Писані і неписані правила форуму

Більше
13 вер. 2013 10:56 - 13 вер. 2013 11:25 #86905 від Концепт

lamer85 пише:

Концепт пише: Ти спочатку зробив, а тепер докладно описав що як і навіщо ти робив.
Не сподобався коментар в одній темі через кілька хвилин заліз в іншу і почав тролити. Порушивши ще одне правило форуму. (Забороняється дублювати повідомлення чи писати підряд два, три і більше повідомлень одним користувачем в один час з різницею менше 90 хвилин.)
І дійсно забрехався і сам себе "здав".

Ну то я "забрехався" чи все-таки "докладно описав"? Кого і де я обманював? Все що я написав - моя особиста думка, причому - цілком щира. Я добре знаю, що вас так коробить - ви мені уже мені в "лічку" не раз про це писали. Але видаляти свої коментарі, лиш тому що ви на них не спроможні дати відповіді - я не буду. Ну не вважаю я художника Шевченка царем і богом всія поезії світу. І не я один - і цьому я привів відповідні докази. Який же це "тролінг"? І от маєш - ледь не через кожних пів-години повідомлення приходять, з вашими проханнями\погрозами\ниттям про видалення того, що я написав. Ви уже, доречі, принаймні одного користувача доваели до того, що втрапили в повний "ігнор". Концепт, шановний - користувачі мають повне право писати в декількох темах відразу. Причому писати те, що вони думають. На те воно і форум. А на рахунок повторення постів - то у цьому ділі вас ще ніхто не перевершив. Стережітся - самі на "банку" нарветесь.


Нажаль вчора не міг відповісти, був зайнятий і не було часу ввімкнути комп.

Ти не лише брехун, а банальний підлий шантажист-терорис. Останій раз ми розмовляли місяць назад.

А ось доказ моїм словам. (уривок нашої розмови)
Я - навіщо псувати тему, для цього є такі як ти
Ти - Ну а як же ж без нас?

Жодних погроз і нитя з моєї сторони не було, я просто розмовляв з тобою, як з людиною (можливо просто ти не звик до такого)...
Тієї розмови мені вистачило, щоб зрозуміти хто ти такий і я подумав: «Що з нього питати і що з нього візьмеш»...

Тоді ми порозумілись і ти сказав.
А - ну добре. Мир.

Після тієї розмови я зарікся всіляко оминати тебе, а остання розмова три дні назад була моєю помилкою і закінчилась вона такими твоїми словами.

Звернітся до адміністратора. Скажіть йому, що я порушив.

Після моїх порад з тролінгу і псування чужих тем ти частково переключився на створення своїх тем. І якби ти був порядною людиною, то подякував би.
А ти коли мене майже місяць не було на форумі з друзями знову почав гадити в моїх темах і поливати мене брудом, а тепер прикидаються "бедными овечками".

І це ти можеш назвати просьбами і ниттям, але я вкотре повторю: «Доведи всім, що ти людина і що я помилявся. Будь добрий, залиш мене в спокої»...
Останнє редагування: 13 вер. 2013 11:25 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 вер. 2013 11:42 #86906 від odin
"...почав гадити в моїх темах..."
немає такого поняття "мої теми"
Тема заблокована.
Більше
13 вер. 2013 13:07 #86910 від Ёмигрант

admin пише: Боюсь панове, що ви помиляєтесь, троллінг на цьому сайті не вітається.

Когда набигают тролли - форум хоть чуть-чуть ожывает. А то аж плесенью все поросло. Конечно же, при власти вКонтактиков и одноглаЗников - форумы отмирают, но этот строгач (по типу "вічно забанених") он еще больше отбивает людей
Тема заблокована.
Більше
13 вер. 2013 14:20 - 13 вер. 2013 14:33 #86915 від Концепт

Ёмигрант пише:

admin пише: Боюсь панове, що ви помиляєтесь, троллінг на цьому сайті не вітається.

Когда набигают тролли - форум хоть чуть-чуть ожывает. А то аж плесенью все поросло. Конечно же, при власти вКонтактиков и одноглаЗников - форумы отмирают, но этот строгач (по типу "вічно забанених") он еще больше отбивает людей


Усі чудово знають що це зомбіакаунт одного з активних учасників форуму, створений спеціально для тролінгу. По почерку я теж здогадуюсь чий це зомбі. Створивши який цей учасник прушив і далі порушує всі правила форуму.
Його з самого початку потрібно було закрити, але ніхто цього не зробив.
Це зручна штука, написав щось пристойне, зайшов на форум під маскою такого зомбі і можеш все трощити і поливати брудом.
Ось вам і правила...
Останнє редагування: 13 вер. 2013 14:33 ким Концепт.
Тема заблокована.
Більше
13 вер. 2013 15:18 - 13 вер. 2013 15:47 #86916 від Концепт

odin пише: "...почав гадити в моїх темах..."
немає такого поняття "мої теми"

