![Шепетівчанка після дистанційного навчання, вирішила вчитися вдома](/media/k2/items/cache/8c6590285a222a62c3d9a6c9a7dd37d8_Generic.jpg?t=20210414_215821)
Шепетівчанка після дистанційного навчання, вирішила вчитися вдома
Не повертатися до навчання у школі, а продовжити дистанційно опановувати шкільну програму вдома на постійній основі вирішила шепетівчанка Наталія Рула. Дівчина зізнається - дистанційне навчання, яке стало вимушеним кроком в умовах пандемії, їй сподобалось.
![Сергій Швець](/media/k2/items/cache/274c3f0408f71dba5ee3f9d76531fadd_Generic.jpg?t=20210415_160019)
Майор поліції Шепетівського РУП Сергій Швець
Сьогоднішній наш герой — т.в.о. заступника начальника відділу кримінальної поліції Шепетівського райуправління майор поліції Сергій Швець, який служить в органах внутрішніх справ вже 18 років, 14 з яких оперативник безперечно відданий своїй службі — карному розшуку.
![Хто і як може отримати 8000 грн допомоги на час карантину](/media/k2/items/cache/d93884615659ff51a670174d2445dcb9_Generic.jpg?t=20210414_164110)
Хто і як може отримати 8000 грн допомоги на час карантину
Міська рада опублікувала інформацію щодо можливості отримання допомоги ФОПам та найманим працівникам суб’єкта господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
![50 цікавих фактів та історій Шепетівки](/media/k2/items/cache/25ec3931f43c24957e7ccd034754add7_Generic.jpg?t=20231115_163126)
50 цікавих фактів та історій Шепетівки
Музей пропаганди підготував перелік цікавих фактів та історій Шепетівки. Склали їх за спогадами ветерана Другої світової війни, шепетівчанина, випускника шепетівської школи №3, Сінькова Миколи Петровича, 1923 р.н. Ми впевнені, що хоч один та ви не знаєте ;-)
![Шепетівська громада долучилась до акції "Створюємо ліси разом"](/media/k2/items/cache/8fe0f450908588531383a46b6a9f9dfa_Generic.jpg)
Шепетівська громада долучилась до акції "Створюємо ліси разом"
Майже шістдесят різманітних заходів з урахуванням вимог карантину відбулося на Хмельниччині в рамках акції «Створюємо ліси разом», яка розпочалася 21 березня й триватиме до 17 квітня – Дня довкілля. У них разом з лісівниками взяли участь майже вісімсот чоловік. Так, у лісівників Шепетівщини повним ходом триває весняна лісокультурна кампанія.
![COVID-19 на 14.04.2021: інфікувалось - 854, одужало 847 осіб та 17 померло](/media/k2/items/cache/d355a82ab2bf1a6ec3cdd7cab61806c0_Generic.jpg?t=20210414_102427)
COVID-19 на 14.04.2021: інфікувалось - 854, одужало 847 осіб та 17 померло
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 14 квітня в Хмельницькій області зареєстровано 75392 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 2922 - діти, 4599 - медпрацівники. За добу на Хмельниччині щеплено 640 осіб.
![У Шепетівці та Новичах горіли приватні будинки](/media/k2/items/cache/b8ad2a4882e58cef218eb180e093f292_Generic.jpg?t=20210414_103538)
У Шепетівці та Новичах горіли приватні будинки
Пожежі рятувальники зафіксували вчора по обіді. Гасили вогонь пожежники з Шепетівки, Полонного та Судилкова.