![Військовослужбовці в/ч А3730 взяли участь в проекті «Підтримай дитину»](/media/k2/items/cache/0b92d40a7f8dcce7d57aecf17d0952fb_Generic.jpg)
Військовослужбовці в/ч А3730 взяли участь в проекті «Підтримай дитину»
Наші захисники підтримують дітей на усіх фронтах: як на фізичному, так і на психологічному. Незважаючи на ведення бойових дій проти російського загарбника військовослужбовці військової частини А3730 взяли участь в проекті «Підтримай дитину» до Дня захисту дітей.
![У Шепетівці відзначили Міжнародний день захисту дітей](/media/k2/items/cache/ca443173bae7cb04c5237c1631a8c1a1_Generic.jpg?t=20220601_142017)
У Шепетівці відзначили Міжнародний день захисту дітей
Сьогодні у Шепетівці відзначали Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч для багатьох українських хлопчиків й дівчаток це свято має особливе значення. Адже війна забрала у них право на щасливе та мирне дитинство, позбавила захищеності, безпеки, домівки, рідних… Наше завдання докласти максимум зусиль для допомоги сім'ям з дітьми, забезпечити їх соціальну підтримку.
![Шепетівська влада закликала мешканців долучитись до скошування трави](/media/k2/items/cache/29e46c86f28bb612339c2339ae71c932_Generic.jpg?t=20220601_115222)
Шепетівська влада закликала мешканців долучитись до скошування трави
Шепетівська міська рада закликає мешканців та власників будинків територіальної громади долучитися до скошування трави на своїх земельних ділянках, біля двору і на прилеглій до них територіях (земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці). Також вона звернулась й до керівників підприємств та установ з проханням забезпечувати своєчасне скошування трави, бур’янів на прилеглих та закріплених територіях ваших підприємств та організацій та підтримувати їх належний санітарний та естетичний стан.
![Шепетівська громада отримала у подарунок генератор гарячого туману](/media/k2/items/cache/93429c17e4b38dbc8a8e5136bf2fe45f_Generic.jpg)
Шепетівська громада отримала у подарунок генератор гарячого туману
Вчора, 31 травня, підприємці з Харкова, переселенці подарували нашій громаді генератор гарячого туману, який використовується для знезараження приміщень і територій, а також, є ефективним у боротьбі з комарами та кліщами.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 1 червня 2022 року](/media/k2/items/cache/de63fc00e666dcca2f9a92d8ea76af7f_Generic.jpg?t=20220601_061218)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 1 червня 2022 року
Розпочалася дев’яносто восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони ділянки українсько-білоруського кордону в Брестській і Гомельській областях.