Писані і неписані правила форуму

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 вер. 2013 08:41 - 09 вер. 2013 08:41 #86822 від lamer85

Dj Os пише: Еее..а я тут вже при чому?

"Ну для тебе все, шо по телебаченню це завідома продажність. " - твої слова? ;)
Ну і це правда - ти дуже влучно описав моє ставлення до цього виду ЗМІ. :)
Останнє редагування: 09 вер. 2013 08:41 ким lamer85.
Тема заблокована.
Більше
09 вер. 2013 09:03 #86823 від Концепт

Концепт пише:

Dj Os пише: Еее..а я тут вже при чому?

На тих хто шукає сварки я вже просто не звертаю уваги, чого і всім раджу. Існує масса питань та проблем які можна обговорити, навіщо витрачати час на тролів?

Є ті, "кого хлібом не корми, дай тільки влаштувати сварку". Зовсім не звертати увагу на них неможливо, але уникати сварок з ними цілком реально.


Тут зайві коментарі чи будь-які слова...
Тема заблокована.
Більше
09 вер. 2013 17:37 - 10 вер. 2013 11:49 #86826 від Концепт
Граються Зайчиня, Лисеня і Ведмежа.
Лисеня:
- А мені купили гарну іграшку.
Зайченя:
- А мені книжку.
Ведмежа:
- А я, а я, а в мене, а я вам все це порву і поламаю!

Деякі учасники форуму теж полюбляють щось зіпсувати.
Не сподобався коментар в одній темі через кілька хвилин в іншій темі цього ж автора раптово починає сипати в'їдливі відповіді на чужі коментарі, які провисіли там 10 днів і до цього моменту нікого не цікавили.
Це ще одне з неписаних місцевих правил...
Останнє редагування: 10 вер. 2013 11:49 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 вер. 2013 21:57 #86830 від odin

Щодня нас відвідує від 500 до 700 чоловік, іноді у виключних випадках буває 1000 чоловік,

не вірю ні разу
Тема заблокована.
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 вер. 2013 00:41 #86832 від admin
Ваше право, таких як ви у нас багато www.shepetivka.com.ua/forums/sait/77087-...uvanist-u-saitu.html :)
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 вер. 2013 11:00 #86834 від lamer85

admin пише: Ваше право, таких як ви у нас багато www.shepetivka.com.ua/forums/sait/77087-...uvanist-u-saitu.html :)

Нуну... Прям аж "багато". Користувачів треба цінувати. Навіть, якщо вони пишуть щось вам неприємне. :angry:
Тема заблокована.
Більше
10 вер. 2013 11:27 - 10 вер. 2013 13:41 #86835 від Концепт

Концепт пише: Граються Зайчиня, Лисеня і Ведмежа.
Лисеня:
- А мені купили гарну іграшку.
Зайченя:
- А мені книжку.
Ведмежа:
- А я, а я, а в мене, а я вам все це порву і поламаю!

Деякі учасники форуму теж полюбляють щось зіпсувати.
Не сподобався коментар в одній темі через кілька хвилин в іншій темі цього ж автора раптово починає сипати в'їдливі відповіді на чужі коментарі, які провисіли там 10 днів і до цього моменту нікого не цікавили.
Це ще одне з неписаних місцевих правил...

07.09.2013 22:32
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Насмішили... 6 чоловік (Os, Luk, T-S, Петро, ваш покірний слуга, та власне Адміністратор) перекидуются час від часу постами - і це "оживили форум" :) . Те що наплодили зомбі-аккаунтів деякі товариші - це є :S . З пісні слова не викинеш. А так - все як було так і залишилось. І чи не своїм копіпастам трирічної давності Концепт приписує "інформаційний шок" (у мене аж пінг понизився як це прочитав :side: )? :blink:

shepetivka.com.ua/forums/kultura/80766-s....html?start=20#86810
07.09.2013 23:03
07.09.2013 23:06

Правила форуму.
shepetivka.com.ua/forums/pravyla.html
По-перше це схоже на банальний тролінг.
1.7. не несуть в собі жодного змісту (флуд) або можуть бути розціненні як "тролінг"
А по-друге.
2. Забороняється дублювати повідомлення чи писати підряд два, три і більше повідомлень одним користувачем в один час з різницею менше 90 хвилин. Такі повідомлення будуть редагуватись Модератором та/або видалятись.

