инет от Интертелеком

Більше
20 серп. 2010 21:42 - 20 серп. 2010 21:48 #52928 від mdmdmdmdmdmd
С появлением интера в Шепетовке Киевстар для меня почти умер , их дорогой и тормозной ширпотреб мне почти не нужен , не понимаю тех кто постоянно пользует GSM интернет , и находит сказать о нем чтото хорошее , не сомневаюсь что вскоре так будут думать многие жители города . К сожалению у интера проблемы с покрытием там где живу , на Шанхае , надеюсь эту проблему решат как и обещали . По остальным частям города проблем почти никогда нет , работает во много раз лучше чем тотже Киевстар .
Додано о 20:42
Попереднє повідомлення було написане в 20:36
Завидую жителям сах-заводского района каждый день окромя суботы и воскресенья торчу там по работе , скорость всегда устраивает .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 серп. 2010 12:12 #52931 від Эвген
Немає???? тут пів форуму проблем злетіло ..... Пропало все... Проблеми є були і будуть !!!!Я живу в районі ринку і в мене є постійні проблеми!!! Недавно в себе дома тестив МТС - коннект !!!Ракета просто а не інтернет....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 серп. 2010 21:53 #53085 від Zelya
У інтертелекому проблем взагалі нема, проблеми є в їхніх абонентів. В будні ще з горем пополам, а на вихідні дні взагалі неможливо працювати, інтернет фактично не працює. Склалось враження що установка другої БС це міф.

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 серп. 2010 00:07 #53091 від mdmdmdmdmdmd
Вторая БС в яме стоит и пользы от нее мало , тотже Шанхай сидит на трубе сахзавода . На комуникаторе дома всегда 348 пилот показывает , тоисть ловит мимо дом-быта а значит вторая бс не разгружает сеть .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 вер. 2010 17:09 #53277 від odin

Эвген;52927 пише: Покористувавшись інтернетом від Інтертелекома вде майже повних 9 місяців хочу написати одне ваш інтернет сама тупа лажа яку я бачив тільки!!!Інколи такі глюки що на wap-сайт не можливо зайти !!!Швидкість ваша в мене в районі сахарного заводу не підіймалася вище ніж 1 Мегабіт !!!Що це за надання послуг? Вам до якісного інтернету ще повзти як до неба рачки!!!В Одесі користувався все було супер і швидкість ніколи не падала так як тут!Люди хочуть нормального інтернету, а ви навіть покриття нормальне зробити не можете...БС встановили, а ситуація та ж сама...

ти не один. прелагаю дівєрсію - псувать зовнішню реламу інтертелекому, щоб не було нових абонентів. до речі, це їхня найпоширеніша відмазка - типу багато користувачів, бла-бла-бла.
Додано о 16:09
Попереднє повідомлення було написане в 16:08
І до речі, Сімбіоз, хай тобі буде соромно і совісно, що ти отримуєш ЗП за рахунок чужого горя :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 вер. 2010 22:35 #53407 від Zelya
З"явилось ще одне неприємне враження від інтертелекому, окрім того, що 2 дні неможу перевірити свій поштовий ящик із-за відсутності швидкості IT, так в магазині "київстар" за поповнення рахунку з мене здерли 1 грн. як плату за "послуги":bl:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2010 08:45 #53411 від praporschik
прийшла осінь(дощі,зміна погоди),запустили сахзавод(електромагнітне випромінювання) швидкість дійсно падає.можливо я не правий,але це так.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2010 08:51 #53412 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: инет от Интертелеком
тут світло не завжди є)))а ви інтернету хочете)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 вер. 2010 20:18 #53425 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: инет от Интертелеком
тут світло не завжди єнеужели и здесь Интертелеком постарался? )))

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2010 21:38 #53427 від Эвген
я так понимаю что может быть проблема даже не в перегрузке БС, а в очень медленном канале.... ведь если связь с БС есть например на 3 полоски из 4 так она не загружена, а канал то походу перегружен!!!вызовите спецов из Одессы !!!я тут юзал Интертелеком где-то недельку до того как отвез в Шепетовку и скорости меньше 2 Мб у меня не было!!!Сделайте что-то !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.114 секунд
0
репостів
0
репостів