Анонімні телеграм-канали поширили фейк про аварію на ХАЕС: Енергоатом спростував інформацію

Автор 30 квітня 2024, 16:18

Сьогодні 30 квітня 2024 року анонімні Телеграм-канали поширили фейкову інформації про нібито позаштатну ситуацію на Хмельницькій АЕС, що спричинила підвищення радіаційного фону у Хмельницькій та Рівненській областях.

АТ «НАЕК «Енергоатом» офіційно повідомив, що зазначена інформація не відповідає дійсності. Хмельницька атомна електростанція працює в штатному режимі. Жодних відхилень від нормальної експлуатації атомної станції немає, як і немає жодних «нештатних ситуацій». Радіаційний стан на станції перебуває у межах чинних норм.

Дані про радіаційний стан на промислових майданчиках та в зонах спостереження атомних станцій АТ «НАЕК «Енергоатом» доступні за посиланням https://old.energoatom.com.ua/table.html.

Поява подібних повідомлень засвідчує факт використання країною-агресором будь-якого приводу для дестабілізації суспільства в нашій країні, дискредитації державних органів влади та ослаблення спроможностей нашої держави до подальшої боротьби.Питання інформаційної безпеки, що є складовою національної безпеки країни, є надважливим під час повномасштабної війни. Тому закликаємо громадян користуватися лише перевіреною інформацією із офіційних джерел та не поширювати фейки.

Нагадаємо, що це не перша спроба вкинути в наш інформаційний простір дезінформацію щодо Хмельницької АЕС. Наприкинці січня цього року українці отримували повідомлення нібито від ДСНС щодо плану евакуації мешканців. За легендою ворожим авіаударом було ніби то уражено 1 блок Хмельницької АЕС. Як і цього разу - це був брехливий вкид.

0
репостів
0
репостів