![У Полонській громаді віддали останню шану захиснику Рибачку Дмитру](/media/k2/items/cache/8f2d73e6cf9398c9a08cb2d5c42020bd_Generic.jpg)
У Полонській громаді віддали останню шану захиснику Рибачку Дмитру
Сьогодні, 9 лютого, у Полонській громаді віддали останню шану захиснику Рибачку Дмитру Сергійовичу (1999-2024),який загинув 5 березня 2024 року у районі Серебрянського лісу поблизу населеного пункту Діброва на Луганщині.
![На Шепетівщині провели у засвіти командира Олександра Деркача](/media/k2/items/cache/e901e732248a19c82d85703d6431dc9e_Generic.jpg)
На Шепетівщині провели у засвіти командира Олександра Деркача
Війна, безглузда та безжальна, продовжує забирати наших захисників. Цими днями назавжди повернувся додому 42-річний мешканець села Поліське Шепетівського району, командир бойової машини, командир механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти Олександр Деркач, щоб нарешті знайти спочинок на території своєї малої Батьківщини.
![У Судилкові надзвичайники врятували чоловіка, що тонув у місцевій водоймі](/media/k2/items/cache/be2ad223fec60a7e79b4e9d9634634ee_Generic.jpg)
У Судилкові надзвичайники врятували чоловіка, що тонув у місцевій водоймі
Сьогодні о 13:54 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в с. Судилків Шепетівського району, громадянин не може самостійно вибратись з водойми.
![У селі Цвітоха в останню земну дорогу провели захисника Нечипорука Дмитра](/media/k2/items/cache/1c1ec299329efc52b41ed076889a3867_Generic.jpg)
У селі Цвітоха в останню земну дорогу провели захисника Нечипорука Дмитра
8 березня Улашанівська громада провела в останню земну дорогу Героя-Захисника - Нечипорука Дмитра Васильовича, який за свободу і незалежність нашої держави віддав найцінніше – своє життя.
![Ще один військовий у Шепетівці освідчився коханій за допомогою поліціянтів](/media/k2/items/cache/694296161110f5b65a976776129489bf_Generic.jpg?t=20240309_102554)
Ще один військовий у Шепетівці освідчився коханій за допомогою поліціянтів
У Шепетівці місцеві поліцейські та волонтери допомогли захиснику креативно освідчитись коханій. "Надія – це кохання мого життя!", – ділиться із нами боєць ЗСУ Андрій.
![У Шепетівці юнаки та дівчата читали Шевченка при свічках](/media/k2/items/cache/6ae2a9d93398f833760efb15a0a99332_Generic.jpg?t=20240309_113054)
У Шепетівці юнаки та дівчата читали Шевченка при свічках
З нагоди 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, чиє життя, діяльність і творчість стали символом української ідентичності, а день його народження за значущістю наближається до національного свята, відбулись літературні читання при свічках “Світло слова”.