инет от Интертелеком

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 трав. 2010 22:41 - 13 трав. 2010 22:50 #51995 від Symbioz

T-S;51978 пише: Хто вам сказав що Ого! Мобільний CDMA? Ого мобільний - UMTS/HSDPA. Це зовсім інший стандарт.І проблем ще більше буде. Ліміт по траффіку на інтертелекомі хоча-б не допускає перевантаження мережі і швидкість там нормальна.

Скільки раз ми намагались пояснювати абонентам, чому в ІТ немає дешевого безліміту - марно... Ніхто немає бажання зрозуміти, що дешевий безліміт - призведе до "падіння" БС - швидкість буде ніякою.І ніхто не хоче порівняти співвідношення теоретичної і фактичної швидкості передачі даних в ІТ (теор до 3.1) і УТ (теор до 7.2), в реалії - ІТ=20-70%, УТ=5-40%, при чому в УТ 5% частіше, ніж 20% в ІТ.А те що швидкість в деяких абонентів ІТ іноді є "нестерпною" - повірте мені - це небагаточисельні випадки. А для комфортного домашнього інету швидкості від ІТ - достатньо. Для закачування великих об'ємів інформації Інтертелеком ввів послугу нічний безліміт - в години коли найнижче навантаження на базові станції.А ПИСАТИ І СКАРЖИТИСЬ НА ЯКІСТЬ ЗВ'ЯЗКУ - ВАШЕ ПРАВО. І Я ЙОГО ЧАСТКОВО ПІДТРИМУЮ. ПРОТЕ, НАВІТЬ Я, КОЛИ БАЧУ ТРАБЛИ З ІНЕТОМ (А Я КОРИСТУЮСЬ І ІНТЕРТЕЛЕКОМОМ, І УКРТЕЛЕКОМОМ, І КИЇВСТАРОМ) НЕ ПІДНІМАЮ ПАНІКИ - А ЧУДОВО РОЗУМІЮ, ЩО ПРОБЛЕМИ З ІНЕТОМ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ В БУДЬ ЯКОГО ОПЕРАТОРА, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕХНОЛОГІЮ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ТА НА ВАРТІСТЬ АБОНПЛАТИ.імхо...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2010 07:43 #52099 від praporschik
хто вже перейшов на "доступний безліміт 65"?відпишіться як там справи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 трав. 2010 08:10 #52100 від Symbioz

praporschik;52099 пише: хто вже перейшов на "доступний безліміт 65"?відпишіться як там справи.

Як на мене - то краще взяти тариф 15-ий або 45-ий і включити послугу "Нічний безліміт". Хоч реально буде можливість вночі накачати чого-небудь. І при цьому немає необхідності сидіти біля компа до 00-00 год ночі. Заплановуєте закачку, а нічне безлімітне з'єднання (з іншими ім'ям користувача і паролем) все одно доступне тільки з 00-00 до 08-00 годин.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2010 10:55 #52776 від mdmdmdmdmdmd
Дозвон с десятой попытки постоянные обрывы , разговоры длятся максимум 10 секунд да и те с выпаданием слов , обслуживания хуже некуда . Такого уродливого качества набыло даже у лайф в начале его развития .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 серп. 2010 13:16 #52778 від neodix
В мене теж останні 2 неділі інет :at: - обриви кожні 5 - 20 хв. і швидкість нульова.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 серп. 2010 22:49 #52800 від Zelya
А в мене вже рік як не обриви зв"язку то швидкість 0,001 мегабіт, особливо в вихідні дні. Вже набридло скаржитись.:be:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2010 09:08 #52801 від Vent
езжайте в Конотоп (Украина) и наслаждайтесь, проезжал там мимо поездом и офигевал скорость инета реально 3 мбита, карты гугль грузились моментально, Я ткого кайфа от Интертелока нигде не ощущал! Еще похожее место это в Хмельницком, чуть ниже скорость примерно 1,5-2 но стабильно. А тут стараюсь в крайних случаях только юзать ИТ, медленно ДА но работает. Вообще проехав с луганской по нашу области скажу что самый стабильный интернет и везде работает от Киевстара! где медленнее(GPRS) где быстрее (EDGE) но есть даже в самом глухом лесу, когда все лайфы, мтсы не видать. Вот и выбрал для себя из мобильных Киевстар за его вездесущность и всеядность (с любой мобилки) и ИТ за его скорость/цена когда есть хороший прием (областные центры как правило). Всё остальное - зброд и бред.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 серп. 2010 08:56 #52921 від mdmdmdmdmdmd
Постоянно мотаюсь с комуникатором по всему городу , проблемы наблюдаются только на Шанхае , это проблема слабой инженерной подготовки планеров интертелеком которые умудрились поставить две БС на плечи друг другу а проблемный район так и оставить непокрытым . В других частях города с покрытием и со скоростью проблем не наблюдается , на нормальном оборудовании интернет во много раз превосходит GSM операторов .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Air
  • Air аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
20 серп. 2010 20:27 #52926 від Air

mdmdmdmdmdmd;52921 пише: на плечи друг другу а.

Н-да!!!mdmdmdmdmdmd Шоб Вы мне были здоровы со своим комуникатором)))):ag:Две станции ждут расширения и есть "ноу-хау" для "Шанса" и может будет успех!И ради Бога никого не хотел обидеть!!!:bf:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 серп. 2010 20:58 #52927 від Эвген
Покористувавшись інтернетом від Інтертелекома вде майже повних 9 місяців хочу написати одне ваш інтернет сама тупа лажа яку я бачив тільки!!!Інколи такі глюки що на wap-сайт не можливо зайти !!!Швидкість ваша в мене в районі сахарного заводу не підіймалася вище ніж 1 Мегабіт !!!Що це за надання послуг? Вам до якісного інтернету ще повзти як до неба рачки!!!В Одесі користувався все було супер і швидкість ніколи не падала так як тут!Люди хочуть нормального інтернету, а ви навіть покриття нормальне зробити не можете...БС встановили, а ситуація та ж сама...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів