![На сесії міської ради розглядали питання зовнішньої реклами та фінансування ряду програм](/media/k2/items/cache/3834c47bcaa12648e4daf84363e22635_Generic.jpg)
На сесії міської ради розглядали питання зовнішньої реклами та фінансування ряду програм
Загалом на порядок денний сьомої сесії Шепетівської міської ради було винесено 36 питань.
![Шепетівчани отримали 142 дозволи на від’єднання від системи централізованого опалення](/media/k2/items/cache/cf14dca7343d4d0652b55c5ed950dea7_Generic.jpg)
Шепетівчани отримали 142 дозволи на від’єднання від системи централізованого опалення
Як уже повідомлялося, з березня розпочала роботу комісія з розгляду заяв від населення щодо відключення споживачів від системи централізованого опалення. Про перші результати розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![У Шепетівці 49 нових хворих з COVID-19, 21 особа одужала, завантаженість лікарні - 90%](/media/k2/items/cache/b9760b20fc5e06be74191c730a2f4ad7_Generic.jpg)
У Шепетівці 49 нових хворих з COVID-19, 21 особа одужала, завантаженість лікарні - 90%
Станом на 25 березня 2021 року у Шепетівці підтверджено 49 нових випадків захворювання. 21 шепетівчанин, який лікувався від коронавірусної інфекції COVID-19, одужав.
![Шепетівка просить в уряду кисневу станцію](/media/k2/items/cache/1012d9b0366d5e951364c2a94811ef88_Generic.jpg?t=20210325_120351)
Шепетівка просить в уряду кисневу станцію
Шепетівська міська ради підтримали зверненя до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо закупівлі кисневої станції для КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня». За словами міського голови Віталія Бузиля, ситуація у лікарні надзвичайно складна.
![Шепетівчани взяли участь у Європейській фенологічній кампанії](/media/k2/items/cache/ea32d64ed801c7b23944943602c271e3_Generic.jpg)
Шепетівчани взяли участь у Європейській фенологічній кампанії
Вихованці Шепетівського міського ЦЕНТУМ вже декілька років поспіль є активними учасниками Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE, яка націлена на підвищення рівня екологічної освіти учнівської молоді й екологічної свідомості населення в усьому світі та передбачає проведення власних наукових спостережень за навколишнім середовищем, а також подальше використання своїх даних і даних інших спостережень для співпраці з вченими й школярами з усього світу.
![COVID-19 на 25.03.2021: інфікувалось - 989, одужало -301, летальних випадків - 15](/media/k2/items/cache/87a432775fedd544ec5b287878d0ba0a_Generic.jpg?t=20210325_114055)
COVID-19 на 25.03.2021: інфікувалось - 989, одужало -301, летальних випадків - 15
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 25 березня в Хмельницькій області зареєстровано 59639 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 2338 - діти, 4018 - медпрацівники.