1 minute reading time (147 words)

Розмір пенсій нардепів і суддів

 
В Україні станом на 1 січня 2013 налічується 1019 народних депутатів-пенсіонерів. Про це повідомили у Пенсійному фонді.
Як відзначають у відомстві, середній розмір місячної пенсії, нарахованої на підставі закону "Про статус народного депутата", становить 15 тисяч 427,28 гривні.
У той же час середня пенсія звільнених з військової служби та працівників органів внутрішніх справ, нарахована на підставі закону "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб", яких налічується в Україні 664 тисяч 449, становить 2345 , 69 гривні.
А 123 тисячі 268 державних службовців отримали середню пенсію в 3102,95 гривні. Чисельність суддів-пенсіонерів в Україні станом на 1 січня цього року становить 1419. Середня їх пенсія - 7795,42 гривні. Крім того, 6145 працівників прокуратури отримують середню пенсію 6684,51 гривні.
Разом з тим середня пенсія для 79 тисяч 276 працівників освіти, станом на 1 січня цього року, становила 1119,89 гривні.
 
Як жити — йому «підказує» Кійосакі
Чому не бажано одружуватися на розведеній жінці?
 
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 22:43 15/08/2013
    [quote name="Петро"][b]Зверніть увагу на те, що державних службовців в Україні- 123268 чол. з пенсією - 3102грн, а працівників освіти всього - 79276чол.які отримують в середньому пенсію в розмірі 1119 грн.Вас нічого не дивує?[/b][/quote]
    Дивує - чому ще не розбиті всі вітрини магазинів, на вулицях не лежать мішки з піском, а по вечорах чомусь не строчать автоматні черги. :-?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 21:26 15/08/2013
    В цій країніц вже мало шо когось дивує
  • Цей коментар не опублікований.
    · 21:13 15/08/2013
    Пенсія держслужбовців встановлюється в розмірі 80% їх середнього заробітку, а вчителів - у відсотках від стажу роботи!30 років стажу - 30%.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:42 15/08/2013
    [b]Зверніть увагу на те, що державних службовців в Україні- 123268 чол. з пенсією - 3102грн, а працівників освіти всього - 79276чол.які отримують в середньому пенсію в розмірі 1119 грн.Вас нічого не дивує?[/b]
  • Цей коментар не опублікований.
    · 21:10 14/05/2012
    На останній сесії передали в концесію тепломережу та водоканал і знову без громадського обговорення, а це ж комунальне майно - майно громади, наше з вами майно передано в оренду за яку ми з вами й будемо платити. Тарифи ЖЕКу рік назад були 1 грн за кв.м., а зараз вони вже хочуть 2.20 грн. кв. м. так буде і з водоканалом та тепломережею, Вони візьмуть кредити під ці обєкти на реконструкцію, а ми з вами будемо платити і кредит і відсотки, та ще навідомо як вани будуть використовувати кошти хто їх проконтролює?
  • Цей коментар не опублікований.
    · 21:08 14/05/2012
    Ви би бачили очі моїх сусідів коли я роздрукував статтю і показав їм :-) Таке враження було ніби я їх з рабства звільнив :lol:
    Як це не дивно, але більшість сусідів настроєно серйозно.Всі вирішили не платити сірожиним ЖЕКам і збираємо кошти на створення ОСББ. Мушу визнати, що я помилявся, очевидно справа не в байдужості шепетівчан, а в звичайній необізнаності. Раджу всім скористатись моїм досвідом - роздрукувати статтю та показати сусідам. Тоді ваші гроші будуть йти не в кишеню Сірожі і його кишеньковим ЖЕКам, а будут ьвитрачатись вами же на ваш власний будинок.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 20:57 14/05/2012
    Питаю в Антонюка, чому не заключаються договора з новим ЖЕКом? А він у відповідь каже, що через газету шляхом опублікування відбулась передача абонентів. Як вам це? Всіх передали як стадо баранів, ми ж вміємо читати та підписувати прочитане про це Антонюк не подумав ми ж не студенти, шо все стерплять!!!
  • Цей коментар не опублікований.
    · 00:47 07/05/2012
    Договори підписуються з власниками квартир. Я думаю кожен власник квартири має пам'ятати підписував він договір чи ні. Мені ще не попадалсь жодна людина яка підписувала договір хоч з якимось ЖЕКом. Якщо ви знайдете подібний договір, то я буду дуже вдячний якщо ви його мені покажете.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 01:26 06/05/2012
    А чого ви такі впевнені що договорів не було. Можливо вони були ще при здачі будинків. :
  • Цей коментар не опублікований.
    · 01:02 06/05/2012
    Правонаступників старого ЖЕКу немає і бути не може. Та і навіть зі старим ЖЕКом я впевнений ніхто договори не підписував.
    Багатоквартирні будинки - це власність самих мешканців цих будинків, якщо вони приватизовані. Самі власники можуть делегувати права по обслуговуванню своїх будинків тим же самим ЖЕКам, але це лише за умови підписання договору.
    Я можу помилятись в деталях , але в цілому це так.
    Якщо у вас виникли ще питання, задавайте чітко їх в коментарях. По можливості на них буде відповідати Тетяна Монтян.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 00:38 06/05/2012
    А от мені цікаво чи не є ці приватні жеки правонаступниками старого ЖЕКу. :-?
