1 minute reading time (169 words)

Чорна середа для криптовалют

BTC_down_3-min

У ніч на 19 травня 2021 року розпочалось стрімке падіння курсу біткоїна.  З показників січня 2021 року у 64 829 доларів, курс вже штурмує позначку у 30 000 доларів.

За ним потягнулись і інші альткоїни, ціни на які впали у 2-4 рази.

Впевненість інвесторів щодо стійкості біткоїну в майбутньому була зруйнована декількома факторами. Почалося все 12 травня, коли глава Tesla Ілон Маск заявив про припинення продажу електрокарів за біткоїни, оскільки виробництво криптовалюти шкодить навколишньому середовищу. Відзначимо, що заборона на покупку Tesla за біткоіни миттєво знизила капіталізацію крипторинку на 300 млрд доларів.

Черговий обвал біткоіну трапився після повідомлень про те, що Tesla позбавляється від раніше придбаних біткоїну. В цей же день, 17 травня, криптовалюта впала до 3-місячного мінімуму.

Вже у вівторок, 18 травня, три китайські банки виступили з офіційною заявою, в якій закликали не займатися бізнесом, пов'язаним з криптовалютами.

Позиція банкірів Китаю послужила новим потужним ударом по позиціях біткоїну. В результаті, на момент середи, 19 травня, вартість біткоіну з 64 829 доларів (показник січня 2021 р) знизилася на 39 відсотків.

Рада збільшила на 600 мільйонів видатки на зарплат...
Містечко Шепетівка Антонінської волості

Читайте також:

 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://shepetivka.com.ua/