Windows 7

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2009 21:04 #37630 від Dj Os
Windows 7 був створений Dj Os
Ну що ж сьогодні вишов реліз-кандидат цієї операційної системи. Тобто скоро буде повноцінний реліз та підтримка. Хто що думає про цю операціонку? Чи є перспективи? Windows 7 (Seven) следующая клиентская версия операционной системы семейства Microsoft Windows. Как и у Windows Vista, будет несколько версий Windows 7, которые будут рассчитаны как для рядовых потребителей, так и для бизнеса. Будут как 32-разрядные, так и 64-разрядные версии. Microsoft также подтвердила, что она рассматривает платные дополнения для Windows. Windows 7, ранее была известна под кодовым названием Vienna. Представитель Microsoft подтвердил, что Windows 7 является внутренним кодовым названием для следующей клиентской операционной системы Microsoft. Будучи построенной на основе Windows Vista, основные моменты Windows Seven будут сфокусированы на функциональности, соединяемости и подключаемости, безопасности и уменьшении стоимости, а ориентация Windows Seven – конечный пользователь и IT-профессионалы. Ознакомится с условиями бета тестирования и получить ссылки на закачку можно здесь - Windows 7 Beta Customer Preview.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 квіт. 2009 22:17 #37634 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: Windows 7
Думаю що скоро ти (Ос) сам на неї спригниш:df: , а взагалі скільки я про неї читав то відгуки дуже позитивні...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nemiroff
  • nemiroff аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 квіт. 2009 23:19 #37637 від nemiroff
Відповідь від nemiroff у темі Відповідь: Windows 7
Я на Win7 з нового року. Спочатку поставив бету 1, потім обновив до версіі 7068.В порівнянні з вістою враження також позитивне. реліз-кандидат ще недоступний для закачки але вже на підході. Найновіша на даний момент версія, яку можна найти на торрентах - 7077.

Трезвость - норма жизни

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 квіт. 2009 23:46 #37640 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Windows 7
nemiroff в тебе не виникало проблем з драйверами та запуском іграшок? А то я ознайомлювався поверхово

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nemiroff
  • nemiroff аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
11 квіт. 2009 09:02 #37646 від nemiroff
Відповідь від nemiroff у темі Відповідь: Windows 7
З драйверами в мене проблем не було. Мені треба було пару додаткових драйверів, то нормально підійшли від вісти.З серйозних іграшок я запускав тільки NFS всі останні версїї до undercover включно - йшли без проблем. Деякі програми і ігри не пішли, але це одиничні випадки. З них можу згадати прогу Nokia Software Updater та гру "Как достать студента" :)

Трезвость - норма жизни

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 квіт. 2009 18:53 #37703 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Windows 7
тільки докуплю ще 2 Гб ОЗП , щоб було 3 Гб, відразу поставлю :)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nemiroff
  • nemiroff аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 квіт. 2009 19:12 #37705 від nemiroff
Відповідь від nemiroff у темі Відповідь: Windows 7

AxeL-V;37703 пише: тільки докуплю ще 2 Гб ОЗП , щоб було 3 Гб, відразу поставлю :)

Не обовязково. Win7 по вимогах до заліза така ж як віста, дистрибутив даже трохи менший, чим у вісти. Так що 2 Г хватить. В мене на 2 гігах ніяких тормозів немає, да і проц в мене вже майже дєдушка - атлон 3200.Взагалі складається враження, що win7 - це доведена до ума віста.

Трезвость - норма жизни

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 квіт. 2009 20:40 #37843 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Windows 7

nemiroff;37705 пише: Не обовязково. Win7 по вимогах до заліза така ж як віста, дистрибутив даже трохи менший, чим у вісти. Так що 2 Г хватить. В мене на 2 гігах ніяких тормозів немає, да і проц в мене вже майже дєдушка - атлон 3200.Взагалі складається враження, що win7 - це доведена до ума віста.

ну що дороблеа віста то це так і є мабуть...а в мене на нотіку зараз 1 Гб...а ще ставити планку на гіг нераціонально, так що куплю на 2...

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 квіт. 2009 21:51 #38120 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі Відповідь: Windows 7
ну че хлопці... только что поставил на чистую вин 7 билда 7077, в принципе работает щустрее ХР (хоть видно что незря хавает гиг оперативы), главное или долго так будет работать!!! один большей щас МИНУС так это перевод на русский язык, пока очень кривой, проги не запускаются если папки названы на рус языке (но не все). надеюсь это испарится в релизе.щас протестирую на мощных играх....п.с. если будет работать стабильно, а чето кажется что будет, то я ЗА!!!! ХР просто уже морально устарела, надоела, хочется чегото нового, оригинального ну и быстрого....

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
23 квіт. 2009 19:04 #38244 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Відповідь: Windows 7
Ооо, дажук "первопроходімец", респект, тепер точно десь скоро наколупаю місце на неї і поставлю

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.212 секунд
0
репостів
0
репостів