    А на рахунок ОСББ: більшость мешканців багатоквартирних будинків здається й не проти, але відповідальність і адміністративну роботу на себе брати ніхто не хоче. Принцип "Моя хата скраю...", який переживе усі Шепетівські будинки...
    Впринципі ідея приватної компанії, яка буде надавати житловово-комунальні послуги доволі непогана. В будь-якому випадку набагато краща ніж ОСББ, але по-факту приватні жеки, що діють в Шепетівці нічого не роблять і це комусь доволі вигідно і при нинішній владі (а вона, ІМХО, зміниться не скоро) ситуація кардинально не зміниться.
    [quote]Контроль за дотриманням стандартів, нормативів, норм, порядків і правил у сфері житлово-комунальних послуг здійснюють центральні органи виконавчої влади та інші спеціально уповноважені на це органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування відповідно до їхніх повноважень. [/quote]
    Та й трохи незрозуміло чому в статті нічого не згадано про балансоутримувача ("Особливими учасниками відносин у сфері житлово-комунальних
    послуг є балансоутримувач та управитель, які залежно від
    цивільно-правових угод можуть бути споживачем, виконавцем або
    виробником. ") адже будинки перебувають у когось на балансі і відповідно про це є якісь нормативні акти и договори.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:08 05/05/2012
    [quote name="BeterOk"]Уважаемые авторы, балагодарю за пояснения и заботу, но все же вместо того, чтобы говорить, что: "Какие все вокруг не хорошие!" - предложите альтеративу, консультационную помощь в продвижении вашей позиции по управлению ЖКХ, Но не просто на лозунгах "Створюйте ОСББ!", в которых вы как раз и перекликаетесь с вами же поношаемой властью, а конкретными примерами, сравнением состояния комунального хозяйства и путями реализации тех или иных прав. Потому что сказав: "не платите" - вы же не решаете проблему. А людям - кому-то до этого просто нет дела. кому-то времени, кто то даже не задумывался над этим вопросом, кому-то боязно из-за нехватки правовой информации и тд... И, думаю, еще важные факторы из-за которого люди не стремятся объединятся в ОСББ - это общая картина состояния нашего государства и взаимоотношения между людьми.
    ps: вспоминая еще "политический" "совковый" анекдот: "Здесь всю систему менять надо"[/quote]
    Ну Москва не відразу будувалась, я думаю все в одну статтю автори би не вмістили :-) Головне вони доступною мовою пояснили людям без юридичної освіти, що Сірожині Управдоми та Житлофонди діють незаконно.
    Якби Гандонюк думав не за свою кишеню і сторив би дійсно державний ЖЕК, який добре виконував би свою роботу, то я думаю людям було би простіше заключити договори з ними і справно платити, аніж мучатись зі створенням ОСББ. А так маємо що маємо.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 15:04 05/05/2012
    Я цим новим ЖЕКам не платив ніразу і не збираюсь. Не тому що я злісний неплатник, чи не маю грошей, а тому що в свому будинку я ніразу не бачив їх роботи. Добре що хоч платіжки не забувають регулярно слати. Питається де вони взяли мої данні, якщо я з ними ніяких договорів не підписував. Деруть з людей гроші за повітря, хороший бізнес у них получається.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 14:48 05/05/2012
    Уважаемые авторы, балагодарю за пояснения и заботу, но все же вместо того, чтобы говорить, что: "Какие все вокруг не хорошие!" - предложите альтеративу, консультационную помощь в продвижении вашей позиции по управлению ЖКХ, Но не просто на лозунгах "Створюйте ОСББ!", в которых вы как раз и перекликаетесь с вами же поношаемой властью, а конкретными примерами, сравнением состояния комунального хозяйства и путями реализации тех или иных прав. Потому что сказав: "не платите" - вы же не решаете проблему. А людям - кому-то до этого просто нет дела. кому-то времени, кто то даже не задумывался над этим вопросом, кому-то боязно из-за нехватки правовой информации и тд... И, думаю, еще важные факторы из-за которого люди не стремятся объединятся в ОСББ - это общая картина состояния нашего государства и взаимоотношения между людьми.
    ps: вспоминая еще "политический" "совковый" анекдот: "Здесь всю систему менять надо"
  • Цей коментар не опублікований.
    · 11:19 05/05/2012
    згодна - створення ОСББ є шляхом для контролю за витратами та станом житлового будинку. проте об"єктивна реальність показує, що невеликий відсоток багатоквартирних будинків нашого міста мають таких активістів, які б займались цими питаннями. крім того, у разі створення об"єнання, усе ж буде потрібно користуватися послугами тих же управлінських кампаній... єдине, що в цьому випадку, дійсно чітко буде визначено перелік необхідних для мешканців будинку послуг, але це не звільняє від обов"язку оплати за отримані послуги. не бачу резону закликів не сплачувати за послуги зараз. хіба що дійсно потрібно кожному жителю укласти договір і таким чином на законних підставах проконтролювати ватрітсть та якість послуг
0
репостів
0
репостів