так хборобливо реагуєш на появу нових колег по цеху?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2013 19:37 #87959 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі КТС - Мережа якості?
priest8712,гляньте будь ласка в лс

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 20:06 #87960 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?

Lego пише: Так уже повелось, что здесь (на форуме) никто никому границы не устанавливает. Только правила форума :whistle:

Ой дивись - бо КТС присниться... А ше хуже - його директор. :evil:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 20:12 #87961 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?

Dj Os пише:

Пускати слюні на КТС ніхто не буде, бо там твої друзі чи родичі працюють (це вже занадто очевидно, друже Ос).

Друже Ламер, вже занадто очевидна твоя істерика з приводу відкриття цього магазину у зв'язку з твоїм бізнесом. :lol: Якщо не вмієш конкурувати ділом, то нема чого тут обсирати безпідставно словом. Як гадаєш захочуть люди нести техніку в твій сервіс, коли ти так хборобливо реагуєш на появу нових колег по цеху?

Які ж вони колеги по цеху? :huh: Промислове обладнання вони не ремонтують. ТВ, телефони, супутникове обладнання теж. Тільки ноути. Але це для мене далеко не основна стаття доходу.
Ти хочеш сказати я збрехав? Придумав 2 історії? Так виходить? Ну так одна з працівниць уже підтвердила що вони таки мали місце. Тільки тркатовка у них своя. Шось тебе, Ос, дуже вже защемило - звинувачаєш незнайому тобі людину у брехні. А я про тебе був ліпшої думки. :(
Доречі, взагалі цікаво як ти уявляєш конкуренцію у цьому сегменті?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лист. 2013 20:30 #87962 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі КТС - Мережа якості?
Слухай можеш тут виправдовуватись скільки хочеш, мені твоє відношення зрозуміле, як і іншим. В житті не повірю, шо хтось може перепутати сд картку із сім карткою, тим паче консультант магазину техніки. Тому так - я це називаю відвертою брехнею.
Можеш далі тут безпідставно обсирати всіх, починаючи від директору магазину і закінчуючи мною, цим ти лише показуєш своє субєктивне ставлення, а не когось іншого. І мені абсолютно пофігу якої ти про мене думки.
Далі продовжувати розмову без фактів не бачу сенсу, можеш і далі кидати гівно на вентилятор наодинці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 20:49 #87963 від Lego
Відповідь від Lego у темі КТС - Мережа якості?

Ой дивись - бо КТС присниться...

:lol: В страшных снах, где мне вместо SD карты продают SIM карту и я придя домой вставляю ее в фотик, делаю приватную эро фотосессию и в итоге обнаруживаю, что "Шеф, все пропало!"??? :lol:
Вот же ж вам эти карты покоя не дают...

Можеш далі тут безпідставно обсирати всіх

Только я завтыкал где тут кто кого обс...рал? :blink:

В житті не повірю, шо хтось може перепутати сд картку із сім карткою, тим паче консультант магазину техніки

Эх мало ты пожил ешо, чувак :lol:
Говорят же - коллектив молодой и неопытный, так что ожидать подобного вполне реально.
Тут вспоминается знаменитый диалог:
- У вас на стройке несчастные случаи были?
- Нет...
- Будут! Пшли...

Лично мне все-равно как обстоят дела в КТС, желаю лишь процветания и, желательно, чтобы действительно отличались от всех остальных подобных магазинов. Хотя бы качеством сервиса. А еще больше - АДЕКВАТНОСТЬЮ реакции на критику ;) Чтобы не пришлось вспоминать еще одно правило маркетинга/рекламы:
Черный PR - тоже PR!
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів