Розділ Суспільство

Поліціянти впродовж місяця звітували перед громадами Шепетівщини про стан криміногенної обстановки

Автор 30 квітня 2024, 16:35

На Шепетівщині впродовж місяця очільники поліцейських підрозділів звітували перед громадами про стан криміногенної обстановки. Під час прямого діалогу з правоохоронцями жителі громад району висловили свої побажання щодо покращення безпекового середовища та отримали відповіді від фахівців на актуальні для них питання.

Впродовж поточного місяця керівники територіальних підрозділів поліції провели більше 30 зустрічей в усіх громадах району.

Під час брифінгів правоохоронці доповідали про виконану роботу із забезпечення безпеки та порядку на території обслуговування. Особливу увагу доповідачі приділили дієвим порадам, як уникнути пасток шахраїв.

"Шахрайства з кожним днем завдають все більше збитків людям. Поліцейським щодня доводиться нагадувати про ризик потрапити в аферу та втратити свої заощадження, або ще гірше, через шахрайські дії опинитися в боргах, – резюмує начальник Шепетівського райуправління поліції полковник поліції Анатолій Чубенко, – вдячний жителям громад за розуміння та активну позицію під час брифінгів. Маю надію, що більшість з присутніх дослухається до наших порад та не потрапить у неприємності із шахраями. Адже наша задача – забезпечити спокій та порядок у кожному куточку нашого району ".

Шепетівське районне управління поліції

0
репостів
0
репостів