Книга жалоб! Щоб всі знали!!!

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 серп. 2009 22:15 #41572 від Symbioz
Пропоную підтримати тему щодо неякісних продовольчих товарів в наших магазинах (зіпсованих, недоважених, тощо) або неякісного обслуговування в магазинах. Прохання вказувати назви магазинів. Просто вже наболіло... Сьогодні терпець увірвася... Нехай всі знають... Буде така собі статистика для відвідувачів форуму.Сьогодні придбав в магазині "Економ" слабосолене філе лосося в вакуумній упаковці. Термін придатності до 20.08.09 р. Коли вдома відкрили упаковку - запах був неймовірний. Завтра піду цю рибину зкормлювати адміністратору. Про резудльтати повідомлю.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 серп. 2009 22:44 #41573 від LuK
я там зимою йогурт так купляла ,відкрила,а він аж запліснявів. А рибу взагалі не варто купувати.Даю 99% що риба була славутського виробництва .Сама так не раз купувала їх рибу ,і не в одному магазині.Срок придатності ще не вийшов,а вживати це неможливо.Вона протухла мабуть ще на заводі.А вони її у вакуум і у продаж.Знайомі з Славути говорили що умови виробництва там жахливі і у самій Славуті ту рибу ніхто не купує. Також прикол був з баночкою червоної ікри славутського виробництва.Добре що баночка була скляна.І я помітила ще у магазині що шо то не то.Запропонувала продавцю відкрити.Запах був........... А ще торта придбала на днях в одному магазині,тільки завезли свіженькі.Розрізала його дома,а весь крем у середині зеленого кольору)))))запліснявів.Продавці там мабуть не при чому,справа думаю у тих хто доставляє такий товар. чи виробляє

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 серп. 2009 23:12 #41574 від Symbioz
І ще одна ситуація. На Шешукова в магазині "Гамма" придбав пресерви. Придбав їх як раз через декілька днів як працівники РЕМ ремонтували кабель і в цих магазинах вдень не було світла. Термін придатності пресерв не закінчився, але вони вже протухли. На мою претензію в магазині продавець відповіла, що раз термін придатності не вийшов, значить це не їх провина... Але все таки власники магазину виявились розумніші за продавця - ввечері пресерви з прилавку зникли.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 серп. 2009 07:05 #41586 від LuK
тоді там 3 дні світла не було. до речі,останнім часом взагалі перестала купувати ковбасу у магазинах.Її ж неможливо їсти.Продають соєвві батони по ціні ковбаси)))))Кобаса за 60-70 ще може бути,там хоть якийсь натяк на м"ясо.Але її не накупуєшся. Стараюсь брати або свіже м"ясо,а ще краще сало з прошарочком м"яса.Відварюю його,натираю спеціями для сала і виходить сама краща ковбаса))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2009 10:09 #41587 від Nastynya
Є на Проспекті навпоти парку магазин "Ніка" так там постійно такі випадки то пиво не свіже, то хліб черствий....якось купляли плимінниці кукурудзяні палочки так добре що вчасно побачили що вони просрочені, продавці повернули гроші без зайвих балачок як знали що таке буде...

