Хмельницький апеляційний суд підтвердив законність постанови Шепетівського міськрайонного суду щодо водія, який повторно сів за кермо після позбавлення права керування. Правопорушнику доведеться сплатити великий штраф та залишитися без прав ще на 5 років.
Вчора, 25 червня, пізно ввечері у місті Камʼянець-Подільський сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення мікроавтобуса та мотоцикла 18-річний юнак отримав травми, несумісні з життям.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua