Писані і неписані правила форуму

Більше
11 вер. 2013 13:26 #86879 від Ёмигрант

Lego пише: А тролли были, есть и будут :whistle:

А то!!!

Шепетоква - вперде!!!
Тема заблокована.
Більше
11 вер. 2013 15:24 - 11 вер. 2013 17:30 #86884 від Концепт
Чим би д и т Ё не тішилось,
аби не плакало






і аби тролів не чіпало
Долучення:
Останнє редагування: 11 вер. 2013 17:30 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2013 21:15 #86893 від admin
Боюсь панове, що ви помиляєтесь, троллінг на цьому сайті не вітається. Тому вважайте пане Одіне, Ламере та Ёмигрант цей пост попередженням. У нас на форумі всього 2 вічно забанених юзера і їх забанили зокрема за тролінг також.
Ці користувачі подякували: Концепт
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 вер. 2013 21:39 #86894 від Lego

admin пише: У нас на форумі всього 2 вічно забанених юзера і їх забанили зокрема за тролінг також.

Ничто не вечно в этой жизни :whistle:
Ці користувачі подякували: Концепт
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 вер. 2013 22:10 #86895 від lamer85

admin пише: Боюсь панове, що ви помиляєтесь, троллінг на цьому сайті не вітається. Тому вважайте пане Одіне, Ламере та Ёмигрант цей пост попередженням. У нас на форумі всього 2 вічно забанених юзера і їх забанили зокрема за тролінг також.

І знову ви, Адміне, ображаєте користувачів. Ми ж до вас зі всією, можна сказати, душеєю. Кожен намагається скорчити з себе хвацького пройдисвіта, аби народ розвеселити. А ви ось так... Тим більше, ми ще й цілком серйозні теми піднімаємо. І тролінгу, як такого на сайті майже нема. Те що комусь не подобається чиясь думка, чи він з нею не згоден - це зовсім не тролінг.
Для довідки "тролінг" - це навмисне провокування т.зв. "срача", з використарнням спеціальних методик. При цьому, "тролю" абсолютно не цікава сама тема - його ціль довести людей до сказу. Від того він ловить "лулзи" (це його їжа). Наприклад, у темі про ОУН УПА, троль вкине репліку про фашистських запроданців. У темі про ветеранів ВВВ - скаже, що краще б ми здалися німцям. І це буде писати одна і та ж людина, причому йому абсолютно, звиняйте, насрати - і на УПА, і на ВВВ. Його мета - ваша роздратування, нерви. Особливий кайф, троль ловить коли ви, спочатку ввічлива та порядна людина, в кінці кінців не витримуєте, і починаєте його обзивати чи принижувати. Ось це вже справжня його перемога.
Ну здається все "здав" - не попадайтесь нашому брату :evil:
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 вер. 2013 22:14 #86896 від lamer85

Концепт пише: і аби тролів не чіпало

Боюсь, Концепт, ви абсолютно не розумієте змісту справжнього тролінгу. ЗАЧІПИТИ троля - неможливо (хіба тільки зовсім уже новачка). Троль ВАС зачепить. В тому вся його суть. ;)
Ці користувачі подякували: LuK
Тема заблокована.
  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2013 22:29 #86897 від admin
lamer85, саме тому я вас попередив, а не забанив. :-)
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 вер. 2013 23:13 #86900 від lamer85

admin пише: lamer85, саме тому я вас попередив, а не забанив. :-)

:) Дякую. Проте все ж не розумію - за що МЕНЕ банити? Здається, за останніх декілька місяців спроб тролінгу з мого боку не було (це шкідлива звичка і намагаюсь з нею боротись). :huh: З Концептом одним перекинувся репліками - але то була цілком чесна (принаймні з мого боку) дискусія. :)
Тема заблокована.
Більше
12 вер. 2013 08:35 - 12 вер. 2013 08:46 #86901 від Концепт

Концепт пише:

Концепт пише: Граються Зайчиня, Лисеня і Ведмежа.
Лисеня:
- А мені купили гарну іграшку.
Зайченя:
- А мені книжку.
Ведмежа:
- А я, а я, а в мене, а я вам все це порву і поламаю!

Деякі учасники форуму теж полюбляють щось зіпсувати.
Не сподобався коментар в одній темі через кілька хвилин в іншій темі цього ж автора раптово починає сипати в'їдливі відповіді на чужі коментарі, які провисіли там 10 днів і до цього моменту нікого не цікавили.
Це ще одне з неписаних місцевих правил...

