инет от Интертелеком

Більше
09 бер. 2010 21:13 #49873 від Ognish
[ATTACH]419[/ATTACH] Район в іншу сторону Шанхая. с. Городище. Час тестування 21.12 09.03.10р.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 бер. 2010 21:45 #49874 від mdmdmdmdmdmd
С района мясокомбината антеной четыри сектора на выбор . По идеи с антеной там проблем быть недолжно .
Додано о 21:45
Попереднє повідомлення було написане в 21:21
Шанхай 21:30
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 11:20 #49885 від Эвген
Да що це ???
Вкладений файл:
я ще не одного дня швидкості вище 1 мегабіта не бачив !!! Який Шанхай ???? живу біля ринку вул.Некрасова постійна нестабільність! то швидкість нормальна то падає то знову норма що це таке ???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 14:57 #49888 від praporschik
Вкладений файл:

Додано о 14:55
Попереднє повідомлення було написане в 14:55
Вкладений файл:

Додано о 14:56
Попереднє повідомлення було написане в 14:55
Вкладений файл:

Додано о 14:57
Попереднє повідомлення було написане в 14:56
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 15:00 #49892 від Эвген
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Вкладений файл:
В чому справа ??? Можливо прошити треба??? Томущо він був куплений в Одесі???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 15:06 #49893 від praporschik
Вкладений файл:

Додано о 15:06
Попереднє повідомлення було написане в 15:01
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 18:55 #49911 від Romeo
ввел адрес сайта в 18:38....в 18:40 после 2 переподключений зашел на главную страницу....18:43 не дождавшись загрузки темы ушел кушать...18:51 пришел и как раз увидел,что загрузило последние картинки....О какой скорости может ваще идти речь???техники походу на доме быта целый день толи пили пиво и играли в кости, либо ваще забили болт и проспали целый день!!!Жду 15 марта...ели ничего не изменится - "на правах рекламы" Продам модем U727 с услугой Юзер-50!!!куплю лучше билайн...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 19:05 #49915 від Gopstop
mdmdmdmdmdmd, ну і шо дальше? А як наприклад, бути з закачкою, з торрентами - Ви особисто рахували в які гроші це виливається??? Я приблизно підрахував - щоб на інтертелекомі зкачати один DVD на 4.36 Гб - це буде коштувати приблизно ~250 грн. Круто, правда? Тоді виникає закономірне питання - а на чорта взагалі такий інвалідний інтернет потрібен - сидіти в однотрахниках, пиз...ти в icq та приймати пошту??? Ваш інтернет розрахований на офісний планктон і тупих домогосподарок. Нє, мене таке не влаштовує. В мене дома безлімітний Інтерлінк, качаю - шо хочу, коли хочу і скільки хочу (ага, за 100 грн в місяць) , а Ваш Інтертелеком, який тупо розводить людей, я в труні бачив. А на вулиці можна і без интернету побути, а то можуть по голові дати і ноута забрати, нема чого випєндрюватись і таскати його з собою

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 19:19 #49920 від Romeo

Gopstop;49915 пише: mdmdmdmdmdmd, ну і шо дальше? А як наприклад, бути з закачкою, з торрентами - Ви особисто рахували в які гроші це виливається??? Я приблизно підрахував - щоб на інтертелекомі зкачати один DVD на 4.36 Гб - це буде коштувати приблизно ~250 грн. Круто, правда? Тоді виникає закономірне питання - а на чорта взагалі такий інвалідний інтернет потрібен - сидіти в однотрахниках, пиз...ти в icq та приймати пошту??? Ваш інтернет розрахований на офісний планктон і тупих домогосподарок. Нє, мене таке не влаштовує. В мене дома безлімітний Інтерлінк, качаю - шо хочу, коли хочу і скільки хочу (ага, за 100 грн в місяць) , а Ваш Інтертелеком, який тупо розводить людей, я в труні бачив. А на вулиці можна і без интернету побути, а то можуть по голові дати і ноута забрати, нема чого випєндрюватись і таскати його з собою

Братуха на все это могу сказать такое - хотел бы я увидеть, чтобы ты запел без домашнего телефона или живя на окраине улицы без возможности подключить, что ого, что интерлинк!!!
Додано о 19:19
Попереднє повідомлення було написане в 19:18
Многие сидят на ИТ не потому, что он им нравится, а потому что у них нету выбора!Так что иди хвастайся в других топах...ИМХО

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 бер. 2010 19:20 - 10 бер. 2010 19:25 #49922 від Gopstop
Romeo, хіба шо так, співчуваю. І я не хизуюсь, шановний. Я цікавлюсь якого хєра цей Інтертелеком такий дорогий, в них шо - радіохвилі золоті, чи шо? Чого безпровідний безлімітний інтернет в Європі коштує копійки??? У нас він якійсь особливий???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.096 секунд
0
репостів
0
репостів