В тому то й проблема. Автор теми мав би мати якісь інструменти для захисту від набігів тролів. Нехай сворюють свої теми і там "тролять" один одного, з вечора до ранку, але їх брєдні помічають лише на фоні чогось цікавого.
Мати право блокувати їх доступ в свої теми і мати право тимчасово закривати свої теми, якщо туди набігають тролі.
Інакше навіщо тратити час і сили, якщо троль може запросто все обгадити і розтрощити. Таких тролів на форумі може бути багато і часу на бородьбу з ними інколи потрібно більше ніж на сворення якоїсь цікавої і корисної теми.
Це ще одне з місцевих неписаних правил.
Закриті підприємства і відсутність інвестицій у виробництво свідчить про несприятливий інвестиційний клімат в місті.
shepetivka.com.ua/forums/zahalni-temy/80...ozkradalas-stal.html
Ніхто нічого серьозного не хоче починати, усі або торгують, або таксують.
shepetivka.com.ua/forums/podii/79304-baz...bazar.html?start=300
Нами керують колишні комсомольці і голови колгоспів, тому в місті не цінується приватна власність. Чиновник це не цар і не бог. Це люди яких ми тимчасово найняли для обслуговування громади.
Форум це маленьке дзеркало міста, а на прикладі форумних тролів дуже зручно розповідати про всі неписані місцеві правила. Деякі учасники форуму добре знають про тролінг в реалі, а можливо й брали участь в його організації...
Останнє редагування: 13 вер. 2013 15:47 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 вер. 2013 15:58 #86918 від odin
Кількість слів "троль" зашкалює :))

Автор теми мав би мати якісь інструменти для захисту від набігів тролів...
Мати право блокувати їх доступ ...

ЖЖ, вордпресс.ком, власний сайт etc. -- реєструйся, пиши, амдмінь. там є такі інструменти

Ніхто нічого серьозного не хоче починати, усі або торгують, або таксують.

А ти вже почав щось серйозне? похвались.
Тема заблокована.
Більше
13 вер. 2013 16:43 - 13 вер. 2013 16:45 #86925 від Концепт

Концепт пише:

odin пише: Якийсь мрачняк і маячняк почався.
Концепт хоче в модери. Авотхуй - скажуть юзери.
І, да, я таки порушив писане правило форуму. Адмін реагує на такі порушення, як правило, з ймовірністю в 50%, бо адмін, на відміну від Концепта, трохи менше строїть з себе принцесу, і адміна трохи білтше пруть тролінги і інші срачі (а звичайні юзери і модери від цього отримують багаторазові оргазми).
Ну а ще адмін розуміє, що без дозволяння подібниїх "ізюмінок", ніякі 100500 відвідувачів сайт не спасуть.


Правила форуму
shepetivka.com.ua/forums/pravyla.html
11.2. Модератором може стати будь-який учасник форуму за наявності вакансії модератора, якщо він попередньо надіслав запит Адміністратору із обгрунтуванням свого бажання.

Я нікому нічого не надсилав. Навпаки, admin пропонував нариси про злободневні питання нашого міста публікувати на головній сайту. Я подякував за пропозицію і на тому все скінчилось.
Ті хто уважно читав мої теми про соціально-економічний стан і демографічну ситуацію в місті зрозумів, що я не принц, а тим більше не принцеса, не літаю в "облаках" і чудово знаю всі глухі, темні і слизькі "закоулки міста".

11.6. Модератор зобов'язаний знищувати (в деяких випадках – відредагувати) тексти повідомлень, що порушують п.п. 1.1-1.6 Правил. Натомість потрібно/можна залишати коротке повідомлення про причину видалення із зазначенням логіну Модератора.

В мене нема бажання перечитувати тролінг і срачі, а після того ще й розбороняти тролів.

11.12. Модератор мусить регулярно відвідувати форуми, а також зобов'язаний відповідати на претензії до його дій у строк не більше 5 (п'яти) календарних днів з дати написання відповідного повідомлення в приват.

В мене нема часу регулярно відвідувати форум.
Можливо Odin-у його теж не вистачає і на відміну від адміна і інших модераторів на форумі він буває рідше. Можливо й тому не помічає 50% порушень і цим порушує писані правила форуму. Надіюсь надалі він їх буде помічати, інакше 50% доведеться виправляти на 25%, або взагалі видаляти сторінку з правилами форуму.

Odin-у захотілось все це написати він написав. Це його право, але це не додає йому честі.

11.4. Модератор форуму є таким самим учасником, як і всі інші, і на нього поширюються дія всіх Правил. (як і чиновник...)

Якби всі сумлінно виконували свої обовязки, то такі інструменти не знадобилися б.
Останнє редагування: 13 вер. 2013 16:45 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 вер. 2013 17:05 #86927 від admin
Шановні користувачі, бачу градус цієї розмови підвищується дедалі більше. При чому обговорювати вже нічого, я дав попередження всім порушникам правил і роз'яснив для вас Концепт деякі нюанси форуму. Тому тему закриваю.
Наостанок ще раз наголошую, пункт правил щодо тролінгу ніхто не відміняв, так само як і обов'язків модераторів.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.113 секунд
0
репостів
0
репостів