Євро 2012

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2009 14:07 #46161 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: Євро 2012
А як на мене гарна емблема,квітки якої символізують дві країни-учасниці, чимось нагадує узор українських вишиванок!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 груд. 2009 14:39 #46163 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Євро 2012
А мені подобається дуже :) Символічно, гарно і позитивно! На перший погляд здається, що нічого особливого "і я так можу", але це справді велика праця до того ж така класна :)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 січ. 2010 16:32 #48028 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Євро 2012
дивилась трансляцію з верховної ради про євро 2012.Воно на грані зриву.Виступали депутати задавали цілком конткретні питання нашому міністру Павленку по срокам завершення будівництва стадіонів.Тендер виграли чомусь нікому невідомі компанії,які цим ніколи не займались.Більшість коштів розікрали звісно і не можуть знайти крайніх у цій справі. а міністр у відповідь напівдебільною посмішкою посміхався і не знав що відповісти.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • subzero
  • subzero аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 січ. 2010 17:09 #48030 від subzero
Відповідь від subzero у темі Відповідь: Євро 2012
правду казав Єгор Лупан: ЕВРО 2012 буде, але не відомо де...я думаю що не в Україні

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2010 12:36 #48469 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: Євро 2012
Кабмін ще підкинув коштів на Євро-2012На сьогоднішньому засіданні Уряд вніс зміни до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу і збільшив фінансування підготовки до турніру на 36,52 млн. гривень.Крім того, Кабінет Міністрів виділив зі стабілізаційного фонду 90 млн. грн. на розвиток аеропорту «Донецьк», 43,5 млн. грн. - на розвиток міжнародного аеропорту «Бориспіль», 21 млн. грн. - на розвиток міжнародного аеропорту «Львів». Ще 250 млн. гривень буде витрачено на продовження реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський», а 36,6 мільйонів - на приведення стану стадіону «Металіст» до вимог УЄФА. Загалом цього року на підготовку до Євро-2012 буде витрачено 39 млрд. 994 млн. грн., з яких понад 2 мільярди - кошти з місцевих бюджетів, а 27,8 мільярдів - інвестиційні кошти.Аби їх тільки використали правильно...

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лют. 2010 11:18 - 09 лют. 2010 14:05 #48738 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: Євро 2012
Відбулося жеребкування відбіркового турніру до Євро 2012.Група A1. Німеччина2. Туреччина 3. Австрія4. Бельгія5.Казахстан6.АзербайджанГрупа B1.Росія2.Словаччина3.Ірландія4.Македонія5.Вірменія6.АндорраГрупа C1.Італія2.Сербія3.Північна Ірландія4.Словенія(росіяни полегшено видихнули що не попали в цю групу:ag:)5.Естонія6.Фарерські островиГрупа D1.Франція2.Румунія3.Боснія4.Білорусія5.Албанія6.ЛюксембургГрупа E1.Нідерланди2.Швеція3.Фінляндія4.Угорщина5.Молдова6.Сан МариноГрупа F1.Хорватія2.Греція :af:3.Ізраіль4.Латвія5.Грузія6.МальтаГрупа G1.Англія2.Швейцарія3.Болгарія4.Уельс5.ЧерногоріяГрупа Н1.Португалія2.Данія3.Норвегія4.Кіпр5.ІсландіяГрупа I1.Іспанія (діючі чемпіони Європи)2.Чехія3.Шотландія4.Литва5.ЛіхтенштейнКоманди Польщи и України отримали пряму путівку в фінальний турнір, як країни які приймають чемпіонат.:bi::bi::bi::bi:УЕФА вирішила, що з політичних причин до однієї групи не потраплять Росія з Грузією, а також Азербайджан з Вірменією.

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 груд. 2010 13:19 - 05 груд. 2010 13:24 #57200 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Євро 2012
Як вам нові талісмани євро 2012? Як на мене точно два хлопчики -дауна.А-ля Біба і Боба, 2 дол......а лице нації.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2010 14:29 #57201 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Євро 2012
Та це приколи два а не талісмани. А запропоновані для голосування їх імена ще смішніші. Не розумію одного - чого талісмани робили поляки а не всі разом?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 груд. 2010 15:01 #57202 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Євро 2012
сижу,читаю коменти до новин про цих талісманів :bm::bm: і живота рву :bj::bj::bj: жалко цензура їїх сюди не пропустить:bk: п.с. як на мене-потрібно було цим талісманам роти меншими зрробити,щоб не так явно були видні ознаки дебілізму....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
05 груд. 2010 15:32 #57204 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: Євро 2012
да... с талисманом не сложилось....но вот логотип мне нравится :)

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів