Розмір шрифту: +
4 minutes reading time (775 words)

Причини подружньої невірності

 

Зрада, перелюбство, невірність, - цьому поняттю давали різні найменування, але всіх їх об'єднує одне й те ж значення. Що ж ховається під цим поняттям? Якими бувають причини подружньої невірності? Всі ми розуміємо, представляємо його значимість, але далеко не всі заглиблюються в його суть. Та й поняття в різних людей теж не ідентичні: для кого-то зрада - це добровільний статевий акт, для інших - поцілунок або навіть думка. До того ж сприйняття цієї проблеми різне в кожного з полів. Чоловіки більш схильні до зради, та й приводи у них інші. До того ж сам факт  зради вони сприймають болючіше, коли зрада фізіологічна. Для жінки ж навпаки - емоційна зрада, закоханість чоловіка в іншу жінку здаються набагато гіркішим і нестерпнішим. Це можна обгрунтувувати тим, що жінки набагато більше цінують саме емоційно-духовний контакт, і часто саме через його брак, нестачу емоційної підтримки, вони зраджують. Через це - жінки зраджують  більше морально, а не фізично. Для чоловіків перелюб жінки це великий удар по власному "Я", тому зусилля, щоб пробачити дружину, повинні бути набагато значніше.

Але, незважаючи на всю гіркоту зрад, вона все одно відбуваються обома ста’тями. Хоча деякі вважають, що зрада - це навіть корисно і права обмежити партнера вони не мають. Так з'явився новий вид відносин - вільні. Пара нібито  разом і в той же час для них не існує ніяких обмежень у плані вірності іншого партнера. Такі відносини виглядають як взаємне споживання, до того ж вони не дають відчуття,  якого  ми дуже потребуємо - відчути себе коханим, єдиним, іншим, обраним.

Головна з причин подружньої невірності - відсутність любові. Коли люди не підходять один одному, їх відносини вже нічого собою не представляють, почуття згоряють, і ти замислюєшся над зрадою з кимось іншим. Мимоволі, просто пролетіло в думках і здалося-таки непогана  ідея. У цьому випадку бажання змінити явна ознака того, що відносини слід закінчити. Адже коли навіть немає ніякого побоювання щоб приймати якісь заходи для виправлення цих відносин, а до партнера часом все більше відчуваєш презирство, відразу, запитайте себе, що до цих пір тримає вас поруч з цим партнером. У такому випадку виходом буде не зрада, як потреба в почуттях і розрядці, а нові, міцні стосунки.

Для чоловіків зрада найчастіше криється в самоствердженні, потребі нових сексуальних пригод. Чоловік може зраджувати  заради "спортивного інтересу", щоб довести собі свою значимість, затребуваність, першість у сексі. Також чоловік може зраджувати, коли йому просто не вистачає чогось такого, що, якраз, може дати йому коханка.

 З цього випливає, що зрада - це не завжди причина, що чоловік вас розлюбив. Так само великою помилкою буде вважати, що чоловік рано чи пізно перейде від дружини до коханки. Насправді, він може ще довго черпати від неї ту потреба, якої йому бракує в дружині, і при цьому обіцяти їй розлучитися з дружиною і одружитися на коханці. А ось чому він це не зробить прямо  зараз же, чоловік пояснить різними причинами, на зразок: від того, що в нього немає часу, багато конфліктів, потрібно почекати, дружина хвора ... Причому, чим довше він їй це обіцяє, тим більша ймовірність, що цього таки не станеться. Насправді, багато чоловіків не хочуть розлучатися і розлучатися зі своєю роллю чоловіка. Коханка ж у більшості випадків - дуже тимчасова особа.

Зрада може відбутися просто з нудьги, сірості, безвір'я. Найбільш небезпечний у чоловіків для цього період-це так званий "криза середнього віку", коли людина робить переоцінку своїх пріоритетів, а також оцінює все досягнуте ним протягом всіх цих років. Причиною зради в цьому випадку може бути прагнення до чогось більшого.

Невірність може проявитися як наслідок душевних проблем людини. Однією з них, наприклад, може бути неготовність його до серйозних стосунків. Коли такому чоловікові потрібно перейти на новий рівень у відносинах, він починає боятися, у свідомості розвивається безліч внутрішніх конфліктів, зневіри, кращим виходом здається втекти до коханки, ставлення до якої ні до чого не зобов'язують. Іншими внутрішніми проблемами можуть бути погана самооцінка (зрада як доказ собі про свою привабливість і значущість), система хибних стереотипів, упередженість.

Отже, зрада вказує  на наявність проблеми в подружніх стосунках або ж у самому собі. У результаті, якщо все ж виникає бажання зрадити, слід задуматися: яка з проблем вам зараз дратує, як вирішити цю проблему, як знизити до мінімуму ризик і можливість зради. Те ж саме стосується вашого партнера: вирішуйте разом проблеми вашого шлюбу: допоможіть партнеру впоратися з його невпевненістю, плекайте його самолюбство, даруйте йому ласку і любов, нехай він не шукає цього поза вашого будинку.

Не варто постійно ревнувати партнера і всюди шукати привід  до  зради - цим ви зробите тільки гірше: і собі і партнерові. Ревнощі - це, перш за все, відчуття слабкості і невпевненості в своїх силах.

Працюйте над своєю впевненістю, викорінюйте проблеми, які  її  породжують, насолоджуйтеся вашим шлюбом і пам'ятайте, що де є любов і гармонія, причин для зради бути не повинно.

 

Возлюби ближнього, як самого себе
Ви у відпустці?
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будь першим хто залишить коментар.
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Вівторок, 05 листопада 2024

0
репостів
0
репостів