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 серп. 2009 12:37 #41590 від LuK
Дата виготовлення на упаковці ще нічого не значить.У багатьох магазинах типа Економу продавці самі ро***** розфасовку.І клеять цінник з вагою та датою виготовлення.І для них нічого не стоїть переклеїти нову бумажку з новою датою виготовлення.Коли термін придатності продукту вичерпано. І ще,на рахунок Економу.Коли берете продукти їхньої розфасовки,ради цікавості переважте їх .Моя коллега так колись купувала здється печиво.Розфасоване по пакетиках.А як почала важити,у всіх без вийнятку було на багато менше грам,ніж написано. І зі мною був випадок.З тим же самим Економом .Сестра порадила перевіряти чек,коли береш багато найменувань товару.Бо її неодноразово там дурили.Ну і я почала.Першого разу у чеку з"явився дорогий сік,якого я не купувала,другого разу дорогий йогурт.Якого я звісно теж не купувала.Але як би не помітила,то оплатила б... Тепер я ,коли там щось і беру(а це буває дуже рідко),ретельно перевіряю чек,що і вам раджу!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2009 16:59 #41602 від Symbioz
Завіз зранку рибку до Економу. Проавдець, як знала, що рибка паршивенька. Тільки сказала, що "зараз запитаю директора". Коли вийшла від директора, запитала мене чи не хочу я щоб вони обміняли мені на іншу "РИБКУ". Я звичайно відмовився. Мені віддали гроші, але "пробачте" за зіпсований настрій, за проїзд та взагалі за "моральный ущерб" - ніхто не сказав.До речі, в "Економі" на вітрині (сьогодні спеціально подивився) ще лишилась така рибка в "вакуумних упаковках", проте в цих упаковках чомусь повно повітря (або вже й може аміаку, який утворився від розкладення цієї рибки). До речі рибка Рівненвська - "Рівнеоптторг".
Додано о 15:52
Попереднє повідомлення було написане в 15:43
На рахунко чеків і цін. Магазин "ВОПАК", продукція сирок "Даніссімо" (Акційний). При купівлі даного продукту поруч були виставлені неакційний сирок і акційний, по цінникам акційний за ціною на 1 грн. нижчий за неакційний. На касі виявилось що сирки чомусь в одну ціну - тобто за ціною неакційного. На моє заперечення що по акції сирок повинен бути дешевший і за цим повинні слудкувати супервайзери (або мерчандайзери) постачальника, продавець подивилась на мене як на представника Городищенського лікувального закладу і сказала що я не розумію всю глибину їхніх глибин, тобто що видає каса - те вірно, а що на ціннику - на те непотрібно звертати уваги...
Додано о 15:59
Попереднє повідомлення було написане в 15:52
І ще, вчора знайома придбала навпроти кооператору кавунчик. Такий зовні смачненький, смачненький... Проте, коли його розрізали на "голубих озерах" з метою посмакувати чимось південним і солоденьким, виявилось, що кавунчик всередені забули підкрасити - білий-біленький із зеленуватим відтінком, йому б ще трошки на баштані під херсонським сонцем полежати - ні, зірвали, привезли в далеку Шепетівку і продали... ("бабки" то отбить надо). Сьогодні мали повезти зкормити кавунчик продавцю, завтра розповім, чи за вухами лящало...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 серп. 2009 19:01 #41612 від Forester
В суботу купував в магазині Пролісок йогурт питний Галичина. Дата виготовлення на пляшці нормальна, а коли відкрив йогурт він мало не вибухнув.

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2009 19:15 #41615 від ARTIST

І ще, вчора знайома придбала навпроти кооператору кавунчик. Такий зовні смачненький, смачненький... Проте, коли його розрізали на "голубих озерах" з метою посмакувати чимось південним і солоденьким, виявилось, що кавунчик всередені забули підкрасити - білий-біленький із зеленуватим відтінком, йому б ще трошки на баштані під херсонським сонцем полежати - ні, зірвали, привезли в далеку Шепетівку і продали... ("бабки" то отбить надо). Сьогодні мали повезти зкормити кавунчик продавцю, завтра розповім, чи за вухами лящало...

Ну то видно так попали)) Там стоїть дві "палатки" в одній допродували те, що залишилось. Видно вам такий і попався. В іншій возять кавуни з Херсону по-трохи, щоб сильно не залежувались. Так-що другій можна брати спокійно)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 серп. 2009 20:45 #41658 від Symbioz
Про кавунчик... Як тільки побачили що знайома йде назад з кавунчиком одразу побігли за іншим - величеньким красенем - кавуном. Значить знали про неякісний товар...І далі продовження теми, правда не зовсім продовольчого напрямку. Напевне мені везе на таких продавців та такий товар. У вівторок (тобто вчора) на Шепетівському ринку (2-ий критий ряд на кутку з початку від м'ясного павільйону) придбав для дитини дитячий скутер (самокат) 145 гривників. Сьогодні (тобто в середу, рівно через добу) цей витвір буржуазної техніки почав розсипатись прямо на ходу - залізо (якщо цей матеріал можна так назвати) під вагою дитини 17.5 кг почало рватись - в прямому змісті цього слова. Прийдеться завтра йти і вчити власника кататись на самокаті. Завтра розповім як продавець вміє на ньому їздити... Чомусь впевнений, що почую про себе багато нового від продавця дитячих іграшок...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.156 секунд
0
репостів
0
репостів