Інші заходи

  1.  admin
  2.  1 attendee
  1.  admin
  2.  1 attendee
Пошук подій поряд з вами ...
Майбутніх заходів
черв.
18
  1.   Виставки
  2.    Публічне
  1.   18 черв., 2021 13:00
Виставка «Биківня – територія пам’яті» містить унікальні документи й фото з українських архівів, що надають інформацію про історію злочинів, скоєних комуністичною владою в Україні в період 1937-1941 р"..
Виставка «Биківня – територія пам’яті» містить унікальні документи й фото з українських архівів, що надають інформацію про історію злочинів, скоєних комуністичною владою в Україні в період 1937-1941 рр., історії жертв та їхніх катів, про історичні події, які ретельно приховувались, а також зорієнтує суспільство у питаннях щодо складу і змісту цих нелюдських злочинів.

Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» — заповідник національного значення, найбільше в Україні місце поховання жертв масових політичних репресій 1937—1941 років на території України. Таємна спецділянка НКВС УРСР у Биківні почала офіційно відлік своєї діяльності навесні 1937 року. Упродовж 1937-1941 років вантажівки майже щоночі привозили тіла розстріляних у київських в’язницях НКВС для таємного поховання у Биківнянському лісі. Кількість похованих остаточно не встановлена, на думку істориків, вона може ставити від 20 до 100 тисяч осіб. За даними, опрацьованими співробітниками Галузевого державного архіву СБУ та Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», на сьогодні встановлені прізвища понад 18,5 тисячі осіб, похованих в Биківні, але наукові пошуки тривають. Найбільше число розстрілів припадає на 19 травня 1938 року – за рішенням трійки при Київському управлінні НКВС за цю ніч розстріляли 563 людини.

Серед похованих у Биківні – художники Михайло Бойчук, Василь Седляр, Софія Налепинська, Микола Івасюк, Микола Касперович, Іван Падалка, письменники Майк Йогансен, Михайль Семенко, Вероніка Черняхівська, Мирослава Сопілка, Іван Маловічко, Яків Водяний, Юрій Вухналь, Яків Савченко, Степан Бен, науковці Олександр Асаткін, Гнат Ручко, Петро Супруненко, Юрій Ткаченко, Іван Миронівський, Олександр Пучківський, Володимир Білий, актори й режисери Борис Дробинський, Януарій Бортник, Сергій Каргальський, Кирило Гетьман, Йосип Їжакевич, музейники Федір Козубовський, Неоніла Заглада, Лідія Шульгіна, Трохим Тесля, церковні діячі – Василь Липківський, Юхим Калішевський, Марко Грушевський, Юрій Міхновський.

Виставковий проєкт реалізується в рамках співпраці між КЗК «Музей пропаганди» Хмельницької обласної ради та Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили».
черв.
19
  1.   Дні народження
  2.    Публічне
  1.   19 черв., 2021 15:00
Святкування багато не буває!! ?❤ ❗Тож, 19.06 О ⏰15.00 Шепетівка ЗНОВУ буде танцювати, веселитись і робити добру справу!?❤? Зробімо? МЕГА ПОДАРУНОК??НАШІЙ Валерії! Запрошуємо на святкування дня наро"..
Святкування багато не буває!! ?❤
❗Тож, 19.06 О ⏰15.00 Шепетівка ЗНОВУ буде танцювати, веселитись і робити добру справу!?❤?
Зробімо? МЕГА ПОДАРУНОК??НАШІЙ Валерії!
Запрошуємо на святкування дня народження Валерії Решетарчук??
Благодійний захід організовано для порятунку її ЖИТТЯ!???
Всі виручені кошти будуть передані на лікування нашої з Вами дівчинки❤
Для вас ми підготували ?СУПЕР? розважальну програму:
-Виступи найкращих колективів Шепетівки??????
-Паперове шоу⭐
-Шоу Kangoo-Jumping Girls
-Шоу від Fitnes Girls спортклуб "MaxGym"
-Шоу Ангелів?
- Найзапальніша хореографія від Дитячої Громадської Організації "Спортивно бальний клуб ІНЕШ" ???
- Заплітання косичок,зачіски Салон-Перукарня "Фризерня"?‍♀️
-Ярмарок рукоділля?
-Аквагрим?
-Шоу мильних бульбашок??
-Фото зони та аніматори, казкові герої?‍♂️??‍♀️
-Байкер шоу ?
-Батути ?
-Безпрограшні лотереї?
-Dj шоу від МЕГА драйовової Dj Ramayata????
-Весь вечір з Вами буде ? Iryna Merleni, яка точно не дасть Вам засумувати??❤
Голодними ми Вас також не залишимо! В меню:
-Різні солодощі????
-Попкорн?
-Морозиво?
-Найсоковитіший Шашлик?
-Найароматніші курячі крильця?
-Корисні та смачні овочі на грилі???
-Хот-дог?
-Юшка?
і ще багато всього смачненького!?❗Тож чекаємо на Вас на площі Шевченка! З собою мати гарний настрій?та пустий шлунок?!!!!
На цій неділі немає заходів
Неможливо завантажити підказку.