07.09.2013 22:32
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Насмішили... 6 чоловік (Os, Luk, T-S, Петро, ваш покірний слуга, та власне Адміністратор) перекидуются час від часу постами - і це "оживили форум" :) . Те що наплодили зомбі-аккаунтів деякі товариші - це є :S . З пісні слова не викинеш. А так - все як було так і залишилось. І чи не своїм копіпастам трирічної давності Концепт приписує "інформаційний шок" (у мене аж пінг понизився як це прочитав :side: )? :blink:

shepetivka.com.ua/forums/kultura/80766-s....html?start=20#86810
07.09.2013 23:03
07.09.2013 23:06

Правила форуму.
shepetivka.com.ua/forums/pravyla.html
По-перше це схоже на банальний тролінг.
1.7. не несуть в собі жодного змісту (флуд) або можуть бути розціненні як "тролінг"
А по-друге.
2. Забороняється дублювати повідомлення чи писати підряд два, три і більше повідомлень одним користувачем в один час з різницею менше 90 хвилин. Такі повідомлення будуть редагуватись Модератором та/або видалятись.

І як мінімум ті коментарі мають бути видалені, а тему потрібно закрити, щоб її не використовували для помсти і не перетворювали на площадку для поливання брудом...
Я вважаю то не та тема для вияснення стосунків. Для цього на форумі достатньо тем.
Як співав Висоцький.
И ни церковь, ни кабак - Ничего не свято! Нет, ребята, все не так, Все не так, ребята...



Для довідки "тролінг" - це навмисне провокування т.зв. "срача", з використарнням спеціальних методик. При цьому, "тролю" абсолютно не цікава сама тема - його ціль довести людей до сказу. Від того він ловить "лулзи" (це його їжа). Наприклад, у темі про ОУН УПА, троль вкине репліку про фашистських запроданців. У темі про ветеранів ВВВ - скаже, що краще б ми здалися німцям. І це буде писати одна і та ж людина, причому йому абсолютно, звиняйте, насрати - і на УПА, і на ВВВ. Його мета - ваша роздратування, нерви. Особливий кайф, троль ловить коли ви, спочатку ввічлива та порядна людина, в кінці кінців не витримуєте, і починаєте його обзивати чи принижувати. Ось це вже справжня його перемога.


Ти спочатку зробив, а тепер докладно описав що як і навіщо ти робив.
Не сподобався коментар в одній темі через кілька хвилин заліз в іншу і почав тролити. Порушивши ще одне правило форуму. (Забороняється дублювати повідомлення чи писати підряд два, три і більше повідомлень одним користувачем в один час з різницею менше 90 хвилин.)
І дійсно забрехався і сам себе "здав".
Останнє редагування: 12 вер. 2013 08:46 ким Концепт.
Тема заблокована.
  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2013 09:29 #86902 від lamer85

Концепт пише: Ти спочатку зробив, а тепер докладно описав що як і навіщо ти робив.
Не сподобався коментар в одній темі через кілька хвилин заліз в іншу і почав тролити. Порушивши ще одне правило форуму. (Забороняється дублювати повідомлення чи писати підряд два, три і більше повідомлень одним користувачем в один час з різницею менше 90 хвилин.)
І дійсно забрехався і сам себе "здав".

Ну то я "забрехався" чи все-таки "докладно описав"? Кого і де я обманював? Все що я написав - моя особиста думка, причому - цілком щира. Я добре знаю, що вас так коробить - ви мені уже мені в "лічку" не раз про це писали. Але видаляти свої коментарі, лиш тому що ви на них не спроможні дати відповіді - я не буду. Ну не вважаю я художника Шевченка царем і богом всія поезії світу. І не я один - і цьому я привів відповідні докази. Який же це "тролінг"? І от маєш - ледь не через кожних пів-години повідомлення приходять, з вашими проханнями\погрозами\ниттям про видалення того, що я написав. Ви уже, доречі, принаймні одного користувача доваели до того, що втрапили в повний "ігнор". Концепт, шановний - користувачі мають повне право писати в декількох темах відразу. Причому писати те, що вони думають. На те воно і форум. А на рахунок повторення постів - то у цьому ділі вас ще ніхто не перевершив. Стережітся - самі на "банку" нарветесь.
Ці користувачі подякували: LuK
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів