Футбол

  • Ramadzan
  • Ramadzan аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 жовт. 2008 20:46 #32448 від Ramadzan
Відповідь від Ramadzan у темі Футбол
<div class='quotetop'>(Настуся @ 2.10.2008, 13:53) [snapback]49972[/snapback]</div>

Да.....сумно аж до сліз......а перемога та навіть нічия була практично наша...Ну Месі.....((([/b]

Ну на счёт Шахтёра скажу так я за них уже почти не болею после матча Шахтёр-Севилья када вратарь Севильи на последней минуте забил нашим и нашы тагда проиграли а Металист вобше молодчинка в прошлый год было их очень жалко как они непрошли Евертон.<div class='quotetop'>(Настуся @ 7.10.2008, 22:15) [snapback]50290[/snapback]</div>

Проходіма щей як, якщо будуть грати так як з Бешикташем успіх їм гарантований! Думаю нашим конкурентом за вихід буде Бенефіка![/b]

Ещё очень серёзный бой нам даст Олимпиакос но група вполне проходимая и рвать можно всехНа моё мнение група смерти так ето група F

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
09 жовт. 2008 02:30 #32487 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі Футбол
Чуваки, я оце недавно передивлювався футбол Динамо-Барселона 4:0 1996р.! Оце класно було, аж приємно, що наші колись вміли в футбола грати!!! Доречі можу підігнати кому треба цей футбольчік(пишіть в пріват, або на асю 247808181)! П.С. Люблю фіфа, недавно 08 почав грати, а тут 09 вийшло, знову наловчуватися треба))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2008 10:28 #32491 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Футбол
<div class='quotetop'>(DrEdD @ 9.10.2008, 2:30) [snapback]50367[/snapback]</div>

Чуваки, я оце недавно передивлювався футбол Динамо-Барселона 4:0 1996р.! Оце класно було, аж приємно, що наші колись вміли в футбола грати!!! Доречі можу підігнати кому треба цей футбольчік(пишіть в пріват, або на асю 247808181)! П.С. Люблю фіфа, недавно 08 почав грати, а тут 09 вийшло, знову наловчуватися треба))))[/b]

ОО!Сезон ігор Ліги Чемпіонів 1996-97 напевно був чи ненайвдалішим сезоном в історії Динамо! :D/ Головний «трансфер» керівники "Динамо" здійснили в сезоні 1996/97. Із близькосхідного «відрядження» до рідної команди повернувся Валерій Лобановський. Великий тренер не лише продовжив чемпіонську серію «біло-синіх», а й вивів команду на новий якісний рівень, а саме у число провідних клубів Європи. І як грали динамівці наприкінці 90-х! Перемоги над «Реалом», «Барселоною», «Арсеналом», вихід у пів- та чвертьфінали Ліги Чемпіонів. :roll:

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2008 12:54 #32495 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Футбол
хм, я чёт не думаю того что мы когда-то умели играть в футол, мы не умели мы УМЕЕМ...просто кто-то научился лутше за нас, вот и всё.... а то что щас как-то мы не оч тру выглядим, это фигня.... ещё покажем кто тут папки)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2008 15:12 #32502 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Футбол
<div class='quotetop'>(Dentist @ 9.10.2008, 12:54) [snapback]50377[/snapback]</div>

хм, я чёт не думаю того что мы когда-то умели играть в футол, мы не умели мы УМЕЕМ...просто кто-то научился лутше за нас, вот и всё.... а то что щас как-то мы не оч тру выглядим, это фигня.... ещё покажем кто тут папки)))[/b]

:D/ Навпаки ми завжди вміли грати у футбол і граємо, тільки людину треба досвідчену на пост тренера :D/ і мати правильну мотивацію! Ураїна це футбольна держава!Ми можемо коли захочемо!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
09 жовт. 2008 20:17 #32511 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі Футбол
Гроші змінили інтерес гри! Немає патріотизму і самовіддачі(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 жовт. 2008 21:25 #32517 від Dangeros
Відповідь від Dangeros у темі Футбол
Вторыми в группе Метал стабильно... Если гордость не испортит игру.

Правильная рэпчина полюбому будет качать

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • John
  • John аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 жовт. 2008 21:58 #32520 від John
Відповідь від John у темі Футбол
<div class='quotetop'>(Настуся @ 9.10.2008, 8:28) [snapback]50372[/snapback]</div>

ОО!Сезон ігор Ліги Чемпіонів 1996-97 напевно був чи ненайвдалішим сезоном в історії Динамо! :D/ Головний «трансфер» керівники "Динамо" здійснили в сезоні 1996/97. Із близькосхідного «відрядження» до рідної команди повернувся Валерій Лобановський. Великий тренер не лише продовжив чемпіонську серію «біло-синіх», а й вивів команду на новий якісний рівень, а саме у число провідних клубів Європи. І як грали динамівці наприкінці 90-х! Перемоги над «Реалом», «Барселоною», «Арсеналом», вихід у пів- та чвертьфінали Ліги Чемпіонів. :roll:[/b]

Да були часи, але зараз з кожним роком наші клуби починають прогресувати і це є "+", може й знову побачим Динамо чи Шахту десь хочаб в 1/4 Ліги Чемпіонів

Хто мене любить, то хай здохне..........................

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • John
  • John аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 жовт. 2008 23:23 #32529 від John
Відповідь від John у темі Футбол
Вітаю Зб. України по футзалу з перемогою в групі на Чемпіонаті Світу і вихід в 1/4 фінала

Хто мене любить, то хай здохне..........................

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 жовт. 2008 10:10 #32569 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Футбол
<div class='quotetop'>(John @ 9.10.2008, 23:23) [snapback]50413[/snapback]</div>

Вітаю Зб. України по футзалу з перемогою в групі на Чемпіонаті Світу і вихід в 1/4 фінала[/b]

:D І я приєднуюся! :D/ Бажаю їм удачі, і як мінімум виходу до фіналу!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів