![У Шепетівці збирають подарунки для дітей Херсонщини](/media/k2/items/cache/469ae97da42b0d25abaefe54172e0432_Generic.jpg)
У Шепетівці збирають подарунки для дітей Херсонщини
Шепетівська районна військова адміністрація спільно із Шепетівською районною радою організували збір подарунків для дітей з Херсонщини. Чиновники запрошують всіх небайдужих мешканців Шепетівщини долучитися до збору та подарувати дітям справжнє свято.
![Частину Полонської та Шепетівської громад буде завтра тимчасово знеструмлено](/media/k2/items/cache/039f3d55b29b08334019f5c7b5eba59e_Generic.jpg?t=20221214_154327)
Частину Полонської та Шепетівської громад буде завтра тимчасово знеструмлено
З метою забезпечення більш надійного розподілу електричної енергії споживачам області, енергетики планують 15 грудня 2022 року здійснити планові ремонтні роботи на високовольтному обладнанні. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю АТ Хмельницькобленерго.
![Шепетівський лісгосп відвантажив вже більше 7 тис кубометрів паливних дров](/media/k2/items/cache/d08e7b42e7bf9eeb70c787ab5d23eb59_Generic.jpg?t=20221214_140616)
Шепетівський лісгосп відвантажив вже більше 7 тис кубометрів паливних дров
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про забезпечення паливними дровами населення, об’єктів соціальної та критичної сфери. До цього активно долучилося й ДП «Шепетівське лісове господарство», хоча паливними дровами підприємство забезпечувало споживачів протягом усього року.
![Мешканець Теліженців вкрав у сусіда антену з даху та ще й тюнер з будинку](/media/k2/items/cache/79af8aec56dc576e2fcbe3b2f46516ce_Generic.jpg)
Мешканець Теліженців вкрав у сусіда антену з даху та ще й тюнер з будинку
29-річний житель Ізяслвської громади, який обікрав сусіда, невдовзі постане перед судом. Слідчі Шепетівського районного управління поліції оголосили йому підозру за ч.4 ст 185 КК України (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану).
![Купив за 5 000 грн підроблене посвідчення водія, тепер сплатить ще й майже 8 000 грн штрафу](/media/k2/items/cache/70350d2a54d51b4d87d0d57e9be5992a_Generic.jpg)
Купив за 5 000 грн підроблене посвідчення водія, тепер сплатить ще й майже 8 000 грн штрафу
Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим, визнав останнього винним у пособництві в підробленні посвідчення, яке видається установою, що має право видавати такі документи і який надає права з метою використання його іншою особою (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 КК України) та у використанні завідомо підробленого документа (ч. 4 ст. 358 КК України) й призначив йому узгоджене сторонами покарання – 7990 гривень штрафу.
![У Нетішині прощались з 33-річним воїном Вадимом Матвійчуком](/media/k2/items/cache/661cde5aa26fef2fd51a929fda6950fe_Generic.jpg?t=20221214_130217)
У Нетішині прощались з 33-річним воїном Вадимом Матвійчуком
Сьогодні нетішинська громада прощалась з Воїном-Героєм 33-річним Вадимом Матвійчуком, солдатом 1-го гірсько-штурмового відділення 3-го гірсько-штурмового взводу 3-ої гірсько-штурмової роти в/ч А3029 А4247, який загинув за Україну від рук російської орди 7 грудня внаслідок ворожого обстрілу в районі Білогорівки Бахмутського району Донецької області.
![На Шепетівщині вщент згорів житловий будинок та речі в ньому](/media/k2/items/cache/dd6471aa84501ded5e341c3ca127f4e7_Generic.jpg)
На Шепетівщині вщент згорів житловий будинок та речі в ньому
13 грудня о 21.21 год. до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Красностав, вул. Лісова,30 Берездівської ОТГ, Шепетівського району. На місце події було негайно направлено рятувальників 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області у складі 4-х чоловік та МПО с. Берездів, АЦ-40(131)137 о/с 2 чол., МПО с.Хоровець АЦУ(53)А о/с 1чол.
![Шепетівські баскетболісти здобули нагороди обласного турніру з баскетболу 3х3](/media/k2/items/cache/32939a89eb4d7fbfdddc87acd50e8d61_Generic.jpg)
Шепетівські баскетболісти здобули нагороди обласного турніру з баскетболу 3х3
12 грудня 2022 року у спортивному залі ХПК Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1 відбувся відкритий турнір з баскетболу 3х3 серед дівчат 2007 р.н. і молодші, 2010 р.н. і молодші, 2012 р.н. і молодші та серед юнаків 2006 р.н. і молодші, 2010 р.н. і молодші присвячений Дню Збройних Сил України. Шепетівку представляли три команди Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера викладача з баскетболу Гудими Віталія Івановича.
![Шепетівський легкоатлет посів два призових місця на міжобласному турнірі "Подільська зима"](/media/k2/items/cache/f7e7d9dbe2368619ac620b9259016ad0_Generic.jpg)
Шепетівський легкоатлет посів два призових місця на міжобласному турнірі "Подільська зима"
9 та 10 грудня 2022 р. у місті Хлельницький відбувся міжобласний турнір "Подільська зима" з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодше. Прийняло часть в цьому турнірі до 10 команд, та близько 150 учасників.
![На всій Хмельниччині оголосили старт ялинкової кампанії](/media/k2/items/cache/65d27c06628b6173c6450e3b647d9334_Generic.jpg)
На всій Хмельниччині оголосили старт ялинкової кампанії
Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства повідомило, що передноворічна ялинкова кампанія на Хмельниччині стартувала. Про це повідомили у пресслужбі відомства.