КТС - Мережа якості?

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лист. 2013 19:31 #87897 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?

Morkovka пише: Мені здається ваші знайомі просто не зовсім зрозуміли про що їм говорять.

Значить погано пояснили. :P
Я за що купив - за те й продав (тільки без матюків - бо якщо жінка з вищою освітою котрій за 50 називає когось "долбо...м" - це вже привід задуматись). Мені абсолютно нічим не заважає ні КТС, ні будь-хто інший. Якраз навпаки - чим більше китайского барахла на ринку - тим більше у мене роботи. Тому кожен новий магазин, та ще й з акціями, це курка, що несе золоті яйця :) Там у вас геть під боком Юра з Вячеславом поселились - як на заказ (видно спрацювала чуйка ;) ). Прямо з КТС - до них будуть нести девайси. Sad, but true...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лист. 2013 19:41 - 04 лист. 2013 19:41 #87898 від Lego
Відповідь від Lego у темі КТС - Мережа якості?
А что, официального сервиса у КТС нет раз "селятся" левые конторы под боком?
Останнє редагування: 04 лист. 2013 19:41 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лист. 2013 19:41 #87899 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі КТС - Мережа якості?
Ну друже, я думаю їм спочатку доведеться почекати один рік гарантії як мінімум))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лист. 2013 19:42 #87900 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі КТС - Мережа якості?

Lego пише: А что, официального сервиса у КТС нет раз "селятся" левые конторы под боком?

Є звичайно, як гарантійний так і післягарантійний. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2013 19:51 #87901 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі КТС - Мережа якості?
Ось тут інфа, щоб без лишніх питань і відповідей www.ktc-ua.com/service/authorization :) Доставка на сервіс здійснюється від нашого магазину. Номер в магазин КТС 4-20-00.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 лист. 2013 20:18 #87902 від odin
Відповідь від odin у темі КТС - Мережа якості?
Зачотне відкриття! :)
Мама купила ноут на 900 грн дешевше ринкової ціни і виграла планшет (за 1000 грн).
Плюсую в карму.
Ці користувачі подякували: Dj Os, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лист. 2013 20:22 #87903 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?
Дай Бог, нашому теляті вовка зїсти :lol:
Доречі хто не знає - сервісні центри, це ті ж самі "лєві кантори", тільки з папірцями від виробників, і той же самий КТС (і всі інші) розсилає своє "добро" ледь не по всій Україні. Тому не дивуйтесь, якщо ваш "сервісний центр" виявится наприклад в Нетішині, або на одному з вами ринку. ;)
Доречі, не можу зрозуміти з чого власне такий батхєрт? У когось особливі почуття до цієї мережі? У нас цих фокстротів ледь не на кожній вулиці. Всі скупляются в одному місці. Чим же КТС відрізняется від інших вікотеків? Просто цікаво. :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лист. 2013 20:24 #87904 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?

odin пише: Зачотне відкриття! :)
Мама купила ноут на 900 грн дешевше ринкової ціни і виграла планшет (за 1000 грн).
Плюсую в карму.

О це круто. Тут не посперечаєшся.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лист. 2013 10:00 #87910 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі КТС - Мережа якості?
Таки да - трішки уже взнав про цю мережу. Вони дійсно відрізняются від інших магазинів, хоча б тим, що не були магазином. :)
У 2002 році в місті Рівне відкрилась невеличка майстерня по ремонту компютерів. Діло це малодоходне, отже почали хлопці приторговувати. А тут ще й зявились різні сервіси з доставки товарів прямо з Китаю, а потім і великі, нормальні інтернет-магазини в Україні, де власне наш КТС і купує всю свою продукцію, а потім перепродує.
Вже тому що це колишній сервіс - за це достойні, принаймні моєї, поваги. Відгуки про їхню роботу як сервісників, і як магазину - здебільшого позитивні.
Ціни на ремонт - ну прям як у мене з прайса зписані :) . За це рєспєкт і уважуха!
Негатив і скарги стосуються в основному невдалих ремонтів, але це не є недоліком, тому що не існує такої майстерні яка могла б відремонтувати все. Там є 2 мужичка які всю роботу роблять - хлопці, кажуть, толкові.
На продажі скаржатся лиш хомячки, які купляють планшет, а ПОТІМ здогадуются зайти в інтернет і подивитись, що в Харкові, чи Києві він коштує на 40-50% дешевше. Ну тут знову ж таки - не вина КТС. Хто має свою клепку - уже давно забув в яку сторону у наших шепетівських магазинах двері відчиняются (навіть в т.зв. "фірмових"). :whistle:
Вони лиш пропонують, причому порівняно з іншими ще й з дуже малою накруткою. Не все звичайно, а тільки те що навезено з Китаю безпосередньо - в першу чергу планшети. Куплені у всяких розетках ноути так не продаси.
Коротше норм. магазин. Успіху вам у торгівлі!
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лист. 2013 16:28 #87916 від priest8712
Відповідь від priest8712 у темі КТС - Мережа якості?
Доброго времени суток всем.
В первую очередь хочу сказать спасибо lamer85, за то, что так активно интересуетесь жизнью компании "КТС". Рад еще и за то, что Вы изменили свое мнение по отношению к нашей компании.

Впредь я бы Вас попросил писать про сто процентные факты нарушений, или плохого отношения работников. Лично мое мнение, что слухи не могут относиться к фактам.
Что касается курицы и золотых яиц.
Все свои гарантийные обязательства мы выполняем в полной мере. Поэтому курица наша, яйца тоже.
Да и качественного сертифицированного сервиса в Шепетовке нет.
Компания «КТС» предоставляет своим клиентам собственный сервис, как гарантийный так и не гарантийный. Наш сервис-центр сертифицирован следующим направлениям:
Гарантійний ремонт ноутбуків:
• Asus, Dell, Lenovo, Acer, Fujitsu-Siemens, Gateway, eMachines, Packard Bell, Hewlett Packard, Toshiba.
Ремонт персональних комп’ютерів:
• Dell, Asus, Lenovo, Acer, Fujitsu-Siemens.
Авторизований сервіс моніторів:
• Asus, Acer, HannsG, Hannspree.
Сервісне обслуговування та гарантійний ремонт телевізорів:
• HannsG, Hannspree.
Ремонт акустичних систем:
• F&D, Gemix, Logitech, Labtec, Acoustic Kingdom.
Гарантійний ремонт пристроїв безперебійного живлення (UPS):
• PowerCom.


О чем Вы и сами можете почитать у нас на сайте в разделе Авторизированный сервис-центр.
«Левыми сервисами», как Вы заявили, мы не пользуемся, так как есть еще и официальный сервис производителя.
Что касается Юры и Вячеслава, да и в принципе всех остальных кто каким-то образом имеет к этому отношение, работы хватит всем. И Вам и Нам.
Хочу еще раз всех поблагодарить за столь особый интерес проявленный к нашей компании.
Ждем всех в нашем магазине, будем рады Вас видеть.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів