КТС - Мережа якості?

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 20:54 - 06 лист. 2013 21:06 #87964 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?

priest8712 пише: Особисто Ваше спілкування починає переходити межі, та на особисті образи по відношенню до мене. Такого права я Вам не давав, і ніколи не дам.

Ой впісявся... :oops: Де це я тут кого ОСОБИСТО ображав? У Вас від запалення ЧСВ "видіння"? П
Про те що не збираєтесь забирати - за це дякую, а то я ж так зрозумів шо вже мені хана (ну принаймні ноутів мені не бачити в себе). :) Прям камінь з душі. :whistle:
Останнє редагування: 06 лист. 2013 21:06 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лист. 2013 21:05 #87965 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?
Всьо - тему закриваєм, до наступного прецеденту. ОК? А то мені вже надоїло оправдовуватись - виходить що це я когось погано обслужив, і маю тепер кожну пояснити ситуацію.
Якщо знову когось погано, або навпаки - дуже гарно і кваліфіковано обслужать - давайте напишем. А там, через якийсь час підібємо підсумки простою арифметикою. І будем мати уявлення про, ще раз це підкреслюю, магазин КТС у м. Шепетівка. Як до сервісу ніхто мені претензій до них не висказував, і у мене особисто їх також нема. Тим більше що сервісу КТС у Шепетівці нема. Він є лише у м. Рівне. І це майже окремий, як вияснилось, підрозділ.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 лист. 2013 23:35 #87967 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі КТС - Мережа якості?
А як там ціни/асортимент? бо я зайшов тако глянути лише на приміщення та розташування. Дешевше ніж в тому самому Білому Вітрі, Віт?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лист. 2013 00:08 #87968 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі КТС - Мережа якості?
Наскільки мені відомо ціни у них не відрізняютья від тих шо на сайті www.ktc-ua.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2013 12:48 - 07 лист. 2013 12:49 #87971 від IhorMykolaiovych
Відповідь від IhorMykolaiovych у темі КТС - Мережа якості?
Хтось правду написав "Чорний PR теж PR"
Почав читати з першої сторінки, а вже опинився на 6 :-)

Ну а якщо по справі, (ще не користувався послугами магазину, просто для справки запитую) техніку в кредит дають ? Адже це забугорське вирішення проблеми "хочу,хочу" прийшло до нас і зараз дуже поширене :)

І ще особисте питання від мене: маю ноутбук із кілограмом пилюки всередині та з поганою термопастою, при магазині таке доробало почистять і замінять тп ?:)(ноутбук купував не у вас) Чи підкажіть хто це зробить. Буду вдячний.
Останнє редагування: 07 лист. 2013 12:49 ким IhorMykolaiovych.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лист. 2013 17:06 #87983 від priest8712
Відповідь від priest8712 у темі КТС - Мережа якості?

Garza пише: Хтось правду написав "Чорний PR теж PR"
Почав читати з першої сторінки, а вже опинився на 6 :-)

Ну а якщо по справі, (ще не користувався послугами магазину, просто для справки запитую) техніку в кредит дають ? Адже це забугорське вирішення проблеми "хочу,хочу" прийшло до нас і зараз дуже поширене :)

І ще особисте питання від мене: маю ноутбук із кілограмом пилюки всередині та з поганою термопастою, при магазині таке доробало почистять і замінять тп ?:)(ноутбук купував не у вас) Чи підкажіть хто це зробить. Буду вдячний.


Так техніку в кредит дають. На даний момент в нас є представник А-Банку(Приват)
Має з'явитись Дельта Банк. (Кредити по дельта вже можемо оформляти)

Для того щоб дати конкретну відповідь на питання з приводу ноутбука потрібно знати його модель та знати в якому він стані(гріється, виключається, тормозить). Якщо маєте бажання беріть із собою ноут та приходьте на магазин, вирішимо питання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лист. 2013 23:47 - 09 лист. 2013 23:49 #88029 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі КТС - Мережа якості?

Dj Os пише: Наскільки мені відомо ціни у них не відрізняютья від тих шо на сайті www.ktc-ua.com/


В мене ціни на 3G CDMA обладнання набагато дешевше ніж на сайті КТС - www.ktc-ua.com/catalog/modem мінімум на 100 грн. Сподіваюсь КТС не буде, як Білий Вітер торувати CDMA обладнанням, після купівлі якого, абоненти йдуть чомусь до нас з проблемами з цим обладнанням - не ловить... вибиває і т.п.
Вибачайте - відволікся на власну рекламу))) B)

Проте радий, що в Шепетівці з'явилась, сподіваюсь здорова, конкуренція існуючим магазинам цифрової техніки і з'явились нові робочі місця, яких в нас в Шепетівці і так замало.

А на рахунок спору - в КТС в нашому місті ще все попереду, тому що кожне місто, як і кожен народ, має свій певний менталітет. Магазин має "пристосуватись" під мешканців міста, під місто. Можливо пізніше з прилавків зникнуть китайські дешеві планшети, можливо навпаки лишаться тільки вони. Можливо КТС стане вигідніше не возити поодиноке зламане обладнання на сервіс в Рівне, а віддати його Юрі з В'ячеславом, які його відремонтують за день і його можна буде швидко віддати щасливому клієнту, а може й навпаки Юра з В'ячеславом будуть передавати те обладнання, що вони не можуть зробити на сервіс КТС. Створиться такий собі симбіоз магазину з містом, з тими, хто вже в ньому розпочав свою діяльність, з простими і непростими мешканцями міста)))

Щодо працівників - якщо будуть мотивувати, а не залякувати - продавці будуть вчитись і будуть знати, а саме головне - прагнути знати та працювати. На початку роботи - всі помиляються.

Проте, якщо магазин не пристосується до міста, то його скоріше всього буде чекати доля "Шепетівського" Комп'ютерного Всесвіту.

Ось, якось так...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 09 лист. 2013 23:49 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: odin, Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лист. 2013 01:30 #88037 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?
Дешевше CDMA? Це ж наскільки? :blink: Я знайшов "точку" - 175 грн. за новий 3G модем, уже підключений + 50 грн. уже на рахунку.
А в КТС дійсно все попереду. :) Шкода тільки з місцем вони прогадали... Самі розумієте. ;) Ті ж Юра з Вячеславом 300 років би туди не пішли, якби в Магніті не розігнали всіх і все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лист. 2013 08:46 #88038 від LuK
Відповідь від LuK у темі КТС - Мережа якості?
чого,дуже нормальне та вдале місце!
А от приміщення замале :dry: тіснувато там.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лист. 2013 11:15 #88041 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі КТС - Мережа якості?

lamer85 пише: Дешевше CDMA? Це ж наскільки? :blink: Я знайшов "точку" - 175 грн. за новий 3G модем, уже підключений + 50 грн. уже на рахунку.


Не сміши на рахунок "нового" модему, якщо розпитаєш в продавця - модем виявиться REF (refurbished) або взагалі Stock-A+. Також можу таке запропонувати. А якщо це ще й Franklin 300/600, то я колись схожі за 1 грн. пропонував - до цих пір ще штук 5 лишилось - навіть на вітрину не виставляю, та в інтернеті вони по 90 грн, а не по 175 (навіть з підключенням). тільки чомусь - не ловлять мережі стабільно...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів