Розмір шрифту: +
1 minute reading time (256 words)

Щоби заснути підрахуйте вишні

З метою здорового і тривалого сну можна випити теплого молока, трохи лимонного бальзаму, звичайного вишневого соку або вишневого концентрату.

Дослідники з Університету Нортумбрия відзначили, що дорослі люди, які щодня випивали по дві чашки вишневого соку, спали довше на 40 хв в середньому. Ці люди спали краще. Це означає, що вони відпочили, а не переверталися з боку в бік. Ефективність сну збільшилася на 6%.

Вишня підвищує рівень мелатоніну в організмі. Мелатонін - це гормон, який контролює добовий ритм сну і неспання. З цієї причини, концентрат з вишень буде корисний для людей, які працюють понаднормово, які страждають від безсоння або відчувають синдром зміни часових поясів - раптова зміна часових поясів.

В експерименті взяли участь 20 здорових добровольців, які протягом тижня два рази на день випивали 30 мл вишневого концентрату розведеного водою або таку ж кількість фруктового соку. Вони пили стакан соку вранці, і другий стакан перед сном. На початку дослідження були взяті зразки сечі для вивчення концентрації мелатоніну. В ході дослідження пацієнти носили прилади для вимірювання фізичних характеристик. Крім того, вони записували моделі сну в щоденники.

Вчені виявили, що люди, які п'ють вишневий концентрат, характеризуються збільшенням рівня мелатоніну в сечі на 16%, в порівнянні з контрольною групою. Вимірювання показали, що люди, які п'ють вишневий сік, підвищили загальну кількість часу в ліжку, а часу для сну стало приблизно на чверть більше. Це означає підвищення ефективності сну. Суб'єкти, які п'ють вишневий сік, рідко дрімали протягом дня.

30 мл концентрованого вишневого соку еквівалентно 100 г вишні. При нормальних обставинах це корисно, особливо в зимовий час, якщо ви дійсно любите кислий смак.

Вишня такая

Вітання всім
Рада збільшила на 600 мільйонів видатки на зарплат...
 

0
репости
0
репости