Книга жалоб! Щоб всі знали!!!

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 жовт. 2009 21:51 - 24 жовт. 2009 08:59 #43247 від LuK
хто купує сік Sandora сицілійський червоний апельсин ?
Вкладений файл:
раджу більше цього не робити!мутять там.......:at: :at: :at: у кращому разі заграє,як бражка,:dm: якщо не отруїтесь ним раніше...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 жовт. 2009 02:16 #43249 від IIIkinep
а я його так люблю(((((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 жовт. 2009 11:17 #43265 від LuK
я теж)))дуже любила!!!але здоров"я важливіше! заколоти лимонної кислоти з водичкою+цукор,підфарбуй і буде тобі сок))))))До речі ,томатні соки теж небезпечно купувати!!!то не сок а розбавлена томатна паста з водичкою.Більшість виробників так виробляють,вигідно. Від одного такого виробника томатного соку чула особисто цей рецепт)))Головне упакову гарну зробити)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 жовт. 2009 05:16 #43274 від Morkovka
Ніно, надивилася "правила життя"?))) Я після цієї програми серйозніше почала задумуватися над усім, що я купую в тому числі і соки... А ще є дуже любопитний сайт, де викладають результати тестувань різних продуктів, себто незалежне оцінювання якості товарів... отам все дуже цікаво розписано)) Так шо про сік я не дивуюся :)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 жовт. 2009 05:44 #43275 від LuK
Зараз взагалі багато продуктів купувати та вживати небезпечно!!!Хібащо те,що сам виростив та виготовив.Особливо м"ясо!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 жовт. 2009 06:16 #43276 від Morkovka
Я до речі вже подумую на рахунок того щоб набагато скоротити вживання м"яса....якшо не будуть змінені стандарти України щодо виготовлення продуктів харчування, то ми вимремо як мухи з нашими "поживними" продуктами. І ще такий важливий факт як реклама. Здається по закону України про рекламу не можна рекламувати продукцію, що не відповідає реальній дійсності її складу і поживності (корисності для організму і тп.). А у нас що? Рекламують газовану воду мінеральну...артезіанську, а та вода з водопроводу! Пийте на здоров"я називається. Так само питання про харчування вже піднімають служби з планування сім"ї, мотивуючись тим, що внаслідок неправильного харчування, все далі розвивається захворювання молодого покоління: безпліддя. Рекомендують перебиратися в села, де ще люди самі вирощують екологічно чисті СВОЇ продукти і тим самим виліковувати себе від хімії. Можна далі продовжувати безкінечно

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 жовт. 2009 06:35 #43277 від Lego

Morkovka;43274 пише: Ніно, надивилася "правила життя"?))) Я після цієї програми серйозніше почала задумуватися над усім, що я купую в тому числі і соки... А ще є дуже любопитний сайт, де викладають результати тестувань різних продуктів, себто незалежне оцінювання якості товарів... отам все дуже цікаво розписано)) Так шо про сік я не дивуюся :)

Что за сайт? Сылочкой поделимся?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 жовт. 2009 06:41 #43278 від Morkovka
test.org.ua здається так :)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
25 жовт. 2009 07:26 #43279 від НатС
На час кризи виробники почали використовувати дешеву сировину, тому бережіться.

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 жовт. 2009 16:58 #43292 від Lego
Ага... не ешьте... не пейте... и вообше дишите через раз)))Как берегтись то??? Читать состав... Смысл?Спросить у продавца? Можно догадаться что он ответит... тем более, что он за саму технологию производства он не в ответе... пардон за тавтологию...По ходу один вариант - бабули на базаре...И то еще удачно попасть нужно...Без ужесточения законодательства беречься не получиться... а ближайшие сдвиги в этом плане будут только после выборов... и то если Бог даст...P.S.Смотрел недавно репортаж один о нормах ГМП в продуктах... Умные дяденьки с Академии Наук рассказывали какая в действительности ситуация в данной области сейчас... о том, что законодательство не совершенно в этом плане... о том, что эти продукты есть уже практически везде... просто подбираются специальные методы подсчета при которых производители могут писать, что ГМП в продукции нет... хотя на самом деле она на четверть из них... и наконец о том, что трупы реально перестают разлогаться... Может и чушь... но звучит нифига не радостно, особенно когда от знакомых медиков слышишь подтверждение данных слов...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.191 секунд
0
репостів
0
репостів