П'ятниця, 18 вересня 2020 14:13

Відбулась остання сесія VII скликання Шепетівської міської ради

17 вересня відбулася 77 сесія Шепетівської міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк. На порядок денний було винесено 51 питання.

На початку пленарного засідання заступник міського голови Наталія Стасюк відповідно до регламенту Шепетівської міської ради повідомила про складення своїх повноважень за власним бажанням. 

Про результати діяльності Шепетівської місцевої прокуратури з місцем дислокації у м. Шепетівка за І півріччя 2020 року доповів керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Депутати підтримали рішення про укладання Меморандуму щодо використання Єдиної платформи місцевої електронної демократії, яка дасть змогу шепетівчанам подавати електроні петиції до органу місцевого самоврядування.

Внесли зміни до Програми розвитку та утримання лазні для потреб населення міста Шепетівки на 2018-2022 роки та виділили 800 тис. грн на виконання комплексу робіт з капітального ремонту із заміною котла та системи опалення. 

“Ми були змушені зачинити міську лазню через аварійну ситуацію. Оскільки старий котел був вже не придатний для експлуатації та ніс небезпеку для відвідувачів. Щоб виправити ситуацію, ми ініціювали створення “Програми розвитку та утримання лазні для потреб населення міста Шепетівка на 2018-2022 роки”, - розповідає директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

Найближчим часом Управління житлово-комунального господарства оголосить тендер на проведення ремонтних робіт. Після визначення підрядника розпочнуть безпосередні ремонтні роботи.

“Як тільки закінчать роботи зі встановлення нового котла і заклад відповідатиме усім протиепідемічним нормам та вимогам, ми відразу запустимо лазню у роботу. Сподіваємося, що ситуація з коронавірусною інфекцією нам цьому не завадить”, - додає Віталій Биков.

Окрім комплексу робіт із заміни котла та системи водопостачання, “Програма розвитку та утримання лазні для потреб населення міста Шепетівка на 2018-2022 роки” передбачає до 2022 року капітальний ремонт самої будівлі, її покрівлі та системи опалення міської лазні. Для цього необхідно ще майже 3 млн грн.

На своєму засіданні депутати також внесли зміни до програм: Природоохоронна програма щодо покращення екологічного стану м. Шепетівка на 2020-2022 роки; розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівка на 2018-2022 роки; затвердили Положення про управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради.

Про внесення змін в Порядок відключення споживачів від системи центрального опалення доповів начальник управління житлово-комунального господарства Юрій Ґудзик.

Про міську Програму створення служби містобудівного кадастру в м. Шепетівка розповів начальник відділу архітектури та містобудування Володимир Донков.

Затвердили «Програму забезпечення заходів мобілізаційної підготовки міста Шепетівки на 2021-2025 роки» та кошторис на 2020 рік до «Програми шефської допомоги військовим частинам в гарнізоні та по місцях дислокації в зоні проведення АТО на 2016-2020 роки».

Про визначення уповноваженого органу управління комунальним майном територіальної громади м.Шепетівка доповів начальник управління економічного розвитку Олександр Гринь.

Прийняли рішення затвердити статут комунальної установи «Шепетівський міський інклюзивно-ресурсний центр Шепетівської міської ради» у новій редакції; створити комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шепетівської міської ради Хмельницької області»; затвердили штатний розпис Гімназії №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області.

Про стан виконання міського бюджету за січень-червень 2020 року та Про внесення змін до бюджету міста на 2020 рік доповів начальник фінансового управління Василь Дрищ.

Напикінці присутні розглянули земельні питання.

Прес-служба Шепетівської міської ради

Останнє редагування П'ятниця, 18 вересня 2020 18:14
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением