![У Хмельницькій області заборонили вилов раків](/media/k2/items/cache/25d804ef9a46d741962435f33cf464e4_Generic.jpg)
У Хмельницькій області заборонили вилов раків
З 1 грудня 2022 року розпочалася заборона на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області. Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства НААН України, заборона триватиме до 30 червня 2023 року включно.
![У Шепетівці триває спартакіада серед навчальних закладів з нагоди Дня Збройних Сил України](/media/k2/items/cache/ac8d2e69b2bfb3986bbcede4519f9919_Generic.jpg)
У Шепетівці триває спартакіада серед навчальних закладів з нагоди Дня Збройних Сил України
З 29 листопада по 6 грудня 2022 року в Шепетівській міській територіальній громаді триває Спартакіада серед навчальних закладів з нагоди Дня Збройних Сил України. До участі в Спартакіаді заявилося вісім навчальних закладів.
![Невідомий погрожує помстою за демонтаж пам'ятника Миколі Островському](/media/k2/items/cache/df576a71f4a1750b1a603c14feb9ea5e_Generic.jpg?t=20221201_120840)
Невідомий погрожує помстою за демонтаж пам'ятника Миколі Островському
Вчора у Шепетівці розпочали демонтаж пам'ятника комуністу Миколі Островському. Сьогодні роботи ще не встигли завершити, а вже активізувались місцеві колаборанти.
![На Хмельниччині заборонили полювання на хутрових і парнокопитних звірів](/media/k2/items/cache/5c3e9c564ce5718c00c70e9bdfc8ef1b_Generic.jpg)
На Хмельниччині заборонили полювання на хутрових і парнокопитних звірів
Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства оголоисло заборону полювання на хутрових і парнокопитних звірів. Відповідні накази підписав начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій «Про ведення в дію рішення ради оборони Хмельницької області» та «Про тимчасову заборону здійснення полювання на хутрових звірів на території Хмельницької області».
![Вкрав інструменти з автомобіля шепетівського комунального підприємства](/media/k2/items/cache/f9b9c626ee5627af1355bfcdb2553a24_Generic.jpg)
Вкрав інструменти з автомобіля шепетівського комунального підприємства
Шепетівський міськрайонний суд ухвалив вирок жителю Шепетівщини, що вкрав інструменти з автомобіля комунального підприємства. 51-річного жителя визнано винуватим у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (частина 4 статті 185 КК України), та призначив йому покарання – 5 років позбавлення волі зі звільненням від його відбування з випробуванням, встановивши іспитовий термін – 2 роки.
![Школи Шепетівщини висаджують тюльпани надіслані з Нідерландів](/media/k2/items/cache/9f7ea2dc1ea2ab864e33ed588f49d4a8_Generic.jpg?t=20221201_113137)
Школи Шепетівщини висаджують тюльпани надіслані з Нідерландів
Школи Шепетівщини беруть участь у міжнародному проекті Flowers4school. Це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
![Випив, вирішив покататись на чужому авто та зіткнувся з деревом](/media/k2/items/cache/e593f3f82f8275bdc156caa13ea24e0e_Generic.jpg?t=20221201_104939)
Випив, вирішив покататись на чужому авто та зіткнувся з деревом
На Шепетівщині поліцейські оперативно розшукали хлопця, який викрав автівку і скоїв ДТП. У результаті автопригоди автомобіль суттєво пошкодився. Як виявилось, викрадач перебував у стані алкогольного сп’яніння.
![Вручили підозру водію, якого впіймали з підробленим водійським посвідченням](/media/k2/items/cache/ca3394282ac1c9d2ccddda08b20d0f22_Generic.jpg)
Вручили підозру водію, якого впіймали з підробленим водійським посвідченням
Дізнавачі Шепетівського районного управління поліції оголосили підозру 34-річному жителю Рівненщини, у якого поліцейські виявили підроблене водійське посвідчення. Подія відбулась на початку листопада цього року у селі Ленківці, що на Шепетівщині.
![НЕК «Укренерго» збільшено дозволену величину потужності Хмельницькій області](/media/k2/items/cache/7b8d8109eca1b9d091a9823a666e6911_Generic.jpg?t=20221201_065631)
НЕК «Укренерго» збільшено дозволену величину потужності Хмельницькій області
Сьогодні, 1 грудня 2022 року, розпорядженням НЕК «Укренерго» збільшено дозволену величину потужності Хмельницькій області на рівні 65% від тої величини, яку область споживала до масованих атак. Відключення відбуватимуться за Графіком погодинних відключень та розповсюджуватимуться на основні черги.