инет от Интертелеком

Більше
11 бер. 2010 00:18 #49964 від Ognish
00.00 с. Городище. [ATTACH]421[/ATTACH]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 бер. 2010 00:23 #49966 від neodix
Ognish, ти бачиш ту картинку що виложив? Я - ні...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2010 01:07 #49972 від Symbioz
Панове, ну ваша більшість тут як техніки блін. Звичайно, не можна порівнювати провідний інтернет з безпровідним. Проте ви хоч подивіться скільки часу займає налаштування провідного інтернету в Інтерлінку, щоб досягнути поставленого рівня якості передачі даних - і це оптоволокно...!!!Щодо налаштування другої БС - це не досить просте питання. Для того щоб змінити направлення пілотів - це потрібно погоджувати - така наша бюрократія та законодавство. Проте і це зроблять.Для Євгена необхідно скоріше всього перешити модем (якщо він користується ним не в районі мясовні).Для района мясокомбінату необхідно зачекати - питання вирішиться - і як на мене не потрібно плодити нікому не потрібні пости, щоб заробити на рейтинг. Будуть конкретні питання до мене - буду намагатись дати конкретні відповіді. Деяким (з району мясовні) вже писав по асьці, деяким в лічку писали техніки - і все одно за сьогодняшній день з'явилось немало "пустих" постів. Питання - для чого?Для Гопстопа інфа для роздуму - проаналізуй тарифи інших безпровідних операторів Інтернету (ЖСМ і СДМА)... і не порівнюй з провідним - різні технології та затрати. І не пиши про те на чому не розумієшся - для багатьох інтер - єдина можливість вийти в інтернет і повір мені, працівники ІТ намагаються покращити цю справу... Повільно але впевнено.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2010 08:36 #49975 від praporschik

mdmdmdmdmdmd;49948 пише: Уважаемый Romeo , к интеру я не имею не малейшего отошения , инфу черпаю из познавательных форумов чего и Вам советую сделать , хотьбы для того чтоб иметь представление как работает , настраивается EVDO и неожидая общегородской оптимизации от техников , настроить себе интернет ! ... Имею две антены Харченко , на изготовление которых потратил кусок проволоки и полчаса времени , правда за 50-омный кабель ( два по пять метров ) тридцать гривень отдал .

по поводу антен ось сайт www.cqham.ru/rk3zk/1-1-3.htm а яку з них вибрати?які габарити?якщо не шкода поділись трохи інфою"допитливий ти наш юний технік":ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2010 11:01 - 11 бер. 2010 11:11 #49976 від mdmdmdmdmdmd
Я зделал обычную восьмёрку , загнул провод с полосами по 9 см , её не нужно согласовывать , вместо штекара просто зачищеная центральная жила в изоляторе но снятой оплёткой 9 см , достаточно приложить к модему . Без антены постоянно " поиск сети " , с антеной полная шкала ... Изготовить проще простого . Куда повернуть антену и куда приложить к модему жилу по Аксесстел можно глянуть .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2010 11:48 #49977 від Эвген
Для Symbioza !!! модем придбав в Одесі в кінці січня чи всеодно потрібно прошивати ???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2010 14:39 #49983 від Symbioz

Эвген;49977 пише: Для Symbioza !!! модем придбав в Одесі в кінці січня чи всеодно потрібно прошивати ???

Бажано перешити прлку. В одесі є канали, яких більш ніде в україні не має

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2010 14:55 #49985 від Эвген
прошивка безкоштовна так ??? і вона що під Шепетівську БС ???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2010 17:20 #49988 від Symbioz

Эвген;49985 пише: прошивка безкоштовна так ??? і вона що під Шепетівську БС ???

Безкоштовна

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 бер. 2010 19:03 #49991 від Romeo
Цікаво, а польська антена підійде?А то валяється десь на горищі... mdmdmdmdmdmd і що непотрібно на кінці проводу ніяких штекерів або чогось іншого, на тупом всунути в модем?Доречі, а антена зможе забезпечити постійний пінг???А то взагалі то швидкість сильно велику й не потрібно, а постійний пінг потрібен як повітря...ПС:сьогодні дізнався, що з мойого вікна видно Саксзаводську трубу...
Додано о 19:03
Попереднє повідомлення було написане в 18:57

Symbioz;49972 пише: Для района мясокомбінату необхідно зачекати - питання вирішиться - і як на мене не потрібно плодити нікому не потрібні пости, щоб заробити на рейтинг. Будуть конкретні питання до мене - буду намагатись дати конкретні відповіді. Деяким (з району мясовні) вже писав по асьці, деяким в лічку писали техніки - і все одно за сьогодняшній день з'явилось немало "пустих" постів. Питання - для чого?

Симбіозе, розумієш,коли людина платить гроші, вона чекає на відповідний результат.А замість цього "кормлять" обіцянками - починаєш задумуватися, а чи не морочать тобі голову....Скажімо що робити абонентам з "мясовні"(хоча варіант 12 городка краще звучить), якщо після 15-20 числа покращень не буде???:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.115 секунд
0
репостів
0
репостів