Розмір шрифту: +
1 minute reading time (187 words)

Пиво не краще горілки

 

Помилково думати, що слабоалкогольне пиво не викликає звикання. Ще як викликає! Є навіть окремий медичний термін - пивний алкоголізм. Він відрізняється від горілчаного тим, що розвивається в 3 - 4 рази швидше і тяга випити сильніша.

Це частково пов'язано з певними життєвими засадами і звичками, з доступністю і легкістю вживання напою. Немає необхідності накривати стіл, скликати велику компанію, вигадувати привід, тому що «попити пивка» можна і одному - ідучи вулицею або сидячи перед телевізором. З точки зору наркології, пивна залежність - важка, важко піддається лікуванню і боротися з нею набагато складніше.

«Пивоголіки» дуже рідко звертаються до психіатрів і наркологів. Частіше вони приходять у лікарню зі скаргами на серце, печінку, шлунок.

 Позитивний вплив пива на організм можливий  тільки при помірному його вживанні. Однак у скількох келихах  міститься корисна  кількість напою і де грань, яку не варто переходити, ніхто не знає - все дуже індивідуально. А пивний алкоголізм - підступна хвороба. Любителі пива поступово привчаються не тільки до п'янкої дії алкоголю, але й як до заспокійливого  седативного напою. Приємне розслаблення хочеться повторювати знову і знову, тому дози доводиться збільшувати. Вживання пива подібно справжньому наркотику і стає  життєво  необхідним.

Ви у відпустці?
Сучасні народні артисти та Герої України
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будь першим хто залишить коментар.
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Середа, 06 листопада 2024

0
репостів
0
репостів