П'ятниця, 14 жовтня 2022 — Сайт міста Шепетівка
Президент присвоїв 11-му зенітному ракетному полку почесне найменування «Шепетівський»
Розділ Події

Сьогодні президент Володимир Зеленський узяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України. Церемонія відбулася біля Маріїнського палацу в Києві.

У Шепетівці відбувся чемпіонат з боротьби Кураш присвячений полку «Азов»
Розділ Спорт

Нещодавно у стінах Шепетівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» відбувся чемпіонат з боротьби Кураш. Змагання були присвячені воїнам Окремого загону спеціального призначення «Азов».

На честь Дня захисників і захисниць України АТ «Укрпошта» випустила перші марки «Слава Збройним Силам України». Цей блок марок має зображення Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, Військово-морського флоту, Сил територіальної оборони, Сухопутних військ та Повітряних сил ЗСУ.

У Шепетівці відбулось урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України
Розділ Події

14 жовтня, у день Свята Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення УПА Україна відзначає День захисників і захисниць України. З цієї нагоди відбулось урочистості у приміщенні Шепетівської міської ради.

Сьогодні, 14 жовтня, у Шепетівському районному управлінні поліції, з нагоди Дня захисників та захисниць України відзначили почесними грамотами поліцейських - учасників бойових дій. Про це повідомили на сторінці управління.

В Україні створили додаток для мобільних телефонів, який допоможе підрозділам ППО доповнити радіолокаційну інформацію про повітряну ціль для подальшого її знищення. Про це розповіли у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» має в своєму складі такий структурний підрозділ, як рентгендіагностичне відділення. З серпня 2021 року завідувачем відділення призначений лікар-рентгенолог Герасимюк Володимир Володимирович. Під його керівництвом працюють 4 лікарі-рентгенологи, 10 рентгенолаборантів денних та 3 рентгенолаборанта для забезпечення екстреної медичної допомоги (вони працюють в зміні).

Розпочалася двісті тридцять третя доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 14 жовтня.

0
репостів
0
репостів