Писані і неписані правила форуму

Більше
04 вер. 2013 18:13 - 05 вер. 2013 11:15 #86758 від Концепт

Dj Os пише: Буде активне спілкування - буде і вдосконалення)) Чимось приходиться жертвувати заради ліпшого експірієнсу в інших розділах сайту.

shepetivka.com.ua/forums/forum/80539-sor...nnia-vidpovidei.html
І так не лише на форумі, а й в житті. Зараз ситуація на форумі покращилась, а приблизно місяць назад форум, умовно кажучи, був в комі. Активність на форумі підтримували кілька чоловік і це нагадувало роботу апарата штучного дихання.
Після інформаційного шоку форум проснувся. Зараз активність на форумі трішки зменшилась, але тепер він почав ”дихати самостійно”.
Усьому свій час, або щоб зрозуміти деякі речі потрібен час. Хтось і раніше добре знав і розумів, які процеси відбуваються в місті, але мовчав. Інші лише тепер поступово почали розуміти, чим це може закінчитись, комусь знадобилось менше часу, а комусь трішки більше. Для початку змін потрібна критична маса, якщо її не буде не буде жодних змін.
Поки сонце зійде роса очі виїсть. Так могло статись і цього разу, але слава богу не сталось. На Бога надійся, а сам не зівай...
Останнє редагування: 05 вер. 2013 11:15 ким Концепт.
Тема заблокована.
Більше
07 вер. 2013 15:04 #86800 від Концепт
Якщо людина хоче влашкувати сварку, то знайде причину і можливість причепитись. Навіть якщо це прислів'я, або приказка, яке люди використовували протягом віків.
Це одне з неписаних місцевих правил, а форум це маленьке дзеркало міста.
Ось вам і всі правила...
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 вер. 2013 17:37 #86803 від Dj Os
На тих хто шукає сварки я вже просто не звертаю уваги, чого і всім раджу. Існує масса питань та проблем які можна обговорити, навіщо витрачати час на тролів?
Ці користувачі подякували: LuK, Dentist, Концепт
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 вер. 2013 22:32 #86807 від lamer85
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Насмішили... 6 чоловік (Os, Luk, T-S, Петро, ваш покірний слуга, та власне Адміністратор) перекидуются час від часу постами - і це "оживили форум" :) . Те що наплодили зомбі-аккаунтів деякі товариші - це є :S . З пісні слова не викинеш. А так - все як було так і залишилось. І чи не своїм копіпастам трирічної давності Концепт приписує "інформаційний шок" (у мене аж пінг понизився як це прочитав :side: )? :blink:
Тема заблокована.
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 вер. 2013 00:59 #86811 від admin
lamer85, дуже і дуже погано рахуєте ;) Пане Концепт, я радий що ви доєднались до нашого сайту, але мушу ваз розчарувати, з моменту вашої появи кількість відвідувачів сайту, і форуму зокрема, залишилась на тому ж рівні. Щодня нас відвідує від 500 до 700 чоловік, іноді у виключних випадках буває 1000 чоловік, та на жаль по незрозумілим для мене причинам активно спілкується на сайті лише декілька десятків.
І знаєте, я вже не хочу знати чому, пояснень вже лунало тут багато, ви от говорите про неписані правила, хтось каже, що у нас на сайті є каста недоторканих, які не дають спілкуватись іншим, інші вважають, що я надаю ip адреси по замовленню, комусь не подобаюсь я особисто...
Я вам скажу так, виправдань можна шукати багато, але місто у нас одне і сайт у цього міста єдиний. Я дуже вдячний всім без виключень, хто не слухає цих дурниць і надалі цікавиться всіма подіями, питаннями, проблеми Шепетівки. Саме ці люди дають надію, що байдужість мине і шепетівчани нарешті почнуть будувати своє майбутнє, а не чекати доки хто це зробить за них. В Україні є вже приклади того, як місцеві сайти та форуми пробуджували людей, які врешті починали відстоювати свої права, свою безпеку, своє місто. Я впевнений, що з часом всі ті, хто шукав виправдання своєї пасивності, нарешті зрозуміють хибність своїх дій і почнуть об'єднуватись за допомогою цього сайту, адже саме для цього він і існує. Цей сайт - це лише віртуальна територія, яка слугує зв'язком між всіма тими, хто все таки переживає за своє місто. Сам сайт нічого не зможе змінити, але люди які його відвідують можуть нарешті навести порядок в цьому місті і країні взагалі, потрібно лише повірити в себе і об'єднуватись наперекір тим злидням які дорвались до влади.
Стільки ж багато літер я написав щоб пояснити, що ніяких неписаних правил на форумі не існує :) Але я сподіваюсь цей пост дасть вам зрозуміти мою позицію.
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2013 17:57 #86814 від lamer85
"Саме ці люди дають надію, що байдужість мине і шепетівчани нарешті почнуть будувати своє майбутнє"
Це які люди? :huh: Ті що в робочий час пухнуть в інтернеті і перечитують місцеві недоновини? :lol:
Ой ти ж і кумедний :)
Тема заблокована.
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 вер. 2013 18:05 #86816 від admin
Саме ці :) І дарма ви тут сієте скептицизм, цим ви лише показуєте, що у вашого коханого зомбоящика все вдалось і вас зсередини роз'їдає зневіра. :)
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 вер. 2013 18:34 #86817 від lamer85

admin пише: Саме ці :) І дарма ви тут сієте скептицизм, цим ви лише показуєте, що у вашого коханого зомбоящика все вдалось і вас зсередини роз'їдає зневіра. :)

Не ображайтесь. Я розумію - вам треба якось виправдати існування цього ресурсу, своєї роботи. Але факт залишаєтся фактом - якщо хочете чистих вулиць - беріть у руки мітлу, а не чешіть язиками на формуах. Не подобаєтся мер міста? Висуньте свого кандидата, надайте йому підтримку (в т.ч. і грошову) і т.д.
Ця ж онлайнова, віртуальна "небайдужість" - просто смішна.
А про "зомбоящик" - то на рахунок мого з ним "кохання" - спитайте в Dj Os. :) Він збрехати не дасть. ;)
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 вер. 2013 01:11 #86820 від Dj Os
Еее..а я тут вже при чому?
Тема заблокована.
Більше
09 вер. 2013 08:29 #86821 від Концепт

Dj Os пише: Еее..а я тут вже при чому?

На тих хто шукає сварки я вже просто не звертаю уваги, чого і всім раджу. Існує масса питань та проблем які можна обговорити, навіщо витрачати час на тролів?

Є ті, "кого хлібом не корми, дай тільки влаштувати сварку". Зовсім не звертати увагу на них неможливо, але уникати сварок з ними цілком реально.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів