инет от Интертелеком

Більше
16 лист. 2010 08:26 #56451 від praporschik
Вкладений файл:
ранок.порівняно з вчорашнім вечером жир!
Додано о 08:26
Попереднє повідомлення було написане в 08:26
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 лист. 2010 15:37 #56457 від odin
радий за тих, в кого на інтертелекомі жир, але оце вчора зайшов до товариша в якого Укртелеком, то хотів плакати.Та і он Ос скачав мені за три години те, що я качав би щонайменше півмісяця. Перейшов на доступний безліміт, думав, може з обмеженою швидкістю хоть ті нещасні 153 кбіт/с залізно будуть -- хрін там. Стабільни йстовпчик швидкості тільки на віддачу, і то не завжди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
16 лист. 2010 18:33 #56473 від neodix
Знайомий підключився на безлім, прийшов до мене і каже: - подивись, бо я вже все перепробував а мені постійно помилку видає. Я більше години там проковирявся, налаштування підкючення нові робив, хоча старі були правильні. В кінці кінців підключились, загрузилась стартова, почав обновлятись антивір і ... всьо, знову "ошибка №ХХХ". З.І. Мешкаю метрів 30 від нього, тариф - лім))) в мене працює, в товариша поряд теж а у ного - шиш! Казав піде розбиратись, в нас жеж як інтер, точніше дилер? - підключають усіх підряд, а потім то ваші проблеми. В укртелекомі так не працюють, пару років хочу підключити ого, але не виходить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2010 09:00 #56484 від praporschik
Вкладений файл:

Додано о 09:00
Попереднє повідомлення було написане в 08:59
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2010 20:10 #56493 від praporschik
Вкладений файл:

Додано о 20:10
Попереднє повідомлення було написане в 20:08
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лист. 2010 20:08 #56521 від Lego

neodix;56473 пише: ... підключають усіх підряд, а потім то ваші проблеми.

В России такая же фигня с 3g инэтом. Особенно отличается олень-оператор МТС )))А Мегафон так вообще уже 14.4 Мбит/с обещает... хочется верить))) Но не буду)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2010 18:08 #56672 від mdmdmdmdmdmd
Регулятор заставит операторов рисовать правдивые карты . Многие пользователи в их числе и я были обмануты интертелекомом , в частности покрытия на Шанхае нет !!! ( Это уже официально подтвердила техслужба оператора ) ... Требую извинений от Сумбиоза ! www.proit.com.ua/news/telecom/2010/11/23/171311.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лист. 2010 17:27 #56747 від Symbioz

mdmdmdmdmdmd;56672 пише: Регулятор заставит операторов рисовать правдивые карты . Многие пользователи в их числе и я были обмануты интертелекомом , в частности покрытия на Шанхае нет !!! ( Это уже официально подтвердила техслужба оператора ) ... Требую извинений от Сумбиоза ! www.proit.com.ua/news/telecom/2010/11/23/171311.html

Приношу свои извенения mdmdmdmdmdm-у, что у него нету покрытия ИТ. Другие абоненты с Шанхая пользуются антенами и не жалуются. На днях, сам сделаю, повторно, видеотест работы нашего модема (без антены) на Шанхае - там где "скаты палят на Пасху" - вроде недалеко от дома мдмдмдм-а - самому интересно...А насчет регулятора - так это большой плюс, но не для рисования карты, а для улучшения качества покрытия, Я - ЗА!

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Air
  • Air аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 лист. 2010 19:36 #56755 від Air

mdmdmdmdmdmd;56672 пише: , в частности покрытия на Шанхае нет !!! ( Это уже официально подтвердила техслужба оператора ) ..

Не ВРИТЕ!!!)))):bj:Если не устраивает качество покрытия на ШАНХАЕ без выносной антенны отключайтесь ...В Вашем районе дествительно без выносной антенны работать в помещении не комфортно - скажем так!Ничего обещать не буду но изыскивать варианты по улучшению покрытия на Шанхае будем вернее сказать уже ищем!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лист. 2010 21:42 #56763 від mdmdmdmdmdmd

Air;56755 пише: Если не устраивает качество покрытия на ШАНХАЕ без выносной антенны отключайтесь

Мне нужен прямой номер и интернет НА РАБОТЕ и там всё нормально ... Нужен прямой номер и интернет дома и тут проблемы , если интернет можно пустить через антену , более-менее без проблем то голосовой номер не получается мобильным а стационар не нужен .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.103 секунд
0
репостів
0
репостів