І як мінімум ті коментарі мають бути видалені, а тему потрібно закрити, щоб її не використовували для помсти і не перетворювали на площадку для поливання брудом...
Я вважаю то не та тема для вияснення стосунків. Для цього на форумі достатньо тем.
Як співав Висоцький.
И ни церковь, ни кабак - Ничего не свято! Нет, ребята, все не так, Все не так, ребята...
Останнє редагування: 10 вер. 2013 13:41 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 вер. 2013 15:39 #86840 від odin
Якийсь мрачняк і маячняк почався.
Концепт хоче в модери. Авотхуй - скажуть юзери.
І, да, я таки порушив писане правило форуму. Адмін реагує на такі порушення, як правило, з ймовірністю в 50%, бо адмін, на відміну від Концепта, трохи менше строїть з себе принцесу, і адміна трохи білтше пруть тролінги і інші срачі (а звичайні юзери і модери від цього отримують багаторазові оргазми).
Ну а ще адмін розуміє, що без дозволяння подібниїх "ізюмінок", ніякі 100500 відвідувачів сайт не спасуть.
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 вер. 2013 19:34 #86853 від Lego

lamer85 пише: Нуну... Прям аж "багато". Користувачів треба цінувати. Навіть, якщо вони пишуть щось вам неприємне. :angry:

Главное, чтобы друг друга уважали...
А тролли были, есть и будут :whistle:
Ці користувачі подякували: Концепт
Тема заблокована.
Більше
11 вер. 2013 11:37 - 11 вер. 2013 12:00 #86876 від Концепт

odin пише: Якийсь мрачняк і маячняк почався.
Концепт хоче в модери. Авотхуй - скажуть юзери.
І, да, я таки порушив писане правило форуму. Адмін реагує на такі порушення, як правило, з ймовірністю в 50%, бо адмін, на відміну від Концепта, трохи менше строїть з себе принцесу, і адміна трохи білтше пруть тролінги і інші срачі (а звичайні юзери і модери від цього отримують багаторазові оргазми).
Ну а ще адмін розуміє, що без дозволяння подібниїх "ізюмінок", ніякі 100500 відвідувачів сайт не спасуть.


Правила форуму
shepetivka.com.ua/forums/pravyla.html
11.2. Модератором може стати будь-який учасник форуму за наявності вакансії модератора, якщо він попередньо надіслав запит Адміністратору із обгрунтуванням свого бажання.

Я нікому нічого не надсилав. Навпаки, admin пропонував нариси про злободневні питання нашого міста публікувати на головній сайту. Я подякував за пропозицію і на тому все скінчилось.
Ті хто уважно читав мої теми про соціально-економічний стан і демографічну ситуацію в місті зрозумів, що я не принц, а тим більше не принцеса, не літаю в "облаках" і чудово знаю всі глухі, темні і слизькі "закоулки міста".

11.6. Модератор зобов'язаний знищувати (в деяких випадках – відредагувати) тексти повідомлень, що порушують п.п. 1.1-1.6 Правил. Натомість потрібно/можна залишати коротке повідомлення про причину видалення із зазначенням логіну Модератора.

В мене нема бажання перечитувати тролінг і срачі, а після того ще й розбороняти тролів.

11.12. Модератор мусить регулярно відвідувати форуми, а також зобов'язаний відповідати на претензії до його дій у строк не більше 5 (п'яти) календарних днів з дати написання відповідного повідомлення в приват.

В мене нема часу регулярно відвідувати форум.
Можливо Odin-у його теж не вистачає і на відміну від адміна і інших модераторів на форумі він буває рідше. Можливо й тому не помічає 50% порушень і цим порушує писані правила форуму. Надіюсь надалі він їх буде помічати, інакше 50% доведеться виправляти на 25%, або взагалі видаляти сторінку з правилами форуму.

Odin-у захотілось все це написати він написав. Це його право, але це не додає йому честі.
Останнє редагування: 11 вер. 2013 12:00 ким Концепт.
Ці користувачі подякували: Dj Os
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів